SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T R I B U L U S ważne !!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
owszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
A moze ktos wie jak jest z Tribulusami z innych firm ? Tez mozna z nich zapażyć kawe ?
A moze producent powinien napisac na opakowaniu że można go używać jako środka pobudzającego (kawe), rozcięczając w gorącej wodzie.

Chyba że Tribulus Terrestris przyswaja sie z kawą, wtedy uwierze w autentycznosc tego preparatu

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuje sztangi z barków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ultimate to np wy***ka w****
jest zielony i nie wali jak kawa ( sadze ze to mielone ziolo)

reszta faktycznie zalatuje kawowo
choc jesli idzie o smak napoju to juz zupełnie co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
Rozumiem że może coś podobnie pachnieć bo to jakieś tam zioła z ciepłych krajów, ale zalałem to wodą i sie rozpusciło całkowicie normalnie jak rozpuszczalna i śmierdzi jak kawa nawet po rozpuszczeniu

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuje sztangi z barków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Człowieku, pezcież wszyscy piszą, że jest podobne do kawy, wg mnie ma bardziej cierpki smak, ale kawę przypomina

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
"człowieku" być podobnym do kawy, a sie rozpuszczać identycznie jak kawa to dla mnie jest róznica.

Zresztą oki wszystko jasne zamykam temat !!!

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuje sztangi z barków.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kawa się nie rozpuszcza, chyba, że rozpuszczalna

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 331 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1652
No i właśnie o to mi chodziło !!! a Trubulus sie rozpuszcza

Dla wszystkich niedowiarków, nie zdejmuje sztangi z barków.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Starlife

Następny temat

szybkie pytanie

WHEY premium