SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna oxy-gen brał ktoś -> napiszcie o efektach?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1366
Znalazłem 2 posty odnośnie tego produktu tylko nikt jeszcze nie napisał o efektach. Piszecie o tym, że sa gródki w niej a nic nie napisaliście jak działa. Niech ktoś się wypowie kto tego próbował, bo cena jest śmieszna.

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ogólnie jej cena nie jest wysoka

a czego Ty oczekujesz od tauryny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1366
Oczekuję leprzego wykorzystania energi, chciał bym tym zastąpić kawę i tym się głównie kieruję(do nauki) a z resztą kawa do kreatyny nie jest za ciekawa a jestem właśnie na krecie. Podobno przy treningu aerobowym ludzie osiągają leprze rezultaty w spalaniu tłuszczu podczas jej spożywania. A w więkrzych ilościach ma działanie zbliżone do glutaminy.

Same zalety:] Chyba że to bzdury, to przepraszam za zamieszanie...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
hm oxy-gen ma niezbyt dobra reputacje
polecam olimp , w miare tanie i raczej pewne.

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
tauryna najlepsze efekty daje wlasnie w polaczeniu z kofeina (jeli chodzi o wysilek umyslowy)
branie tauryny przed aerobami nie jest wskazane.
ma zblizone dzialanie do glutaminy bo takze jest aminokwasem i w wiekszych dawkach dziala antykatabolicznie.
przy kupowaniu tauryny z niepewnych zrodel trzeba pamietac ze tauryna to substancja krystaliczna wiec nie rozpuszcza sie w wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1366
Wiem jaką reputację ma Oxy-gen)chociaż ta reputacja opiera się głównie na odczuciach związanych z produktem "serwatki naturalnej" która niby jest doskonałym źródłem białka a jest go w niej z 13%). Ale ta firma produkuje jeszcze koncentraty białkowe w tym koncentrat 80 o zawartości białka 77%. To jest najgorsze jak się pisze o produkcie, że to "wielkie g****" jak się go nawet nie próbowało. Ktoś zrobił wielką aferę, że znalazł włosa w tym białku przecież to normalna sprawa, że białko które kosztuje 120zł za 5kg nie jest najleprzej jakości. Włosy czy gródki najmniej mnie obchodzą. Niestety Olimp nie kosztuje 10zł za 250g przyjacielu. Ja nie pytam jaką tauryne polecacie tylko czy ktoś stosował Oxy-gen i może coś by napisał na jej temat. Za wszelkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczny.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1366
Słuchajcie głównie to chodzi mi o to jak to się przyswaja bo za 10zł nie można oczekiwać cudów. Założyłem ten post bo w żadnym sklepie z odżywkami tego nie dostałem więc zostaje allegro a nie chce mi siębawićw przelewy a zresztą co ja potem z tym zrobię psu dam?

napiszcie coś jak ktoś to jadł

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Jezeli juz mam cos brac, to sprawdzonej firmy, a OXY-GEN do takich nie nalezy.
Osobiscie polecam sprawdzone MegaCapsy Olimpa, dobra Tauryna w bardzo przystepnej cenie.
Nie spodziewaj sie po taurynie cudööf (jak ktos to powyzej napisal)

Nie wywołuj Wilka z lasu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CITROSEPT -najlepszy antyutleniacz?co sadzicie?

Następny temat

co leprze do kreatyny ??

WHEY premium