SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA WAKACJE !! Proszę pomóżcie..

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105

Witam..
Mam 17 lat, piłkę nożną trenuję od małego..
W klubie mamy właśnie zakończenie sezonu, a okres przygotowawczy rozpoczyna się dopiero ok. 10 sierpnia..
Moje pytanie brzmi; Czy mogę w wakacje trenować indywidualnie?
Jak tak, to z jakim obciążeniem, w jakim przedziale czasowym względem okresu przygotowawczego i tego, że będę musiał trochę odpocząć od całego sezonu..

Ps. Najbardziej zależy mi na poprawieniu lewej nogi, strzałach z daleka i podaniach (krótkie, dalekie)..
Dlatego proszę o podawanie ćwiczeń dla poprawienia tych elementów..

Z góry dzięki za odpowiedzi !! :)

Przyznaję SOGI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
BARDZO MI NA TYM ZALEŻY !!
Proszę pomóżcie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105
nie chcący dałem tą minkę.. sorka ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 300
Nogi możesz poćwiczyć ,będą silniejsze. zajrzyj www.kulturystyka.pl/atlas .
a co do strzałów i podań to musisz uderzać do celu. a nad lewą nogą popracuj prowadzenie piłki i podania. np odbijaj sobie o coś i spróbuj to robić z pierwszej piłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
Pamiętaj że podczas przerwy najważniejsze jest żeby utrzymać ogólną sprawność fizyczną organizmu, czyli warto pobiegać ,oczywiście nie chodzi tu o taki bieg żeby się zmeczyć, chodzi tu o bieg w tempie tlenowym, dobrze by było jakbyś miał pulsometr. Jeśli chodzi o technikę i strzał to możesz trenować to indywindualnie np na orlikach, jeśli chodzi o to , to teraz macie duże możliwości. Jak masz jakieś pytania to pisz na [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Wiesz, ja powiem tak - po sezonie jest potrzebne 2-3 tygodnie przerwy . Nogi muszą się zregenerować . : ) . Jak chcesz lewą nogę to ćwicz ułożenie stopy przy uderzeniu, nie załamuj się jak nie będzie wychodzić . Musisz trenować ciągle ją przez 2 tygodnie a potem odpocząć z 5 dni, a trenować wtedy prawą nogę . I noga bd świeża . Później trenuj 2 jednocześnie, po czasie będzie lepiej :)


POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Usunięty przez Black Pete za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testy

Następny temat

Kontuzja?

WHEY premium