SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA SZPAGAT

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6134
ale piertolenie;/
po 2 miesiacach treningu shotokanu, wkurzylem sie i zaczalem "dorabiac" w domu, po dodatkowych 3 ygodniach robilem pierwszy w zyciu szpagat. dwa lata po zakonczeniu trenowania, w pare dni bylem zdolny doprowadzic sie do stanu "szpagatowania"... to jest kwestia systematycznych cwiczen. zdaje sobie sprawe, ze nie kazdy koles codziennie puszczal sobie metal i nie dotykal nog glowa w wiekszosci miejsc;) ale niektorzy tak maja;) jako motywacje proponuje ogladac samemu filmy bruce lee, mortal kombat i te nowsze z jackie chenm))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja zawsze to chiałem umiec ale jakoś szybko trace zapał bo mnie sciegna napażają i po cwiczeniu ale moze teraz sie zmobilizuje i zaczne trening stopniowo tylko jeszcze poczytam o cwiczeniach bo może są jakieś o kturych niewiem pozdro

..ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
jak ktoś kieydś powiedział "wszystko co piekne rodzi sie z bólu " Pozdrawiam

"sztuką jest zyc a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy "

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
Mowienie komus ze sam nie robie szpagatu bo mam zla genetyke jest typowe dla ludzi slabych. Jak genetyka moze zaszkodic w orbienu szpagatu? Rozumiem ze w pewnym wieku jak wczeniej nie ciwczylas to nie zrobisz juz jakich cudow jak 5 latki z shaolinu ale szpagat do takich cudow nie nalezy.Kazdy moze go zrobic jak sie przylozy do tego. Jedynym ale jest kontuzja bioder albo ajkiegos miesnia. Ale kontuzja a nie genetyka!!!!

Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz soga zato Ronowicz ja tak własnie zawsze mam. Tak sie rozciągam że zawsze coś naderwe i już po szpagacie potem nawet kopnąc niemoge ,i juz tyle razy prubowałem i zawsze przecholuje ,wiem ze trzeba być cierpilwym ale ja do takich nienależe pozdro


...ASTA LA MUERTE...

gucio 1920
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1216 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9521
Ja tez mam zamiar szybko sie rozciagnac do szpagatu. Napisz Klerto jak ci sie powiodla Twoja proba.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprawdzcie sobie trening Toma Kurz'a, zdaje sie ze ksiazka wyszla po Polsku. To on stworzyl trening pozwalajacy zrobic szpagat w trzy miesiace.

Pozdrawiam.

ps. Zdjecie Kurz'a jest w kazdym zachodnim czasopismie o sztukach walki, to ten gosc robiacy szpagat na krzeslach a na jego nodze siedzi dziewczyna.

Ngaoh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najwazniejsza jest bardzo dobra rozgrzewka, no i upor.
Ja zeby umiec turecki dociskalem sie plecami pod biurkiem, a z bolu to malo nie mdlalem.
"Damski" to nawet bez bolu po dobrej rozgrzewie wychodzi.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 396
Witam mam 16 lat robie juzod miesiąca szpagat (mam około 170 cm wzrostu waga około 54 kg ) próbuje robićszpagat następujaco :
a)rozgrzewka 5 - 10 min tzn pierw wysokie konięcia (w przód ) raz jedna noga potem drugą ;potem wysokie wymachiwanie nogą w bok (raz jednaraz drugą) potem siadam w roskroku i próbuje jak najdalej dosiegnąc rekami (miedzy nogami) potem powtarzam to jeszcze raz
b)stoje w rozkroku jak najwięcej umie (aż boli) i stoje tak 10 minut minimum czasami 15

Czy takie cos mi wystarczy aby zrobić szpagat ??
jeśli nie to prosiłbym o jakieswskazówki lub cosco mi pomoze w krótszym czasie zrobicszpagat
Z GÓRY THX

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)

Ciekawe czy zrobie szpagat (teraz sikam sobie)
www.kinryoku.prv.pl - Filmiki porady itp , jak robic salta , wyskoki , pytania i odpoaiedzi na forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemka! chciałabym umieć robic szpagat. jestem juz troche rozciagnięta, ale do szpagatu dużo mi brakuje...czy ktos mógłby mi napisac jakie mam wykonywac cwiczenia, zeby dobrze sie rozciagnac(do szpagatu) bardzo proszę o odpowiedź! pozdrawiam wszystkich:)

monika:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Baaardzo interesujący wywiad z Brylem

Następny temat

Bjj i judo

WHEY premium