SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taekwondo , a padaczka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2
Witam, chciałem się zapytać czy ktoś może nie wie jak się przekłada padaczka a treningi sztuk walki, konkretniej taekwondo ITF. Leczę się prawie rok, od tego czasu nie miałem żadnych ataków. Chciałem się dowiedzieć czy mogę trenować sztuki walki, wyniki mam jak na razie w normie. Zależy mi żeby lekarz mnie dopuścił do zawodów. Wie ktoś czy lekarz mnie dopuści czy raczej nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Idź do lekarza to się dowiesz, jak mamy wywróżyć co powie lekarz?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
z tegco co pamietam ze studiow padaczka jest przeciwwskazaniem do uprawiania wszelkich sportow gdzie dochodzi do kontaktow/uderzen w glowe
nawet jezeli nie bedzie to powodowalo napadow, moze przyczyniac sie do powstawania nowych ognisk

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie , mam podobne informacje odnośnie tego tematu, i tak musisz to skonsultować z lekarzem ale wątpię żeby pozytywnie się uchylił do tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stawy na redukcji

Następny temat

Przedtreningówka

WHEY premium