SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREN PLUS PROP

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
Witam mam małe zapytanko chciałem zacząć nowy cykl , mam do dyspozycji(tren acetate international pharmaceuticals 150mg i propa british dragon 100mg po 30 shotów) trenu jeszcze nie brałem tak wiec nie wiem jak go brac w połaczeniu z propem chodzi mi o dawki tygodniowe i odblok z góry dzięki za info pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
1. WIEK: 32
2. WAGA:125
3. WZROST:196
4. WYMIARY:
-biceps:48
-klatka: 120
-udo:66
-talia:103
5. STAŻ NA SIŁOWNI:8
6. DIETA:
-białko:3
-węglowodany:2
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:ostatni gdzies 6 lat temu test deka wino
8. TRENING:5x w tyg
9. CEL CYKLU: słucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cyprionat deka i wino
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): szybko tyje i chudne tak samo:)
13. STAN ZDROWIA:bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: mam
15. PPM (podstawowa przemiana materii):trudno mi powiedziec mam duzo ruchu
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg:140
-przysiad: 150
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Który to twój cykl? Firmy też sobie wybrałeś archaiczne czy w IP będzie trenbolon nawet jak będzie to bardzo zaniżony, natomiast o firmach piszemy chyba tylko w polskich realiach , dlatego nie chcę się wypowiadać za bardzo o labach. Napisz który to twój cykl to istotne bo trenbolon , co jest nieporozumieniem niektórzy małolaci biorą na pierwszy lub na drugi cykl., powinno się korzystać z łagodniejszych saa , oraz posiadać już jakąś co najmniej umiarkowaną wiedzę na temat saa , pct ogólnie farmakologii.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363854 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667320
wrzucaj samego testa jako antykatabolik i redukuj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
to bedzie mój 3 cykl tak wiec odłorzyc tren?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Pytanie retoryczne, raczej najprawdopodobniej w trenie IP nie będzie lub będzie śladowa ilość trenu. Ustaw sobie dawkę propa twoja waga 125kg jest nie mała lab propa też nie z górnej półki więc daj 100mg eod. Możesz dodać do tego dobry spalacz sklepowy i dietę ułóż sobie na redukcję na minusowy bilans kaloryczny, jaka dieta ci przypisuje to już inne działy są od tego. Cardio rób nadczo lub po treningu siłowym obadaj która , opcja tobie najlepiej pasuje, kombinuj dietą i treningiem czasami to lepsze niż sztywne rozpiski.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363854 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667320
po 6 latach przerwy traktuj się jak by to był twój 1 cykl , organizm po takim czasie jest dziewiczy zobaczysz jak na samego testa wskoczysz.Zredukuj na teście potem możesz dołożyć jakiś 2 środek i robić powoli kg już na czysto.z takim pasem zakładam dość wysokim bf estro będzie szaleć i sporo w pas będzie szło tak więc redu potem budowa

jak masz zacięcie to wskakuj na testa i vlcd kilka tyg i będzie po smalcu

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-05-30 09:54:50

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
sorki ale nie napisałem dwa miechy temu skończyłem cykl z test enanthat i deka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z jakimi rezultatami , można wiedzieć? Dwa miesiące trochę mało przerwy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 161
obecnie 8 kg do przodu moja waga 128kg choc i fatu jest troszke dlatego na redukcje kolega polecił mi tren z propem i klebuterol kurcze zalezy mi na tym trenie bo troche sianka mi posło szkoda zeby sie zmarnował:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94036 Napisanych postów 363854 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667320
kolego każdy się sugeruję ankietą działu a w niej napisałeś ostatni cykl 6 lat temu

połaczenie trenu/testa i clenu na zamianę z jakimś termo lub joszką było by dobrym rozwiązaniem
lecz firmy wybrałeś jak dla mnie bardzo słabo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naposim i gino - tamoxifen

Następny temat

Wino czy zejdzie woda.

WHEY premium