SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taki sobie trening wymyśliłem.Czy dobrze?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
Rozpiętki
5 serii x 30
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ
5 x 20
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ
4 x 25
Brzuszki
2 x 40
Biceps podnoszenie młotkowe
5 x 15
Cwiczenia co drugi dzień.
Rower treningowy raz dziannie 40 minut.

Czy taki trening jest OK, nie mam specjalnej diety, chce poprawić wygląd i schudnąć.
Czy czas na regeneracje jest OK.
Kreatyna
Dni treningowe
rano 5 mg, po treningu 5mg
Dni nie treningowe
5 mg rano

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 26

Waga: 93

Wzrost: 165

Cel treningowy: poprawa wyglądy

Staż treningowy na słowni: 6 miecięcy

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztangielki, sprężyny

Dieta: staram sie dużo białka, węglowodanów

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: kreatyna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1004
Źle źle źle. Nie ma polowy ciala. Poczytaj cos o treningu FBW i potem staraj sie napisac plan. Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie ma 3/4 ciała
to nie jest źle,to test katastrofa. Tym czymś(bo to nawet koło planu treningowego nie leżało) wyglądu nie poprawisz

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1004
Lepiej bym nie ujal. Masz 3 cwiczenia na klate jedno na biceps i brzuszki do tego. Na tym nie zrobisz nic. KOMPLETNIE NIC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
Nie chce być kulturystą. A efekty widać i są dla mnie zadowalające biceps wygląda nie żle, klata dobrze ale wymaga ćwiczeń, brzuch, trzeba zgubić tłuszcz, nogi od roweru OK. Co jeszcze moge zrobić, nie musi być widać każdego mięśnia. Ale dzięki za uwagi. Coś może jest do poprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
cały plan jest do poprawy

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
to może ktoś ułoży jakiś normalniejszy i lepszy plan.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1004
[https://www.sfd.pl/[art]_FBW_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html]
Poczytaj uluz podobny i wroc my ocenimy i ewentualnie poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 458
3 razy w tygodniu trening.
SERIA A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie w góre 3s x 15 powtórzeń
Barki:
- Wyciskanie hantli w górę 3s x 15 powtórzeń
Tricepsy:
Unoszenie hantli siedząc zza głowy (zgięta ręka) 3s x 10 powtórzeń
Plecy:
Wiosłowanie sztangielką 3s x 15 powtórzeń
Nogi:
Rower treningowy 40 minut.
Biceps:
Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 4s x 15 powtórzeń
SERIA B
Klatka piersiowa:
Rozpiętki 3s x 20 powtórzeń
Barki:
Sprężyny nad głową 3s x 10 powtórzeń
Tricepsy:
Podnoszenie z zza głowy hantli 3s x 10 powtórzeń
Plecy:
Wiosłowanie sztangielką 3s x 15 powtórzeń
Nogi:
Rower treningowy 40 minut
Biceps:
Unoszenie sztangielki z podparciem o kolano 4s x 15 powtórzeń.

Seria A i B na przemian raz jedna raz druga.

Co wy na to? Cel poprawa wyglądu i zbicie tłuszczu.
Przypominam ze mam do dyspozycji tylko hantle i sprężyny, szału nie ma ale siłownie mam jakieś 20 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1116
Jaki Ty masz w ogole staż, bo chyba malutki, o ile w ogole?
FBW zaczynasz od największych partii-nóg, potem plecy, klatka(...)biceps, ale... U Ciebie nóg nie widze. Rower treningowy na "nogi" to żart? Chcesz brać kreatyne, a nogi ćwiczysz rowerem?
W FBW robisz tylko i wylacznie cwiczenia wielostawowe.. a Ty wybierasz akurat na klatke ilozacje w 20 powtórzeniach? Czytałeś podwieszone (dobry art np o redukcji w dziale trening dla zaawansowanych https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html)? 
Byly dziesiatki postow na ten temat. Proponuje sie z nimi zapoznac i nie brac kreatyny (z Twoim stazem, na redukcji...).

Najlepiej redukowac mniejsza liczba powtorzen, ale nie wiem ile cwiczysz (ja np przez pierwsze miesiace cwiczylem raczej wytrzymalosciowo, zeby przyzwyczaic stawy - mialem 17 lat, taka rada trenera byla, nie wiem czy dobra).

Wieksze partie po 3 serie, mniejsze po dwie serie. Klatka wyciskania płasko/skos dodatni sztanga/sztangielki. Plecy wioslo i podciaganie nachwyt. Nogi przysiad i powinien byc MC (tez prostowniki)/zuraw (przypominam ze uginanie to jednak izolacja). Barki wycisk. Biceps coś na całość - uginanie ze sztangą np. Na triceps zawsze polecam złote ćwiczenie - pompki na poręczach (jeżeli brak, można ew odwrotne, albo wycisk wąsko, francuz tez jest ofkors dobry).

Zmieniony przez - q34q34 w dniu 2011-02-03 11:14:36

Zmieniony przez - q34q34 w dniu 2011-02-03 11:22:19

Zmieniony przez - q34q34 w dniu 2011-02-03 11:37:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem Z Czasem

Następny temat

Ocena treningu na masę

WHEY premium