SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING Z EFEKTAMI

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5234

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich i chciałbym was poprsić o pomoc chcę wreszcie miec efekty z treningów i dobrze wyglądać żeby móc się bez wstydu rozebraać na plaży .Celem jest zrobienie czystej masy mięśniowej i pozbycie się opoony na brzuchu . Poniej zamieszczam diete , plan i aktualne zdjęcia. Bardzo prosze o pomoc.

TRENING:

Poniedzałek ( klatka + triceps)
Płaska 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Wycikanie skos do góry hantle 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Rozpietki na skosie 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Wyciskanie wąskie 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Poręcze 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Ściąganie drążka nad chwytem 3-4 s / 6-8 powtórzeń

Wtorek
Basen wwieczorem

Środa( plecy + biceps)
Martwy ciąg 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Podciganie w szerokim chwycie 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Wisoło sztanga podchwyt 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Kaptury 3-4 s / max powtórzeń
Uginanie przedramion ze sztangą stojąc 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Uginanie przedramion ze skrtętem nadgarstka 3-4 s / 6-8 powtórzeń / Podciąganie na drążku podchwytem
Mlotki na hantlach 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Przerdamię

Czwartek
Basen

Piątek( Nogi + barki)
Przysiady 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Wyprosty nóg na siedząco 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Uginanie nóg na siedząca( tak jest maszyna na tej silownni nadwógłowy uda) 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Łydki wspięcia na palcach 3-4 serie na maxa
Wyciskanie sztangi zza głowy na stojąco 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Unosy hatli boczne 3-4 s / 6-8 powtórzeń
Podciaganie sztangi do brody 3-4 s / 6-8 powtórzeń ( ale muszę dopracować bo nie czuje za bardzo)

ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE:

Współczynnik BMR 1898.32
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3274.6
Węglowodany 55% 1801.03kcal = 450.26gram
Białko 15%% 491.19kcal = 122.8gram
Tluszcz 30% 982.38kcal = 109.15gram
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze o ocene treningu FBW:

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi na skosie do góry 3s
Barki:
- Wyciskanie sztangi zza głowy 2s
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s
Plecy:
- Martwy ciąg 2s
- Podciąganie na drążku 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s
Barki:
- Wyciskanie sztangi przodem ( stojąc lub siedząc ) 2s
Tricepsy:
- Wyciskanie wąskie 2s
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s
- Unoszenie z opadu 2s / Martwy ciąg na prostych nogach
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- Uginanie nóg w leżeniu 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s


1 tydzień A B A 15 powt
2 tydzień B A B 15 powt
3 tydzień A B A 10 powt
4 tydzień B A B 10 powt
5 tydzień A B A 5 powt
6 tydzień A B A 5 powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta . wiem że wymaga modernizacji ale nie bardzo ma pomysl jak to zrobić jak zjem to c tam jest rozpisane t już jestem pełny . Ponadto chciałbym zeby była bardziej urozmaicona bo po tej diecie redukcyjnej do kurczaka i ryżu odeczuwam afront.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I aktualne zdjęcia







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dodam tylko , że mam chęci zapał i czas a to chyba najważnejsze barkuje m tylko fachowej pomocy i o to własnie prosze was . Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest to co zjadłem dziś czyli dużo za mało kalorii ale szczerze mówiąc nie wiem jak zmienić diete żeby było ok i pozatym trochę boli mnie brzuch ale nie wiem czemu bardzo proszę kogoś o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Skoro zaczynasz-proponuję trening całego ciała 3x w tygodniu.

Do tego dorzuć aeroby-2x w tygodniu.Zacznij od tych 10/15min i stopniowo progresuj.Jeżeli zbudujesz już jakąś kondycję aerobową,można będzie pokusić się o anaeroby-np/ interwały.


Dieta:

Za dużo wegli-daj 3g na kg masy ciała na start.
Białko podbij do 2g
Tłuszcze 1g-w proporcjach 1:1:1.

Oprócz tego warzywa do każdego posiłku-z wyjątkiem okołotreningowych.


Zapoznaj się z wszystkimi tematami:

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne właśnie po treningu dziś jeździłem 15 minut na rowerze i będę jeździł w poniedziałki i środy bo w piątki nogi a we wtorki i czwartki chodzę na basen . Szczerze mówiąc po tym co naspiałeś trochę się zgubiłem bo zapotrzebowanie mi wyszło ponad 3 tys kalorii ja jem nie całe 3 tys i jeszcze mam obciąć ? Acha do tego piję 2 x dziennie porcję białka QNT więc białko będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
brzuch moze bolec od owsianych jak wczesniej nie miales stycznosci. przyzwyczaisz sie. chyba, ze w innej porze dnia boli, napisz w jakiej po jakim posilku.
j/ronie
bialko podbij do 200g, wegle do 250 obetnij i tluszcze w sumie moga zostac na takim poziomie. wszystko teraz bedzie w rekach obserwacji jak organizm bedzie reagowal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisałem do moderatorów z prosbą o usunęcię teatu pwerwszze kroki bo jak go zakładałem to nie wieddzialem o ankiecie i wszytsko bo tam roysypane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wcyoraj np brzuch bolał mnie po 4 posiku .Myslałem że to możę od białka ? A co do białka to pije 2 razy dzennie QNT i plus to co w diecie to wystarczy ? Może zostac siłowa 3x tyg + basen 2 x tyg? Czyli najpierw mam chudnąć ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Minimum sprzętowe ? czy tak się da ?

Następny temat

Plan do oceny

WHEY premium