SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tania dieta / latwa dieta.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 604
Ano wlasnie wiele tu diet roznorakich, ale wiekszosc drogich jak ... jak na kieszen biednego studenta ;) Gdzies czytalem, ze w ktorym z polskich pism kulturystycznych byla taka tania dieta opisana. Ma moze ktos ta diete ? Albo moze macie swoje jakies tanie diety ?

Aha jeszcze jedno :] Jako, ze nie lubie zmieniac przyzwyczajen zastanawiam sie nad przeksztalceniem dotychczasowej diety (o ile mozna to nazwac dieta :P sniadanie, obiad, koalcja, podjadanie w miedzy czasie) tak by zaspokajala moje zapotrzebowanie w pelni. Mysicie, ze cos takiego bylo by ok ?

Zaznaczyc musze, ze mimo jedzenia non stop jak mam ochote, nie jestem otyly ani nic. Nie jestem tez wyrzezbiony lub chudy. Wedlug BMI moja waga jest w srodku przedzialu normy (nie cwiczylem nigdy wczesniej kulturystyki praktycznie, tylko inne sporty raczej wytrzymalosciowe). Waga trzyma sie w miejscu od dawna, wiec albo nie mam sklonnosci do tycia ani chudniecia, albo dieta po prostu jest w miare ok.

Obawiam sie, ze zwyklej diety (5-6 posilkow itp) nie przestrzegal bym :/ Co wyrzucic ewentualnie z jadlospisu ? Co dodac ? Bo jadam naprawde rozne rzeczy, od ryzu z warzywami i piersia kurczaka (srednio taki obiadzik ma B: 47,49 T: 10,29 W: 107,88 E: 678,9 do tego jakis napoj) do mielonych z ziemniakami :]

Moze cos MUSI sie znalesc w diecie ? No ogolnie jak przerobic by w miare dzialalo :)

Pozdrawiam i z gory dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
skożystaj z wyszukiwarki były podobne tematy
oraz poczytaj posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
w diecie powinno sie znaleźć

-ryż biały 2zł za 400g
-płatki owsiane 1,50 za 400g
-makarony
-twaróg 7zł za kg (30dag dziennie)
-oliwa z oliwek 10 zl za litr (3-4 lyzki dziennie)
-ciemny chleb nie wiem
-kasza gryczana

nie mówie ze codziennie
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cholesterol i trójglicerydy

Następny temat

zwiększanie kalorii

WHEY premium