SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-5 ZION czy Venom Hyperdrive 3.0

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Witam

Od jakiegoś czasu chodzę na siłownię ponieważ chciałbym spalić tkankę tłuszczową , oczywiście kupiłem plan treningowy + dietetyczny (181cm , 96-98 kg ) i plan mam ułożony do połowy 2017 roku , aby go zrealizować muszę zrzucić około 30 kg tkanki tłuszczowej i wyrobić taką samą ilość tkanki mięśniowej.Ale mam jeden mały problem mianowicie postanowiłem zaopatrzyć się w spalacz ale nie wiem co mam wybrać

T-5 ZION czy Venom Hyperdrive 3.0

Który spalacz jest lepszy i daje lepsze efekty w oparciu aktywność fizyczną , dodam jeszcze że napisałem do sprzedawcy produktu T-5 ZION e-mail o date ważności i odpisał mi w ten sposób :

"Data jest kontrowersyjnym tematem... Inaczej - ludzie kupują, kupują ponownie ci sami klienci i są bardzo zadowoleni o czym świadczy 100% pozytywnych komentarzy za Venoma. Sam osobiście aktualnie wspomagam redukcję nim i tradycyjnie jest rewelacja. Jest to wersja 200/500. Szczerze polecam i pozdrawiam!"

Jeżeli linki do allegro są niezgodne z regulaminem forum przepraszam


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-05-01 13:23:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4499 Napisanych postów 35780 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263040
tak, linki sa niezgode z regulaminem. Moderator je usunie

od jakiegośczasu chodzisz na siłownie tzn ile? Wnioskuje, że to dopiero początki.
Poza tym skoro masz do zrzucenia 30kg musisz mieć dość spory % BF, więc póki co nie ma najmniejszego sensu sięgać po spalacze.

Wrócisz do tematu za jakis czas, gdy zejdzie już troche tłuszczu i nabierzesz doświadczenia

ps. z tym zbudowaniem 30 kg masy mięśniowej to nieźle odleciałeś

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-05-01 13:14:48

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
linki usuniete

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Sorry za linki , dzięki za odpowiedź bf wyszedł mi :30.24% , nie ma sensu brać dzięki za informację ale jakbyś mógł mi napisać z jakiej przyczyny ???? , chodzę miesiąc . Po jakim czasie mniej więcej będzie sens zażywać spalacz ???? i wtedy który z nich wybrać ????. Jeszcze raz dzięki za informacje przynajmniej nie wyrzucę pieniędzy w błoto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234165
dopiero jak zejdziesz z bf ponizej 15% imo.
dlatego nie ma sensu, bo przy tak duzej otylosci, bez problemu poradzisz sobie dieta i treningiem.
a w pozniejszym etapie, gdzie przydalby sie spalacz, nie da on juz tak dobrych rezultatow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - zmaksymalizowanie jej efektów

Następny temat

Powerbomb

WHEY premium