SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TS + .....?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2885
Witam mam problem chce wziasc Thermo Speeda ale chcialbym jeszcze cos do tegoo dorzucic moze L-Carnityne VIP 90kaps. z Treca co o tym sadzicie? Moze macie lepsz epomysly
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 99 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
trudno powiedzieć dokładnie coś po tak zdawkowym przedstawieniu tematu, może karnityna ale raczej acetyl-l-karnityna, dobrze jest dodać di tego lecytynę...
najlepiej jakbyś coś dokładniej napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2885
No wiecie skoro TS to i redukcja :)
Musze zgubic z 6-8 kg mam aktualnie 78 przy wzroscie 172 cm
No i chce czyms dopalic znaczy wspomoc abby spotengowac efekt
Mozecie napisac ceny tych suplementow co proponujecie i ewentualnie firmy jesli to jest zgodne z regulaminem forum oczywiscie dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 99 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
że redukcja to podejrzewałem ale chodziło mi bardziej o dietę i ilość szczególnie białka w diecie bo na redukcji pomaga właśnie redukować zbędny fat podnosząc przemianę materii i jednocześnie dość skutecznie chroni mięśnie więc jeśli nie masz wystarczająco białka w dieecie to je kup w pierwszej kolejności potem ts, potem acetyl-l-karnityna potem lecytyna, dobrze jest dodać również omega3 bo ogólnie wpływają ochronnie na organizm no ilekko wspomagają również efekty redukcyjne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna itd....

Następny temat

I cykl kreatynowy

Fruzelina