SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka ogólna pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Cześć Wam.
Chciałbym Was poprosić o jakąś ocenę oraz pomoc.
Jakby to powiedzieć, "obudziłem się" i wziąłem się za siebie. Przez wakacje schudłem 6kg, a zostało mi jeszcze 5kg. (69->63/2->58)
Zacząłem ćwiczyć absy przy pomocy aplikacji runtastic i jej 50 dniowego planu. Aktualnie jeste,m na dniu 18, ponieważ byłem na dłuższym wyjeździe gdzie nie ćwiczyłem. Staram się trzymać „diety" to znaczy na śniadanie ny chleb, szynka gotowana z indyka lub kurczaka. Obiad nie panierowany kurczak albo indyk z chlebem lub okazjonalnie z ryżem. Kolacja owsianka. Więc pierwsze pytanie, mam coś zmieniać w mojej diecie? Teraz będzie prośba. Jak chciałbym wyrobić te "V" to potrzebne są jakie specjalne czy nie? Druga prośba to jakieś lekkie ćwiczenia na nogi. Jeżdżę często na rowerze więc mam trochę wyrobione mięśnie. To chyba wszystko, a ćwiczenia moje ćwiczenia dla zobrazowania wrzucę rano. Dziękuję za odpowiedź, Daniel.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diete rozpisz zgodnie z tym: https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html

Robisz co dzień ABS? - jeśli tak to błąd, brzuch tez musi miec czas na regeneracje.
O jakie "v" ci chodzi?

Brakuje elementarnej wiedzy, wiec ja zapraszam do juniora. Poczytaj to: https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html

Zmieniony przez - Czesiek43 w dniu 2014-08-25 09:29:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Załączam dietę.
Te "V", posłużę się pierwszym lepszym zdjęciem z Google.

Podsyłam dietę i zabieram się za czytanie.
Dzięki, Daniel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To V to są mięśnie skośne brzucha :D Poszukaj ćwiczeń na tą partię, pełno tego w internecie.


Co do diety to jak jadłes wczesniej? - to jest twoje wczesniejsze odżywianie?
Jakie zapotrzebowanie masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Dzięki za odpowiedź, poszukam sobie ćwiczeń.

Zapotrzebowanie według kalkulatora \/
Współczynnik BMR 1738.85
Aby utrzymać wagę
Kalorie 2999.52
Węglowodany 55% 1649.74kcal = 412.44gram
Białko 15%% 449.93kcal = 112.48gram
Tłuszcz 30% 899.86kcal = 99.88gram.

Ogólnie to jadłem różnie ale dodaję drugą "dietę" którą stosowałem naprzemiennie z tą wyżej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież to jest głodówka :O
Zacznij od 2000kcal, podbijaj 100 co tydzień i patrz jak to idzie.

Wody nie wliczaj pij ją litrami, to samo herbata. Składnikowo wygląda ok, ale nie jeśli chodzi o kcal.

Białko daj 2-2,5g/kg tłuszcz: 1,1g/kg Węgle reszta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Muszę Ci powiedzieć, że nie była to głodówka, bo było dobrze :D

Zastosuję się do Twoich porad, dzięki (:

Zmieniony przez - danieldempsey w dniu 2014-08-25 20:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jadasz jabłko i zapijasz mlekiem na śniadanie? i nic Ci nie jest?
Mi to by chyba dupę urwało od takiego mixu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Mi tyłek urywa jak zjadłbym kanapkę z majonezem rano :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Po pierwsze gratulacje "obudzenia sie". Po drugie - trening. Nie kieruje się takimi p******ami jak "v" tylko weź się za porządny trening. Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz ładnie wyglądać czy być silny, sprawny i zdrowy? Co do diety. To nie ten dział. Od siebie dodał tylko tyle, ze masz za malo warzyw i owoców. Nawet nie próboj podbijać ilości witamin suplementacja :)

Zmieniony przez - <pokrzywa> w dniu 2014-08-27 19:30:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 92
Dziękuję za gratulacje. Ćwiczę dlatego, że poprawia mi to samoocenę, oraz dlatego, że chcę trochę zmienić swój wygląd, oraz aby być silniejszy, sprawniejszy oraz zdrowszy. Okay, rozumiem. Dzięki Ci za odpowieź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka składana po każdym treningu - czy jest sens? Zobacz całość: http://www.kfd.pl/

Następny temat

Marbo MH-L111 czy MH-L115

WHEY premium