SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teścior Xpand Energized + Cell Pump by ramboszczak pods.str.22

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Witam wszystkich!

Z faktu, że zakończyłem w ostatnim czasie cykl redukcyjny na diecie UD 2.0 z którego byłem bardzo zadowolony, postanowiłem rozpocząć masówkę korzystając z tej samej diety.

Suplementy

Xpand Energized, Cell pump 665g. Te 2 stacki będą moim priorytetowym wspomagaczem podczas całego cyklu.

BCAA, CLA Totalin, Olej MCT, Omega-3, Glutamina, Tauryna, Therm line, Glucosamine + MSM, Carbo i Ostrowia WPC, te suplementy i odżywki stanowią jedynie dodatek do całości.

Dawkowanie tych suplementów to sprawa indywidualna, rozpiszę jedynie w jaki sposób będę korzystać ze stacków.
DT: 1porcja Cp rano na czczo, 1 porcja XpE 30 minut przed treningiem, 1 porcja Cp po treningu.
DNT: 1 porcja XpE rano na czczo, 1 porcja Cp w porze treningu.

Coś o mnie

Wiek: 20
Wzrost: 178cm
Waga 72 kg
Biceps: 34 cm
Klatka: 102 cm
Udo: 56 cm
Pas: 80 cm
Staż treningowy: rok czasu, wcześniej trenowałem ale nie miałem o tym zielonego pojęcia więc nie wliczam tego do stazu.

Cel - „sucha" masa mięśniowa

Czas trwania cyklu: 40 dni (ponieważ wyjeżdżam na początku lipca)

Dieta

UD 2.0 (masa).
Pn, Wt, Śr: 2400 kcal w tym: B 200g, T 135g, W 100g
Czw: ¾ dnia 75% zapotrzebowania, po wieczornym treningu początek ładowania węglowodanowego (ok. godz. 18)
Pt: Ładowanie (ogółem zjadam w te dni 140g B, 30g T, 800g W)
Sob (podtrzymanie): B 140g, T 30g, W 330g
Niedz (podtrzymanie): B 140g, T 40g, W 190g

Dieta może zostać nieco zmodyfikowana w zależności od tego jak będę się czuł i jakie efekty odczuję. O wszystkim postaram się informować.

Trening

Typowy pod tą dietę.
Poniedziałek: Klatka, triceps, barki, nogi
Wtorek: Plecy, biceps, brzuch, przedramię
60% CM, 15 - 12 powtórzeń, 12 serii na większe partie i 6 na mniejsze
Środa: Wolne
Czwartek: Całe ciało
80% CM, 10 - 12 powtórzeń, 5 serii na większe parte, 3 na mniejsze
Piątek: Wolne
Sobota: Całe ciało
95 - 100% CM, 5 - 6 powtórzeń, 3 serie na większe partie, 2 na mniejsze.

Ćwiczenia podczas każdego dnia są inne. Każdy trening jest inny ale zachowuję ciągłość podczas każdego tygodniowego cyklu. Na przykład w poniedziałek robiąc klatkę używam trzech ławek: prosta, skos góra, skos dół i korzystam ze sztang a już w czwartek używam hantli i robię 2 skosy, pod większym kątek wyciskanie, pod mniejszym rozpiętki. Tak to z grubsza wygląda.

Foto

http://img507.imageshack.us/img507/482/poredukcji4oy.jpg

http://img301.imageshack.us/my.php?image=poredukcji23wa.jpg

Niestety nie posiadam innych zdjęć. W miarę możliwości będę dodawał jak najczęściej foto, żeby troszkę zróżnicować opisywanie treningów i samopoczucia J.

Na koniec chcę zaznaczyć, że Cykl rozpocząłem w poniedziałek.

Pierwsze wrażenia:
Xpe smak tropical berry: rozpuszcza się elegancko, smak tez nie najgorszy (słodkawy). Przed pierwszym treningiem po zażyciu go myślałem, że mnie rozniesie. Ćwiczyłem Najciężej jak mogłem i sam sięzdziwiłem, że używałem większych ciężarów niż wcześniej (pewnie placebo).

Cp Smak orange: jak w przypadku Xp dobrze się rozpuszcza, smak kwaśnawy ale dobry (bardziej mnie smakuje niż XPE). Na razie chyba tylko tyle mogę powiedzieć na ten temat J

Po wtorkowym treningu (plecy, biceps, brzuch, przedramię) przeszedłem sam siebie. Był to trening mojego życia, kończąc go z koszulki wycisnąłem z 0,5 litra potu J. Ztyrałem się okrutnie.

Dziś początek ładowania po treningu wszamałem Ostrowię carbo truskawkowe i wodę z żywca truskawkową (kozak) (140g W, 45g B), 2h później zjadłem podobny posiłek ale już naturalny J makaron z sosem pomidorowym i kurakiem. Teraz już kładę się spać bo padam ze zmęczenia a jutro mam kilka spraw do załatwienia.

Pozdrówki!
Mam nadzieję, że test będzie interesujący i efekty końcowe będątakie jak zakładam J
Wszystkie uwagi będą mile widziane. Postaram się robić rozpiskę z każdego treningu i wszystko dokładnie opisywać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1552
w stockholmie np to 4000-6000 tys SEK za dwojke na miesiac
ale takie samodzielne to trudno znalezc,trzeba miec znajomosci albo na kontrakt od szwedow wynajac,ale do tego trzeba byc tu na legalu i miec personnumer
pokoj w wiekszym mieszkaniu stoi 1500-2500 tys koron
to ladnie musiales ***ac tam,12-13 godzin,ale jesli tylko jakis czas to moze byc
na godzine miales chyba cos kolo 70 kr?
pzdr ze stockholmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
powodzenia
w koncu jakis ladne rozpoczety (własny) test !

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2006-05-26 00:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 6 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30480
Jest u Ciebie co budowac wiec do roboty a za dobrze rozpisany test i na zachete masz soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
brzuch dobry reszta do poprawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Siemanko na poczatek wrzucam zdjęcie supli :)
http://img45.imageshack.us/my.php?image=suple1hl.jpg

W opakowaniu po creapure jest glutamina a po dextro juce carbo :) dzieki, starałem się ładnie wszystko rozpisać, żeby było przejżyste i klarowne, jeżeli kogoś bedzie interesowało jak dawkuję pozostałe suple niech zapytowuje na pewno napiszę a co do treningu to zapomniałem nadmienić, że używam większych ciężarów niż przy redukcji czyli te 60% CM to nie do końca tak bo wyciskam z ciebie ile tylko mogę...

Dziś Ładowanie!!
Właśnie wypiłem porcję Xpe, szczerze mówiąc to 5 dzień stosowania go a już zaczynam się zmsuzać do niego (strasznie słodki) rozpuszczam go w około 500ml wody a w raz jak dla mnie za słodki.
Za chwilę śniadanie (płatki owsiane zalane budyniem i rodzynkami [przepadam za tym])i ruszam na miasto, może będę miał aparat to narobie kilka fotek żeby pokazać wam gdzie i jak mieszkam :)
Nie robie treningu więc nie bezie to za ciekawy dzień, ale cos wymyślę żeby was zainteresować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
tez planuje cykl na xp...xp juz mam ale nie wiem co dokupic, wiec moze cp??...sog na zachęte

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Ładny kaloryfer na lato.. SOG-a daje na zachete

Pracuj solidnie

Pzdr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 548 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5065
zycze powodzena i super wynikow !!
fajnie sie zapowiada ten tescik
sog ktory ma Cie zmobilizowac do ciezkiej pracy
3maj sie

DuzaPredkoscNieJestNiebezpiecznaLeczNieOpanowanieJejMozeBycNiebezpieczne!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1082 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16693
fajne kostki

Hantle, odżywki, siłka i d***** !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Zaczales bardzo ladnie z tym testem Powodzenia zycze Lapaj Sogacza
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
łoj.. taki zestawik :):) good luck :)

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

@@ kreatyna kiedy efekty @@

Następny temat

Monohydrat kreatyny a nerki

WHEY premium