SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Takie pytanko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Witam mam takie oto pytanko , planuje po nowym roku 1szy cykl a nie moge wybrac czegos dla siebie . Poniewaz jestem po DUZEJ redukcji fatu 30kg , to nie zart . Wiec co brac by sie nie zalac fatem od nowa , doradzaja DECA no ale do tego TESC i po tesiu zalany wiec moze jest cos innego niz tesc . Jak byscie cos wykombinowali to bede wdzieczny i do tego ODBLOK jak sie nalezy a nie taki wez tyle i powinno byc dobrze . A PROP odpada nie dam rady brac e2d i bez orali

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 40

Waga: 98

Wzrost: 184

Obwód klatki: 136

Obwód ramienia: 44

Obwód talii: 98

Obwód uda: nie robie

Obwód łydki: 00

Staż na siłowni: 2 lata po przerwie

Ilość spożywanego białka: dieta + suple

Ilość spożywanych węglowodanów: dieta+suple

Ilość spożywanych tłuszczów: jak naj mniej

Opis przebytych cykli sterydowych: nie bylo

Trening: 4 razy w tygodniu

Cel cyklu: Czyste miesko

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 00

Poziom BF%: nie wim

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycia praca siedzaca

Stan zdrowia: bardzo dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie ma

PPM podstawowa przemiana materii: dobra . sklonnosc do tycia siedzaca praca

Wyciskanie leżąc (MAX): 6x100spadek sily po redukcji

Martwy ciąg (MAX): 150kg

Przysiad (MAX): 00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Cześć
Pierwszy cykl w wieku 40 lat? Fajnie
Ok ale tą dietę to rozpisz jako tako.
Jeśli chcesz coś OK złapać, nie zalewając się, do tego to Twoj pierwszy cykl proponował bym:
1-6 test prop 100mg E2D
3-7 wino 35mg ED

Niby mało tego na Twoją masę ale przy pierwszym cyklu nie można dowalić do pieca. Niestety bez teścia to praktycznie nie cykl

Po takim cyklu już będziesz wiedział jak Twój organizm reaguje. A jak stan stawów? Nie masz z tym żadnych problemów?
Piszesz, że nie dasz rady co 2 dni bić? Chyba jednak będziesz musiał się przekonać do tego Mniejsza szansa zlania niż na enanie. A i żadnych orali? Czyli to wino co rozpisałem też nie bardzo? Jakieś problemy z żołądkiem czy wątrobą?
Szczerze? tragiczny przypadek. Skoro wszystko odpadło to co Ci doradzić?
Napisz coś więcej o tym czemu nie chcesz kłuć się co 2 dni (kwestia przyzwyczajenia) i czemu orali nie chcesz brać. WIna w strzałach bał bym się Ci przepisać

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
deka solo nie.teść nie.orali nie,to kreatynę polecam

albo rybki albo akwarium.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2652
darecki do deki zaleca sie brac tescia zebys nie mial problemy z "Panem" :D Alpaq a nie lepiej zeby wziol winstrol desme? po co tabletki? jak efekt po nich jest marny i tak nie ma co sie oszukiwac chyba ze mowisz o tabsach z desmy to spoko :)

Zmieniony przez - swiatas20 w dniu 2010-12-05 15:07:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
bez testosteronu nic nie zrobisz

zalanie w dużej mierze zależy od diety, aero itp

nie bój nic... zrób tak jak alpaq rozpisał i będzie dobrze

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-12-05 15:32:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
CHodziło mi o to, że trzeba wiedzieć jakie i skąd się bierze wino iniekcyjne. Zbyt łatwo o wała w tym towarze a później same problemy..

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Te Pikaczumba takie porady to se mozesz . A co do reszty jesli chodzi o propa ze co 2dni moze nie wydac a to ze wzgledu na prace . Na krodkim odcinku moze i dalo by rade a przy dlugich esterach jeden dzien nie mialby takiego wplywu gdybym przciagnol strzal z jeden dzien . Ot i tyle , wiem ze Deca musi byc z tesciem i nie ma z tym problemu tylko myslalem ze jes moze cos innego co tak wody nie cjagnie i bylo by dobre do DEci . A oral temu nie bo mam dostep ale to walki Oranzadka w proszku . Oby tylko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Hm. Nadal nic nie rozumiem. Pikaczumba dobrze napisał przecież.
Co mamy Ci tu doradzić? Ja w sumie się dowiadywałem o krótki cykl bez teścia (z nieco innych powodów). To dostałem taką dobrą radę:
1-7 npp 100mg e3d
2-8 wino 40mg ED
2-12 proviron 50-75mg ed
9-12 clomid
Osobiście będę coś na wiosnę takiego tłukł ale może jednak dodam propa. Zobaczymy.
Pamiętajmy, że to Twój pierwszy cykl i nie moze być zbyt mocny.
A z tymi oralami to nie rozumiem do końca o co Ci chodzi?
Masz na myśli, że te orale, do których masz dostęp to wałki? To może jednak lepiej poszukać lepszego dostępu...

Zmieniony przez - ALPAq w dniu 2010-12-05 16:41:05

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
dobra staruszku 1-10 prolka 400 e5d na atrofie jak wystąpi hcg potem clom albo tamox ale to to juz bardziej kumaci rozpiszą,i micha dopracowana i bedzie git

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
No Pikaczumba od razu lepiej Dzieki . Co do orali to waly mialem to i po paru dniach zamiast tabletek byl poroszek . Kumpel to szamal i bebech mu wywalilo jak by byl w ciazy i temu tego nie tykam . A towaru innego nie skoluje bo nie mieszkam w polsce . A miska rano Owsianka +nabial i suple ,2gie sni, szyneczka chleb razowy+owoce ,obiadek Wolowina ciemny makaron,ryz ,zieleninka , KOLACJA Rybka,schab ,peczak z soczewica , suple .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenadrol (PH), Primobolan Oral, Anavar, Propionat, Enantat, Winstrol, Agovirin, B

Następny temat

Trenadrol (PH), Primobolan Oral, Anavar, Propionat, Enantat, Winstrol, Agovirin

WHEY premium