SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tarczyca a OLIMP Thermo Speed

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8982

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
Krotkie pytanie: Czy sa jakies przeciwwskazania co do stosowania OLIMP Thermo Speeda Extreme MC przez osobe z chorą tarczyca ?? [mowa o dziewczynie 20 lat, prosze o konkretne odpowiedzi]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
niektorzy przekraczaja znacznie zalecane dawki i jest ok :) wiec jesli nic Ci nie dolega to mozesz brac, czy efekty beda lepsze? to nie jest powiedziane...zbyt duzo innych czynnikow rzutuje na efekt

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
W4MP -mojej opini nie traktuj w tej sprawie ze 100%-ową pewnością ale raczej nie widzę przeciwskazań- byłyby one napewno przy spalaczach zawierających guggle, zresztą jaka by ta odpowiedź nie była/Darek Szukała rozjaśni to napewno/ to zawsze powinnaś zacząć od mniejszej dawki/nawet niż ta sugerowana przez producenta/ i pewnie tak powinnaś zrobić- z tym że poczekaj na wiążącą w tej sprawie opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
sor ale jestem gosciem i nie chodzi o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
sensowniej chyba jest sie zwrocic do specjalisty endokrynologa niz tutaj :)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
wiem ze to najlepsze rozwiazanie by było, ale moze ma ktos pewne informacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
najlepiej lekarz
ale nie powinno byc problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12342
poczekam jeszcze na opinie Pana Szukaly, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Problemy z tarczycą moga byc różne. Domyślam się (jeżeli jest problem nadwagi), ze dotyczy niedoczynnosci tarczycy. przy tym schorzeniu tempo metabolizmu jest znacznie zaniżone, w efekcie czego termogeniki moga okazac sie bardzo pomocne. Generalnie, nie ma specjalnych przeciwskazań do stosowania tego srodka. Niekiedy jednak zawarta w suplemencie synefryna moze wchodzic w pewne niekorzystne interakcje z niektórymi lekami (chociaż nie wymienia sie tutaj leków stosowanych w chorobie tarczycy). Mimo tego przed stosowaniem tego srodka zaleca sie konsultacje lekarską (problem tylko w tym czy lekarz będzie wiedział o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nadczynność tarczycy jest ewidentnym przeciwwskazaniem do stosowania TSE!!!
Natomiast, generalnie obowiązuje zasada, że w przypadku każdego przewlekłgo schorzenia, stosowanie jakiegokolwiek suplementu powinno być konsultowane z lekarzem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 758
Nie na temat, ale nie chce zakładać nowego wątku.
Potencjalnie jestem narażony na chorobę wrzodową żołądka ( czesto występuje w mojej rodzinie)

Czy stosowanie TSE rano po przebudzeniu na pusty żołądek (200mg kofeiny) nie podrażni zoładka.

Powoli zaczynam się bać o żołądek.
Jak to podliczyłem dzienną suplementację, to pochłaniam duże ilości tabletek, kapsułek, proszków. Cześć suplementów zgodnie z zaleceniami, głównie na pusty żołądek.

Aktualnie stosuje:
KO 2 porcje dziennie
Komleks witaminowy
Minerały
Glukozaminę
MSM
Lecytynę
taurynę
ZMA
Thermo Speed Extreme
Aminokwasy całodzienne
BCAA
Odzywki białkowe

Moja kobieta twierdzi, że jestem chory a ja tłumaczę, że to na poprawę zdrowia :0

..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
preparaty ktore moga podraznic sciane zoladka najlepiej bierz w okresie jak juz cos zjesz...jesli rzeczywiscie masz tak duze prawdopodobienstwo wrzodow to nie ryzykuj wg mnie...
tyczy sie to tse, hmb, green tea..

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

70cio dniowy cykl Cell Pumpu

Następny temat

Monohydrat + jabłczan + tauryna + L-arginina

WHEY premium