SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo - zapraszam!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 266
siemanko!!
jestem tu nowy ale cieszy mnie to ze osoby reprezentujace rozne odmiany TKD potrafia znalezc wspolny jezyk.FAJNIE!!
a co do wypowiedzi Sudka to niestety musze sie z nia zgodzic.zbyt duzo osob bioracych udzial w zawodach prezentuje niski poziom.startuje w roznego rodzaju imprezach dosc dlugo i musze przyznac ze osoby jadace na impeze wybierane sa w klubach na zasadzie lapanki.obniza to poziom calej imprezy a i odczucia estetyczne nie sa przyjemne.kto sie ze mna nie zgadza niech przypomni sobie zawody w Bedzinie i zawodnikow(niestety nie wiem z jakiego miasta) wygladajacych na grupe wariatow ubranych w szare spodnie dresowe i wygniecione koszulki.nie podam ktora organizacja organizowala ta impeze bo sam do niej naleze i jest mi wstyd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1933
Fea jeździsz na obozy z piotrem Gasiorem od września to nasz nowy trener w Miliczu. Btw.powiedz pare słów jak on treningi prowadzi, jaki wymagający jest bo ciekawi mnie to bardzo a nie chce czekac do września na odpowiedź.
Pewnie zdarzyłaś go poznać na tyle zby cos o nim powiedzieć z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6392
Wiesz hehe nie chce sie wypowiadać na forum:P Różni ludzie to czytają:) A tak serio to powiem Ci, że odbieram jego bardzo pozytywnie. Napewno będziecie mieli ciekawe treningi, fajne rozciąganie i dużo dużo pompek:) Na obozach zawsze robimy ich pełno hehehe:) Osobiście jestem bardzo zadowolona z treningów na obozie choć zawsze brakowało mi różnorodności w kopnięciach. Pewnie będziecie mieli też dużo sparingów, no a jak jeszcze będą przyjeżdzać do was na treningi bracia Stachowicz to będziecie mieli świetnie:) Myślę, że będziesz zadowolony. Jak już zaczniecie treningi napisz mi jak ci sie podobają:)

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1933
Spoko na pewno napisze co i jak u nas wygląda ale na to trzeba bedzie troche zaczekać do połwy września jak będe miał kilka treningow za sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6392
ok:)

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9
Tia...Gąsior jest spoko, czasem kontrowersyjny, ale to równy gość.

Jest taki facet, Greg Orson Ogle. On wie prawie wszystko.
Ma nawet swoją stronę internetową - www.google.com chyba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6392
o tak kontrowersyjny na pewno. I nie można sie po nim niczego spodziewać hehe. Trzeba być przygotowanym na wszystko:p

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9
tiaa, a na pompki z pewnością....

Jest taki facet, Greg Orson Ogle. On wie prawie wszystko.
Ma nawet swoją stronę internetową - www.google.com chyba.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6392
całe szzczęście, że pompki lubie:D Więc jest frajda:D

Szlachetne zdrowie, ile Cię trzeba cenić...ten tylko sie dowie kto choć raz potrenował:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wrocławski klub taekwon do moj trener ma 6 dan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JONES vs TARVER 2

Następny temat

cwiczenia na silne kopniecia

WHEY premium