SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabletki antykoncepcyjne a trening

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Hej dziewczyny :) i mam nadzieję, że nie tylko, bo od was faceci też mogę się może coś dowiedzieć w tej materii. Do rzeczy: chcę niedługo zacząć tabletki anty Atywia, bo tak ,bo chcę - bo to mi się wydaje najbezpieczniejszą formą zabezpieczenia + liczę jeszcze na inne korzystne efekty (cera itp.) Brałam już kiedyś tabletki, ale zostawiłam, teraz chcę podejść do tematu lepiej- znaleźć takie co serio pasują i mam dobrego lekarza. I teraz pytanie czy są tu osoby, które też biorą tabletki anty i trenują( siłownia, bieganie, cokolwiek) Ja trenuję siłowo 4 razy w tygodniu minimum + skakanka, interwały - ogólne adhd, kocham się ruszać - podoba mi się jak wyglądam, waga 55kg, wzrost- 164cm i stąd pytanie jak tabletki na was wpływają, czy wpływają na treningi, jakieś efekty (i na + i na -), czy wpływają na wydolność, wagę itp. Piszcie, jestem bardzo ciekawa, nie wiem czy był taki temat- jak aktualny to odeślijcie mnie tam proszę, a jak nie to piszcie tu. Może ktoś ma badania naukowe to podawajcie- będzie super. Pozdrawiam was wszystkich razem i każdego/ każdą z osobna, miłego dzionka! Natala
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54961
Biorę vibin mini i nie zauważyłam jakieś różnicy w treningach , jeśli chodzi o wagę to nie widzę żadnej różnicy jeśli trzymam się założonej diety


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2022-10-15 09:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Marta :) też nie chcę powiedzmy się jakoś bardzo "spinać"- że tak powiem kolokwialnie nad tym tematem :) ale jestem ciekawa co ludzie o tym myślą i jakie mają doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3317 Napisanych postów 4310 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107777
Nic ci nie da robienie takiego researchu, bo to i tak nie zagwarantuje ze u ciebie tak bedzie u ciebie. Znalazlas dobrego lekarza, wybralas razem z nim preparat ktory najbardziej pasuje pod wieloma wzgledami, wyglada na to ze jestes zdecydowana, to co tu myslec wiecej, zacznij brac i sama sie przekonasz. To nie jest fizyka kwantowa, nie robmy sobie niepotrzebnych watpliwosci, pytan, obaw o wyniki. Gdybys szykowala sie na jakies zawody w najblizszym czasie to najlepiej byloby wstrzymac sie z wyprobowywaniem nowych rzeczy, ale jak trenujesz amatorsko to czym tu sie stresowac?

To tak samo jakbys pytala jak miesiaczka czy jakas tam faza cyklu wplywa na wage, treningi, wydolnosc. Przeciez to roznie jest u kazdej dziewczyny. Ja np nigdy nie zauwazalam wiekszych roznic u siebie, czy to w osiagach, czy to w apetycie (jakies ciagoty na slodkie przed miesiaczka? - nie znam czegos takiego).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Dzięki, no pewnie masz rację :) tak jak mówię, bez spiny chciałam zobaczyć co myślicie i jak na razie same pozytywne opinie :) także super, bo wiesz też mam wrażenie że mało informacji o tym jest jak szukałam- a fajnie od konkretnych osób dostać opinie. A ja właśnie przed okresem różnie raz mnie ciągnie do słodkiego raz nie xd Ale ogólnie słodkie uwieelbiam :) Ale to chyba jak każdy człowiek no nie , dzięki Ci Madzia, miłego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Brałam kiedyś tabletki ale inne, bo to było wieki temu :p z treningiem żadnej korelacji nie widziałam, ale inne efekty uboczne się zdarzały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Dzięki Paula :) No jakby się pojawiły inne uboczne to zmieniam na takie co będę fajne, na tym świecie powinny jakieś istnieć dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
A ja wam trochę namieszam:) wiele lat temu jak zawitałam na to forum to obie słynne moderatorki były bardzo anty antykoncepcji hormonalnej. Dlaczego? Uważały ze sylwetkowo złe wpływają hormony podawane zewnątrz. Pewnie Miss i Bziu pamiętają wszystkie argumenty przeciw.
Natomiast nie pamietam aby miały jakieś uwagi odnośnie treningowego performance.
Inna sprawa ze dawniej dawki hormonów były wyższe. I preparaty często były mono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Oooo widzisz Paatik, dzięki za twój głos, ciekawe co mówisz, widać wszystko trzeba sprawdzić na sobie :) Ale fakt, teraz tabletki są "lżejsze" że tak powiem niż kiedyś- tak czytałam. No właśnie odnośnie sylwetki to patrzyłam, że może być odkładanie się wody- przez co się jest taką napuchniętą jakby. Bo ponoć tabletki same w sobie nie powodują tycia( właśnie jak dziewczyny wyżej pisały- przy trzymaniu się diety będzie ok) - ale mogą powodować zwiększony apetyt więc trzeba być czujnym. Ale ta kwestia tego odkładania się wody mnie ciekawi..dość zagadkowe, poczytam o tym więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Każda kobieta reaguje na tabletki inaczej. Moja żona kiedyś stosowała - na jednych jakichś skutków ubocznych nie odczuwała a na innych już tak. także trzeba trafić na środek który Tobie konkretnie będzie odpowiadał.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
No jasne, że tak:) dzięki bardzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja metamorfoza

Następny temat

Kardaryne skutki uboczne? Czy zbieg okoliczności?

WHEY premium