SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TSE/Thyrotherm/Scorch Remix V3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
witam,
na siłowni trenuję z niewielkimi przerwami około dwóch lat, 4 lata temu ćwiczyłem również trójbój siłowy (na uczelni, bez większych sukcesów ;P). W tamtym okresie ważyłem około 115 kg, na szczęście poradziłem sobie z tym horrorem.W zeszłym roku, ćwicząc dość sumiennie 3x tydz. + ergometr wioślarski 2 x tydz., zszedłem w ciągu 4 miesięcy (styczeń-maj) ze 104 do 92 kg. Przez cały ten okres stosowałem dietę z dużą ilością białka (jednak patrząc z perspektywy czasu wiem, że nie była ona zbyt poważna, głównie ze względu na nadmiar węglowodanów). W tamtym okresie czasu stosowałem Thermo Speed Extreme oraz Dyma-Burn Dymatize'a (nowa formuła, bez efki) później dołożyłem VasoPro, ale bardziej ze względu na sesję niż na zbijanie wagi. Wcześniej miałem też do czynienia z preparatami z efką (stary Ultra Ripped i stary Dyma-Burn) i wiem, że nie mam z nią większych problemów, wydaje mi się, że mam również dość sporą tolerancję na kofeinę, ze względu na hurtowe ilości dopalaczy, jakie zwykłem pochłaniać przed siłką ;)

Ale do rzeczy:

Na najbliższe 8 tygodni chciałem zaplanować redukcję (mam dietę, plan treningowy 4-dniowy + aeroby) i nie wiem jak łykać spalacze. Tzn. mam 180 capsów ThyroTherma, kupuję sobie również scorcha v3. Thyrotherma zamierzam brać głównie przed treningiem (2 capsy), i ewentualnie 1 rano.Jak połączyć z tym scorcha?

Dodam, że w dni nietreningowe (środa,sobota i niedziela) nie chcę spożywać za dużo thyrotherma (góra 2x1 kaps w porcji) gdyż zauważyłem, że efka strasznie mi ryje baniak, i jak nie ćwiczę to nie mogę się skupić na niczym innym (głównie: nauce). Chciałem się też dowiedzieć czy warto dorzucić do tego TSE w jakichś skromnych dawkach?

Z góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
wklej diete,pomyslimy o spalaczach.bo moze wiekszy sens jest zebys wyslal mi je niz sam stosowal bez odpowiedniej diety:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
uwierz mi, że mam dietę, nie chce mi się dokładnie rozpisywać, w każdym razie wygląda to mniej więcej tak:

godz. 9.00 - 200g chudego twarogu + łyżeczka oleju z pestek winogron, do tego 2 cienkie kromki chleba pełnoziarnistego z filetem z cyca

godz. 12.00 - 2 miarki białka (trochę ponad 40g białka wychodzi) wymieszane z 0,4 litra mleka 0,5% do tego garść otrąb pszennych granulowanych i 2-3 łyżki jakiegoś musli. zaznaczam musli, nie chocapic ;P

godz. 15.00 (przedtreningowy) - 200 - 250g cyca z kuraka, usmażonego na beztłuszczowym spreju (albo z grilla elektrycznego), do tego jakieś 70 - 80 g ryżu parboiled albo brązowego + warzywa (choć nie zawsze daje radę dopchać)

godz. 17.00 - trening

godz. 19.00 - po treningu, tu zazwyczaj jadłem 5 wafli ryżowych, ale nie wiem czy nadal to robić na redukcji + 1 miarka białka z wodą

godz. 20.00 - twaróg chudy+tuńczyk/cyc (co się nawinie, tak żeby było ok. 40g białka, 0 tłuszczu, 0 węgli)

godz. 22.00 - 2 miarki białka z wodą na noc

heh to się rozpisałem jednak :)

mam nadzieję, ze trochę to rozjaśni sprawę, chodzi mi głownie o to czy nie ma jakichś przeciwwskazań do łączenia thyro i scorcha i jak je łączyć na początku, żeby mnie zanadto nie poczesało

dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2825
taaa, teraz przeczytałem, że aby uzyskać "fachową" odpowiedź powinienem był wypełnić tą ankietę. ale nie zrobiłem tego gdyż sądziłem, iż to co napiszę wystarczy do udzielenia krótkiej, acz rzetelnej odpowiedzi. mea culpa, nie wiedziałem, że na forum "odchudzanie" panują takie rygorystyczne zasady. pewnie gdybym wrzucił ten temat do suplementacji to już miałbym 10 odpowiedzi. bla bla bla. whatever.

Więc, co mam teraz zrobić, żeby uzyskać "fachową" odpowiedź?

Z góry dziękuję za wskazówki i ewentualną pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start z Clenbutical

Następny temat

weglowodany vs cukry - o co biega?

Wiecej