SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamoxifen; T3; clen

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 368

Formularz - Proszę o pomoc

23

Waga

82

Wzrost

170

Obwód ramienia

41,5

Obwód klatki

121

Obwód uda

68

Obwód talii

96

Staż na siłowni

ciezko stwierdzic

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

obecnie białko około 180, T:60; w: 300

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

3 cykle 1: test enan wino, 2 prop meta, 3 meta enan prop

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

redukcja

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

enan 1-18 500mg ew, metaa 1-8 30mg ed, prop 12-20 250mg eod

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

18

Stan zdrowia

endo

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

dbd, wzór!;P

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

włosy wszedzie rosna na cyklu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 159
Witam witam!

Nie chce słyszeć od razu takich odpowiedz jak: na odbloku sie nie redukuje nie można mieć ujemnego bilansu etc, diete mam rozpisaną przez zawodnika który startuje w ms polski więc jeżeli tak by było pewnie powiedziałby mi to lub wyliczyl inna diete, tu dzież nie pytam go bezpośrednio o doping bo za krótko razem współpracujemy, obecnie biore tamoxifen(jestemna odbloku) 1-6 20mg ed, jestem w 3 tygodniu, biore clen 2 tygodnie off dwa on na off bralem jakis spalacz taki ze sklepu bo nie miałem nic innego, dorwałem teraz T3 i takie jest moje pytanie czy mogę połączyć te 3 środki razem wiem że clen z t3 jak najbardziej ale czy nie będzie to kolidowało z odblokiem? Na T3 chce jechać z 4 tygodnie spokojne wejscie podnoszenie co 3-4 dni tak jak w ksiązce pisze zejscie tez spokojne, i do tego dochodzi jeszcze jedna sprawa tydzień po tym jak skończyłbym brać T3, mam wesele brata no i jak ogolnie nie pije alkoholu bo większą zajawe mam na sport i dbanie o siebie to na tym weselu musze troszke potańczyc a na trzezwo nie potrafie(bede juz po odbloku), będzie to w jakiś sposó kolidowało? oczywiście mogę zakończyć cykl wcześniej pojechac 3 tyg. a i jeszcze ile będę musial być off po T3 żeby od nowa zaczac go brac, jutro idę zrobić sobie wyniki jak tam estro wątroba i tarczyca. Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 36055 Napisanych postów 277369 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1383665
rozpisz tą dietę od zawodnika z MS bo jest bardzo słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10694
I ankieta się rozjechała. Dużo w tali.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
FuckBaton