SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tak to się robi na zachodzie - efekty cyklu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Tyle ciekawego towaru i jakoś go nic nie smyrnęło? To żarty czy gość brał tylko o siłowni zapomniał?

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Faktycznie wygląda jak by nie ćwiczył podczas brania. Może wszystko poszło mu w pięty?

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93264 Napisanych postów 362770 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664095
poniedziałek i wtorek trening a od środy do niedzieli balety tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Porażka...

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 665 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6212
U nas też są takie aparaty, dobrze o tym wiecie.
Tam gdzie ja cwiczyłem, UK, Cambridge, A-MAX, spoko siłka najbardziej hardcorowa w miescie było kilku angoli mocno i dobrze porobionych, a w recepcji angol który był wiecznie uśmiechnięty i chwalił sie ze jego matka ma polskie pochodzenie , na ramieniu dziara ORZEł W KORONIE.
Jak sie wyprowadzałem dałem mu 5 zł na pamiątkę, cieszył się jak ta lala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Wizualnie się nie poprawił za bardzo, a może to był cykl na siłe ? i przeskoczył kilkadziesiąt kg na sztangach ?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 672 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35766
tragedia...

Nie zniechęcaj się, obojętnie jak długa byłaby to Droga. Ona jest dla najlepszych. Pamiętaj, gdyby to było łatwe, to każdy by to robił. Mistrzowie są budowani cegiełka po cegiełce, a to boli. Czasami, może to zająć całe życie. Czasami, nikt tego nawet nie zauważy. Miej serce. Góra, na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki. Ale i tak, nie wolno ci przestać się wspinać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 317 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3949
od***ał kaszane...
i szczerze mowiac to moze i ja wygladam teraz podobnie jak ten koles a w całym swoim krotkim zyciu nie wbiłem tyle co on...

Zmieniony przez - slodziak_0 w dniu 2008-01-02 12:25:55

Czy ty myślisz ze od małych dawek duży bedziesz?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19272 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158543
Duzo imprez+zla dieta....i mamy taki efekt...wiem cos o tym

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9197
Wy***ke mial bo jak by chociaz troche cwiczyl bez zadnej diety to na takiej ilosci soku by cos poprawilo sie a on w***al sobie olej jakis kujawiaka pewnie mu polak diler wcisna ahahah :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

białko przy mecie

Następny temat

CYKL

Wiecej