SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taki śmieszny pomysł :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
Czy nie denerwuje was jak ktos pisze mam 44 w kablu i jestem kozak, oczywiście mam na myśli tych u których 20-30 procent tego to fat!!. Wg mnie wymiary powinno się podawać jednynie pomniejszone o aktualny Bf :) Tak jak świniak napisze mam 40 w bicu - te jego 25% fatu co daje 30cm prawdziwego mięśnia, wiem że ułożenie tłuszczu na ciele jest rózne ale w takim stosunku można by równać coś, np. placek który siedzi cały rok na massie i jest kontent tego, że ma 100kg masy pomijając jego 110 w pasie i jedzie każdemu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9191
Myśle tak samo i nie podoba mi sie jak jest za dużo fatu,sylwetka ma byc estetyczna ale każdy robi i wygląda jak chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
masz racje

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2264
zgadzam sie

keep on rockin'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Różni ludzie - różne ideały.
Ja również wolę sylwetkę mniej masywną,
ale za to podrzeźbioną.
Inny woli zrobić wszystko, aby mieć te pół metra w ręce.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
A taka babka z bazaru sprzedajaca pomidory ma zazwyczaj te 50 i sie w ogóle nie stara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
Dla mnie masa przynajmniej z 85-90kg i dobra rzezba -BF12% no i jest za***iscie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
ale nie rozumiem, boli Cie to, czy co?

Ja sobie zaraz napisze w profilu ze mam 50 w kablu przy 6%BF i kogo to bedzie obchodzic?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 241 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1963
Wsumie niech sobie mowi co chce jak chce tak wygladac to jego sprawa a chyba wiekszosci ideal to dobra masa i rzezba ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
ojezu po co sie przejmowac innymi bez sensu, ja mam tkai probil i zdjecie w nim ktorego chyba kazdy z was by sie wstydzil i co zyjei mam sie dobrze.
Ktos ma 40 w bicu i duzo tluszczu no ale co z tego no ma 40 z innych parametrow [wagiu/wzrostu/poasie] mozna wywnioskowac mniej wiecej jakie to ma przelozenie na miesien.
Po co taki temat?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 154 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7649
Tłusty facet ubieże bluze i zaczyna się wodzić ciesząc się że jest taki szeroki.Sory ,ale dla mnie to rzałosne.

"Nigdy nie osiągniesz więcej
niż chcesz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fala, kocenie.... :D

Następny temat

kofeina gdzie ????

WHEY premium