SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo na terenie Zagłębia?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8106
Witam,
od razu zacznę od konkretów: czy znacie jakieś kluby taekwondo (chcę trenować walkę w stójce, na parter jeszcze przyjdzie czas) na terenie Zagłębia (DG, Będzin, Sosnowiec)? Może ktoś z Was trenuje w klubie Orient w Będzinie, warto tam się zapisać?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3540
a moze kickboxing?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Kickboxing też może być, w sumie to może być każdy system/sztuka walki byle były kopnięcia (z przeważeniem na middle i high kick ), w tajski boks raczej nie chcę się pchać, bo przerażają mnie spotkania piszczel - piszczel przy pełnej prędkości.

może wywołać tornado

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21505
Spokojnie wal do będzińskiego Orientu. Taekwondo ukierunkowane na walkę, zawodnicy startują regularnie w kickboxingu i treningi są w dużej mierze oparte na kickbokserskiej metodyce. Polecam!

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
GizmoTKD widzę, że jesteś doradcą mam do Ciebie kilka pytań:

- jak wyglądają pierwsze treningi taekwondo?
- są jakieś rzeczy których potrzebuję od razu, albo które należy zakupić po kilku lekcjach?
- może orientujesz się ile kosztuje miesiąc zajęć w Oriencie?

Z góry dziękuje za odpowiedź

może wywołać tornado

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21505
Taekwondo to podobnie szerokie pojęcie jak karate, więc i treningi w różnych sekcjach czy odmianach TKD będą się różniły. Dlatego też najlepiej będzie Ci po prostu pójść i zobaczyć zajęcia. Sam nie byłem na treningu w Będzinie, za to dwa razy byliśmy tam na zawodach, a z ludźmi z tej sekcji spotykamy się regularnie na turniejach w Polsce. W Będzinie, jak widzę na necie, prowadzi zajęcia sam szef Orientu Zbyszek Pawlak, mój dobry kolega, więc mogę spokojnie go polecić. Na pewno sam najlepiej Ci powie co i jak. Powodzenia!

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac?

Następny temat

Muay Thai w Szczecinie

sosy