SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabex - skuteczny czy nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
Zabieram sie do rzucania palenia i chciałby wspomagac sie przy tym preparatem o nazwie Tabex. Intereuja mnie opinie ludzi którzy mieli z nim do czynienia , czy jest to lek skuteczny i przede wszystkim bezpieczny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Są tacy co twierdzą, że to najlepszy środek z dostępnych na rynku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
moja matka nie tak dawno używała tabexu... i widać było, że faktycznie pali coraz mniej, niestety jak sie nie chce to nie i widzę że wraca do nałogu
kiedyś próbowała plastrów (nicoret czy coś) i mówi, że dla niej bez różnicy... w każdym razie wróciła do nałogu, tak jak teraz spieprzy sprawę z tabexem
więc wszystko zależy od głowy, bo sam lek cudów nie zdziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Psycha podstawa, reszta dodatek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
no nie spodziewam sie ze to sa cudowne tabletki, chodzi mi raczej o to by uniknac głodu fizycznego po odstawieniu papierosów. A i jeszcze jedna sprawa, czy lek ten jest na recepte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8750
hm, swego czasu chyba był, ale matka dostała je bez recepty
czy głód fizyczny występuje to nie wiem, ale z opowiadań wiem, że po prostu nie myślała o paleniu
na ulotce wszystko powinno pisać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Jak dla mnie rewelacja! Choć poza lekiem, który na prawdę bardzo ułatwia rzucenie trzeba jeszcze mieć silną wolę, trzeba chcieć. Kupowałam lek bez recepty, choc słyszałam, ze w niektórych aptekach wymagają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 374
No kupiłem dziś tabex i zaczynam rzucanie od jutro zobaczymy jak bedzie. A co do recepty to udało mi sie kupic bez problemu musialem tylko 3 apteki obejsc i w tej ostatniej sie udalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Zacznij od już! Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurde problem

Następny temat

Prawa noga. Pomocy!

WHEY premium