SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tae Bo?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Heh...trening faktycznie jest specyficzny...
BTW "roznie bywa z roznymi osobami" - ostatnio pojawił się u mnie w klubie gość, ktoory trenował kiedyś box (tak przynjmniej twierdził i nie było ku temu powodoow, by mu nie wierzyć) - nie pytajcie, kiedy wymiękł, jak wytrzymał do końca i jak potem wyglądał... Fakt - było trochę osoob->dość ciepło na sali, ale...


leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-04-07 10:33:37

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe, pamiętam pierwszy kontakt z tae-bo - po 15 minutach wyglądałem dosłownie jakbym przed chwilą wpadł do wody Nie był to jednak program dla początkujących, od razu "głęboka woda" , tak więc wygląd ten był poniekąd uzasadniony
Z tej też przyczyny pisałem powyżej że dla ludzi pragnących maksymalnie ochronić mięśnie przed katabolizmem jest to zbyt intensywna forma robienia rzeźby, natomiast dla normalnych śmiertelników jest super
Jakbym miał robić rzeźbę przy użyciu Tae-bo to właśnie w sposób interwałowy, czyli zaczynając od bardzo krótkich treningów, dochodząc maksymalnie do maksymalnie do pół godziny, ze zmiennym HR.

Pozdrawiam, Tyka

zamiast dawać soga kliknij tu : http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tae-bo jest b. dobre na podniesienie pułapu tlenowego, bo jego układ interwałowy w każdym cyklu zwiększania/zmniejszania intensywności wprowadza na coraz wyższe tętno. Tłuszczu w czasie zajęć ze względu na dużą intensywność się nie spali, ale dzięki (przynajmniej u mnie) brakowi zakwasów daje efekt opóźnionego spalania tłuszczu, no i poprawia bilans kaloryczny. Poza tym na drugi dzień poranne aeroby robię na tętnie powyżej przeciętnej.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj...bardzo Wam dziekuje za zainteresowanie. :)
Pozostalo mi jak na razie cwiczyc przed telewizorkiem, pozniewaz u mnie w miescie nikt nie prowadzi takich zajec. :( a szkoda...
Jeszcze raz dziekuje ....

Dorota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Ech...nie ma za co ) Podziękowania należą się pewnej osobie, bo inaczej bym tu nie trafiła...

leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale mam nadzieję, że to Tae-bo nnie jest reklamowane jako zastępnik kursu samoobrony, bo gdzieś w jakkiejś ulotce czytałem, że ktooraś z ych "dziwacznych" form aerobiku zastępooje takowy kooors - uważam to za bardzo niebezpieczną bzdurę - tzn. loodzie (głoownie kobiety) nabierają błędnego przekonania, że potrafią się obronić na ulicy, a nie oszokoojmy się, jak się dobrze po mordzie na treningu nie dostanie, to nie ma mowy o jakiejkolwiek umiejętności walki i obrony.



leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2053
Tae-bo jest reklamowane jako system cwiczen zawierajacy elementy sztuk walki z podkresleniem, ze nie jest to jednoczesnie zaden kurs samoobrony, walki, whatever
a wiec jesli ktos w ulotce reklamowej np. swojego klubu zamieszczalby informacje sprzeczne z powyzszym, zaprzecza prawdziwej idei tae bo.
pozdrawiam

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale masz śmiesznego nicka


leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2053
Ty tez

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

"isn't it a good thing for a man to know just how far he can go too far?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909


You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem kobiecy

Następny temat

!!KREATYNA!!!!!!!!

WHEY premium