SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak wygląda rabuś po spotkaniu z zawodniczką UFC Polyaną Vianą

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Buda Mendes/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Tak wygląda rabuś po spotkaniu z zawodniczką UFC Polyaną Vianą

Przypadek zawodniczki wagi słomkowej UFC Polyany Viany pokazuje, jak trenowanie sportów walki może pomóc w obronieniu siebie i swojego dobytku przed bandytami i rabusiami.

W minioną sobotę około godziny 20:00 w Rio de Janeiro, Polyana Viana (10-2) padła ofiarą rabusia, który chciał ukraść jej telefon, ale dzięki umiejętnościom walki wręcz zawodniczka poradziła sobie z delikwentem, który nie będzie miło wspominał tej próby kradzieży i zastraszenia.

Viana czekała na Ubera, który odbierze ją spod jej mieszkania z kompleksu apartamentów w Jacarepagua, dzielnicy położonej w zachodniej strefie Rio de Janeiro w Brazylii. Mężczyzna podszedł podstępnie do niej i kiedy go zauważyła, był już blisko niej.

Polyana Viana
"Kiedy go zobaczyłam, usiadł obok mnie" - powiedziała Viana w rozmowie z MMAJunkie. "Zapytał mnie o godzinę, odpowiedziałam mu, ale zdałam sobie sprawę, że nie ma zamiaru wysiąść. Przesunęłam się, aby schować telefon komórkowy przy pasie. A potem powiedział: "Daj mi telefon. Nie próbuj reagować, bo jestem uzbrojony". Potem położył rękę na [broń], ale zdałem sobie sprawę, że jest zbyt miękka.

Był bardzo blisko mnie. Pomyślałem więc: "Jeśli to broń, to on nie będzie miał czasu, żeby ją wyjąć". Wysiadłam. Wyprowadziłam dwa ciosy i kopnięcie. Upadł, potem złapałam go w duszenie zza pleców. Następnie posadziłam go w tym samym miejscu, w którym byliśmy wcześniej i powiedziałem: "Teraz będziemy czekać na policję."


Na szczęście przeczucie Viany co do "pistoletu" było właściwe, ponieważ okazał się on kartonową atrapą, który miał kształt pistoletu. Niezależnie od tego i wiedząc, że sytuacja nie jest bezpieczna, Viana powiedziała, że była w stanie zachować spokój.

Polyana Viana
"Czułam się w porządku. Czułam się dobrze, bo on nawet nie reagował po tym, ponieważ bardzo szybko otrzymał ciosy i myślę, że się bał. Więc już nie reagował. Powiedział mi, żebym go wypuściła, że "tylko prosił o podanie godziny". Powiedziałam: "Pytałeś o czas - g**** prawda", zobaczył, że jestem bardzo zła. Powiedziałam, że nie pozwolę mu odejść i że wezwę policję. Powiedział: "Więc zadzwoń na policję", bo bał się, że jeszcze bardziej go pobiję."


Ze swojej zawodniczki jest bardzo dumny szef organizacji UFC Dana White, który już nie raz komentował podobne sytuacje w których udział brali jego zawodnicy i zawodniczki. White wstawił na swoim Instagramie zdjęcie Viany i urządzonego przez nią rabusia oraz dodał taki oto komentarz:

Dana White
"Po lewej stronie @polyanaviana, jedna z naszych zawodniczek @UFC, a po prawej facet, który próbował ją okraść #badf*ckingidea"

https://www.instagram.com/p/BsUUc_hn2hS/?utm_source=ig_embed



Polyana Viana ma za sobą dwie walki w UFC. W debiucie na gali UFC Fight Night 125 pokonała przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie Maię Kahaunaele-Stevenson. Swoją ostatnią walkę Brazylijka stoczyła na gali UFC 227, ale przegrała ją przez jednogłośną decyzję z JJ Aldrich.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-01-07 13:47:16
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Widać że jakiś leszczyk.

Coś ostatnio sporo jest o zawodnikach, dzisiaj mi gdzieś mignęło że jakiś zawodnik uratował w sarajewie kobite przed gwałtem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 129
Po tym co teraz się dzieje w Brazylii takie umiejętności to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
ale fajna dupa, robiły na ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 49 Wiek 2 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3073
pilek
ale fajna dupa, robiły na ostro


tak później Twoje zdjęcie by latało w takich newsach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
co Ty! Omotał bym ją i rozkochał w sobie niczym don żułan!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Gorzej by było jakbyś chciał zerwać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Świetna akcja! Dziewczyna się nie bała mimo że w Brazylii takie napady, to codzienność i często dochodzi do zabójstw. Zimna krew i wykorzystanie swoich umiejętności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No gorzej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wytrzymałość ramion przy kontuzji kolana

Następny temat

UFC 237: Rose Namajunas vs. Jessica Andrade

WHEY premium