SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tabata czyli trening metaboliczny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 269582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
dzis robilem po raz pierwszy tabate bardzo dobry trening po zrobieniu calej seri normalnie padłem na dole podaje link muzyki do tabty


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081
tylko mam jedno pytanie
jem posilek o 14 w tym przypadku kurczak z kasza jeczmienna warzywami i oliwa :D
godz puzniej robie tabate ktora trwa 4 min i co potem wypic bialko? czy lepiej czekac do 17 az zjem kolejny posilek (taki sam jak poprzedni tylko bez oliwy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Witam,
mam bardzo duza nadwage (zlecialo 15kg a jeszcze 40kg do zrzucenia)
Robie hiita na basenie (wiem, ze nie jest wskazany i w domu na orbitreku cwicze 40min. 5x -6x w tygodniu cwicze 1-2 basen i hiii + orbitrek w pozostale dni.
Chcialbym dolozyc tabate.
4 minuty i po bolu :)
Znam to uczucie ciepla po hiicie, mroczki przed oczami i jak mi jest goraco przez 2-3 godziny po hiicie.

Najbardziej podobala mi sie wersja tabaty tego goscia co na biezni stoi (youtube). Przysiad + rece do przodu.
czy to bedzie najlepsza dla mnie wersja tabaty?
Mam duza nadwage, kondycje powoli lapie i jestem lzejszy ale do sprawnosci, gibkosci normalnego czlowieka mi sporo brakuje.
Czy przysiady nie obciazaja kolan? (powod dla ktorego robie hiita na basenie a nie biegajac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
Nikt, nic? :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Pewnie o ten chodzi:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
aha... widziałem go przecież już kiedyś

jeśli ten to może być; wlaśnie u osoby ktora miałaby problem w zastosowaniu obciązeń.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-07-25 21:22:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1001
I takie przysiady nie obciazaja kolan?
A moze najpierw przez tydzien porobic w "slow motion" takie przysiady, zeby je poprawnie robic, zanim zaczne zapie*rzac jak kroliczek duracell? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musiąlbyś mieć faktycznie b. sfatygowane kolana gdybys je odczułpodczas takich przysiadow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko o kondyche....

Następny temat

Przerwa w treningach przed zmianą treningu i suplementacją

WHEY premium