SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tani gainer, jaki i czy jest sens?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 657
Przeglądając forum polecane są np. XXL od Treca, Olimp - Gainerator, Mutant Mass choć ostatnio przez badania się go omija. Są to jednak bardzo kosztowne rzeczy. średnio 150zł na miesiąc na samego gainerka, a dodajmy jeszcze Carbo, białko, witaminy etc. to kwota miesięczna się ogromna robi.

W droższych gainerach dopakowane jest też BCAA, aminokwasy, czasami kreatyna itd. Jeśli to ma podbijać cenę to ja dziękuję.

Z 65kg zrobiłem 77kg choć nie suchej masy i zapotrzebowanie podskoczyło, więc wspomóc się muszę. Do tej pory stosowałem czasami SFD - Mass Activator - tanie, ale czy dobre? I tylko ok 240kcal w porcji. Jednak rzadko mi był potrzebny, więc uznałem że taki tani jest ok od czasu do czasu jak trzeba. Na składzie nie jest wymienione ile ma cukru, ale nawet te najdroższe trochę go mają.

Jak wspomniałem nie śpię na pieniądzach. Jaki tani byście polecili? A może nawet nie warto na tanie gainery się rzucać?

Wymóg: nie może być tam kreatyny. Jak na razie znalazłem:
SFD Mass Activator, który brałem dotychczas. W jednej porcji mało kca;, a czy można brać na raz podwójną porcję?
i
UNS - Mass Shocker
https://sklep.sfd.pl/UNS_Mass_Shocker-opis26647.html
Dużo kcal w porcji co mi się podoba, ale firmy kompletnie nie znam. Opinii w sklepie też brak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
sam zamówilem gainera Sfd skład bardzo dobry cen i smak tez:) tanie to przewaznie na 24wegle maja 23cukry wiec nie warto,mozesz sam zrobci gainera w domu np z bananow orzechow czy twarogu

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
oczywiscie ze mozna brac 2 porcje zalezy ile potrzebujesz kcal w danym momencie

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Bierz mass activatra, te droższe wcale nie są lepsze.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
troche posiedziałem w gainerach to jedne z lepszych-mass impact,mass xxl,jumbo,ew.Mass activator,imutant mass ,mass freak

You Train, Well Do The Rest!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne dolegliwości po S.A.W + CM3

Następny temat

Witaminy

Wiecej