SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki na apetyt

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1150
Witam zna ktoś może jakieś tabletki po których się więcej je? Jest coś wgl takiego? Bo od pewnego czasu jeść jem ale to jest za mało żeby zbudować mase..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
mozna sprobować z preparatami typu apetizer na poprawe laknienia
ale nie zawsze daje to odzwierciedlenie w stanie faktycznym.
z innych produktow masz np dibencozide-sporo osob chwali, jednak takie same grono pisze, ze placebo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
moze zacznij krecić aeroby wtedy apetyt sie poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Trzeba najpierw znaleźć przyczynę : czemu apetyt jest taki a nie inny, wiec tu konieczne wiedza o stanie metabolicznym organizmu, kondycji układu pokarmowego, rodzaju diety, oraz wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1150
Przed wakacjami jadłem nawet sporo na wakacje zrobiłem przerwe z siłownia i dietą bo po prostu nie miałem czasu gdyż całe wakacje pracowałem fizycznie i już byłem wykończony a co sie z tym wiąże schudłem 8kg... nienawidzę tego metabolizmu teraz powróciłem na siłownie i ledwo jem 3tyś kcal gdzie przed wakacjami spokojnie jadłem 4tys kcal i chciałem cos zapodać zeby jeść więcej zastanawiałem sie nad apetizerem ale ja niby apetyt mam ale mało w siebie mieszcze i to jest ten problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
spożywanie 3-4 tysięcy kcal to w pełni sprawny układ trawienny oraz praca hormonów odpowiedzialnych za łaknienie, głód, sytość itp.

pytanie czy jest sens jedzenia więcej w tym wieku, wstaw ankiete działu wraz z dietą
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reverse diet z low carb na high carb Ocena

Następny temat

MAASAAA! pomocy

WHEY premium