SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taki i taki sprzęt, a jakie cwiczenia?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Witam, jestem na tym foum od dzisiaj i pragne wszystkich pozdrowic:)
Otoz cwicze mniej wiecej od roku, glownymi cwiczeniami byly pompki, brzuszki, drazek i hantle(ostatnie 2 miesiace). Zwaracam sie z wielka prosba do Was. Dzis wigila to mozecie zrobic dla mnie dobry uczynek ;)Otoz mam zamiar sobie kupic sztangi(gryf łamany, prosty, 2xkortki + 55kg nakladu) niewiem jakie wykonywac cwiczenia z tym sprzetem a takze niewiem jak ulozyc sobie plan. Błagam nie odsylajcie mnie do innych dzialow bo sobie nie poradze z samodzielnym ulozeniem diety i trenigu. Głownie zalezy mi na masie miesniowej i nabraniu sylwetki w ksztalcie litery V :) Myslalem nad uzyciem Gainera z Olimpu GeinBolic 6000 i kreatyny rowniez z olimpu Creatine Micronized 1250. Moze cos innego? Albo na sucho? Chcialbym szybko zauwazyc efekty mojej pracy, bo bardzo sie angazuje w takie rzeczy. Waze 66kg przy wzroscie 183. Prosze pomozcie mi:)
Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiąt!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#8 - uginanie nog w lezeniu
http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#6 - prostowanie nog w siadzie (tutaj mozesz polozyc jakas sztange z obciazeniem i nie jest potrzebna maszyna podobnie wyzej)

pozdrawiam

Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-01-07 21:30:17

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Tutaj masz cały art o ćwiczeiach i jego wersjach

http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Jeśli zaczynasz dopiero ćwiczenia zacznij od ACT jak go skończysz wtedy sie uoży kolejny plan

A w tym czasie:

Poczytaj w dziale odzywianie o diecie bo ona to podstawa
Suple odłóż moze gainer jako uzupełnienie diety ale kreatynie daj spokój

Ps Szybko efektów sie nie spodziwaj to sport dla wytrwałych

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
dzieki za odp :D
postaram sam ulozyc sobie trening chodz nie wroze dobrze, ale co tam;)
łap soga
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html

Masz link do odpowiedniego tematu

Ps Soga dac nie mozesz bo nie masz abonka ale sogi olej jak bedziesz maił problem to pisz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2140
jak zaczynasz nie łap sie za odżywki.
masa
sama pójdzie z siłą w parze

forum ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
Lada moment przywioza mi sprzet i zaraz zabiore sie za ukladanie planu, chce sie upewnic czy FBW bedzie dla mnie odpowiedni. Moj staz to rok z przerwami w warunkach domowych bez diety. Niechce ACT a na split za wczesnie. Chce ogolnie poprawic sylwetke, sile, wytrzymalosc tak aby byc dobrze przygotowanym na splita. Czy po dobrze przeprowadzonym FBW w warunkach piwnicznych z ograniczonym sprzetem i mniej wiecej jako taka dieta da sie cos osiagnac? Pozniej chcialbym sie przezucic na splita. Mam prawie 18 lat i waze okolo 65kg
pozdrawiam i prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
FBW jak najbardziej. Jesli masz lawke , sztange , hantle i oczywiscie troche mozesz zrobic takie FBW ze ohoho. Do tego odpowiednia dieta z wyliczonym zapotrzebowaniem kalorycznym i btw i powinno byc okej. Jesli zaczynasz zabawe z silownia to taki trening ktory rozwija cale cialo jakim jest FBW bedzie dla Ciebie idealny. Takze sporobuj ulozyc cos odpowiedniego na podstawie podwieszonych postow lub innych ukladanych przez kolegow w dziale i daj do poprawy.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest mój fbw, może ci się przyda a diety ci nie ułożę bo za dużo z tym roboty:
A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki:
- Wyciskanie sztangi z klatki 3s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztangą w opadzie 3s
- Podciąganie na drążku w szerokim chwycie 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Przysiady ze sztangą trzymaną z tyłu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- wyciskanie sztangi zza głowy 3s
Tricepsy:
- wyciskanie sztangi w wąskim chwycie 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztangą z klatki 3s
- Podciąganie na drążku w szerokim chwycie 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga trzymaną na barkach 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14494
_IvErSoN_, kamilos290 dzieki takiej odpowiedzi bylo mi trzeba :) Kamilos290 powiedz czy te cwiczenia ktore podales to albo A albo B wykonywac? Czy raz te raz te? Bo nie rozumiem. Nie posiadam lawki skosnej a niewiem czym moglbym zastapic cwiczenia na skosie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Trenujesz naprzemiennie :
pn-A
wt-wolne
sr-B
czw-wolne
pt-A
sb-wolne
ndz-wolne

Drugi tydzien zaczynasz od B i schemat sie powtarza.

pozdrawiam


Zmieniony przez - _IvErSoN_ w dniu 2008-01-05 14:38:57

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak jak iverson pisze raz "a" raz "b" a zamiast na skosie wyciskaj dwa razy na prostej pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening poza cyklami...

Następny temat

trening, 4dni, masa, krytyka

WHEY premium