SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajlandzka meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
nie wiem co zrobic miałem zaqmiar jupic metanabol ruski lecz niestety nikt nie moze mi go załatwic za to jest tajlandzki nie wiem jakie madziałanie i cyz jest mocniejszy niz ruski prosze o pomoc i jak bym mugł go jesc czy odpowiadał by cykl 3-4-4-3 przy mojej wadze 67kg jak cos to prosze o poprawke! z góry dziekuje

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
niesttey nie jem tego tylko co w lodówce staram sie jesc ok 5-6 posiłków dziennie sniadanie nie zawsze mi sie udaje poniewaz czzasem zasypiam do skzoły i nie zdazam ale tak to normlanie jem obiady skałdaja sie z piersi kurczaka ziemiaków i roznego typu surówek jetsm tez duzo ryzu z ruznymi dodatkami np jogurtem lub jakims innym sosem ale wiecie jakos poprostu nie moge moze sprubujecie mi ułozyc jakoms dietke? o jem tezn duzo białaka w ruznych postaciach od mleka po jajka ruznego typu itd wiec nie jem chyba tak zle i trening mam dobry poniewaz po kazdym trningu mam zakwasy i czuje ze mi zawsze wycjodzi cwiczenie jak macie czas to napiszcie dietke!

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
znam taki przypadek (mój kolega) zjadł 100 tabsów chyba tajlandzkiej (małe szesciokątne tabletki koloru rózowego) to było jakies 3 lata temu.dał za nią wtedy 80 zl i przyszlo mu .... 7kg. bez kitu na stówie metki. niezle... moze to byla jakas meta nie z tajlandii tylko z czarnobyla..

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
no ta meta włąsnie tak wyglda taka małe szesciokąciki i różowa tylko ze teraz kosztuje w granicach 45zł heh ale nie weim duzo osób uwaza ze ruska to ruska sam nie wiem ale 7kg to sporo jak na mete a co sadzisz o tym cyklu 3-4-4-3?

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
no z tymi 7 kilami to nie zartowalem. nie wiem czy to taki dobry towar byl czy poprostu taki ma "fajny" organizm ze tak na niego zadzialalo bo ruskiej tez uzywal ale niestety nie mial takich przyrostow. a to twoj pierwszy cykl?? bo jak nie to 100metki to troche malo.a wogole ile ty masz lat?? jak ponizej 18,19 to zapomnij o koksie...

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
metanabol=bionabol=dianabol=metandrostenolon=metandienon=meta=TO SAMO!!!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
bralem tajlandzka ruska i niczym sie nei roznia

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
wiem ze oczywiscie niczym sie nie roznia ale gosciowi na prawde poszlo na tym niesamowicie nie tak jak mu szło na ruskiej. nie mam pojecia co to bylo. koles zalatwil wtedy (3-4 lata temu) tego 1000 sztuk nie wiem skąd. rozeszło się jak swieze bułeczki. naprawde byl to dobry towar

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740
wiem ze oczywiscie niczym sie nie roznia ale gosciowi na prawde poszlo na tym niesamowicie nie tak jak mu szło na ruskiej. nie mam pojecia co to bylo. koles zalatwil wtedy (3-4 lata temu) tego 1000 sztuk nie wiem skąd. rozeszło się jak swieze bułeczki. naprawde byl to dobry towar

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
Zdradze ci sekret.Twoj kumpel zaczal w koncu jesc na cyklu Widzisz jakie to proste :)

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 372 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4740

Życie to jedna wielka impreza..... Śmierć phi.. to tylko afterparty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4293
bo wąłsnie ta metka jest pakowana po 1000 sztuk w takich pudełeczkach ale sprzedawana poi 100 sztk w torebeczkach takich jak np do ziólka no wiem ale dalej nie wiem co z cyklem 3-4-4-3
napiszecie?

Nieważne przegrałeś czy wygrałeś - wciąż musisz zachowywac sie z klasą, jak prawdziwy mistrz -Quincy Taylor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazolol + kreatyna ??

Następny temat

OMKA

WHEY premium