SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING NA PH TRZY RAZY W TYGODNIU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Witam wszystkich!!!

W tym tygodni zaczynam cykl na M-Drolu i E-Stane dorzuce.
Zakupiłem już na cały cykl:
-Esentiale Forte
-Wit. B6
-Omega3
-Czosnek
-Wit. i Min. z limpu
-Żórawit
Jeżeli coś ominąłem, jeżeli coś dodać można to doradźcie!

Po cyklu:
-Clomid
-Hepatil
-Omega3, Wit. i Min.
-Bozer Teścia i ZMA
Jeżeli coś ominąłem, jeżeli coś dodać można to doradźcie!

Do tego mam cały arsenał odżywek...

MAM PROŚBĘ O ROZPISANIE PH I RESZTE CO DO DAWKOWANIA TEGO NA CYKL I PO CYKLU ORAZ O EWENTUALNE PORADY CO DOKUPIĆ.
------------------------------------------------------------

Chciałbym Was prosić również o pomoc w ułożeniu dobrego planu treningowego trzy razy w tygodniu z większym naciskiem na barki gdyż są nieco mniej rozwinięte i odstają od reszty. Trening na 8 tygodni na M-Drolu i E-Stane ewentualnie z jakimiś mdyfikacjami podczas tych 8 tygów. W dziale trening jak bym napisał o PH to odesłali by mnie tu więc tu chcę całą pomoc uzyskać. Trening niech nie będzie lajtowy.

Niewiem co lepiej czy jedna partia w tygodniu czy każda na sesji...

Dodam jeszcze, że nie posiadam sztangi tylko:
-ławeczkę uniwersalną
-sztangielki olimpijskie
-150kg obciążenia
-drążek w suficie do podciągania z sześcioma uchwytami
-użądzenie krzyżak na plecy
-rowerek magnetyczny stacjonarny

Celem moim jest uzyskanie jak najwięcej dobrej jakości suchej masy mięśniowej oraz podrasowanie słabo rozwiniętych barków w porównaniu do reszty mięśni.

SoG za pomoc!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Jestem po dwóch tygodniach na m-drolu wczoraj zacząłem trzeci i coś mi się pomyliło i nie dorzuciłem epi w tym trzecim tylko cały czas myślałem, że w ostatnim tygodniu muszę dodać epi, czy coś przez to będę do tyłu czy nie będzie to miało znaczenia?
Pierwszy tydzień jechałem na 1 m-drol gdzie poszło mi 2kg mięcha w drugim wszedłem na 2 m-drol a w trzecim jedę dalej na dwóch dopiero w czwartym ostatnim wchodzę na trzy i dorzucam epi tylko nie wiem ile i jak długo jechać na epi, planuje cztery tygodnie czyli ostatni z m-drolem i trzy kolejne tygodnie czyli razem cztery czy trzy wystarczą i jakie dawki?

Jak na razie po dwóch tygodniach na samym m-drolu poszło mi z 83kg do 87.3kg przy czym mięśnie się ubijają i do tego spalam tłuszcz i oczywiście siła jak najbardziej w górę. Po tak krótkim czasie sylwetka wygląda dużo dużo lepiej lepszy zarys mięśnia i większe obwody. Dla mnie jest to mega koks tylko martwię się tym, że nie dorzuciłem epi teraz od poniedziałku czyli na początku trzeciego tygodnia...

Poza tym dieta i non stop szamie białko, gajnera, bcaa, l-g, aminokwasy całodzienne oraz wit i min, omega3, czosnek, żórawit, wit b6, essentiale forte co do osłonek to jem 4 dziennnie.
A ile jeść osłonek jak dodam epi czy epi jest mocno szkodliwe na wątrobę?

Mogę dodać, że czuje się na tym środku kozacko czasami dziwne banie mam takie zrycia ale pozytywne. Przez te 2 tygi wykręcało flaki jelita do tej pory inaczej pracują nie wiem dlaczego.
Od dwóch dni czuje jakby słabsze działanie m-drola dlatego w ostatnim tygu wchodze na trzy a epi będę miał za dwa trzy dni więc od razu dodaje. Mój koleś odstawił m-drola po pięciu dniach bo nie dawał sobie rady z flakami.

Poradźcie coś co do mojego cyklu żeby w jak największym stopniu wykorzystać te środki, każda wskazówka mile widziana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
1-2 20mg m-drol
2-4 30mg m-drol
3-6 40/50mg epi

IMO tak bym poleciał.

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-04-20 18:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Niektórzy piszą że styknie tak:

1-2 1m-drol
3-4 2m-drol
3-6 3e-stane

A powiedzmy tak:

1 1m-drol ed
2-3 2m-drol ed
4 3m-drol ed
3-7 3e-stane ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jak tam sobie chcesz. Twoje zabawki i Twoja pisakownica. Chciałeś poznać zdanie innych, to się wpowiedziałem. Czekaj na resztę koksiarzy i więcej opcji. IMO tak jak pisałem będzie najlepiej i najlepsze efekty.
Zdrowia!

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2009-04-20 18:33:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
trenuj tak samo, jak bedziesz na fali, to sam bedziesz glodny ciezaru i objetosci. to, co dawalo ci przyrosty na sucho, da ci tez przyrosty na szprycy.

ja bym to zrobil tak:

martwy ciag ze sztangielkami
rwanie sztangielki z ziemi (jednoracz)
brzuch


wyciskanei sztangielek lezac
wioslowanie sztangielka
francuzy na triceps
unoszenie sztangielek na boki (na barki)

wykroki ze sztangielkami
lekkie martwe ciagi na sztywnych nogach (tak na 10-15 powt, zeby zapas jeszcze byl)
szrugsy sztangielkami
brzuch

wyciskanie sztangielek na barki
wyciskanie sztangielek lezac (chwyt mlotkowy - bardizej tricepsy pracuja)
podciaganie na drazku (duzo, ciezko)
zarzut sztangielek siedzac


na brzuch: duzo unoszenia nog na drazku, do tego doloz czopery z talerzem:





masz cztery treningi, trzeba je na 3 dni rozlozyc:
pon - 1 trening
sr - 2 trening
pt - 3 trening
pon - 4 trening
sr - 1 trening
pt - 2 trening

itp...

tak bym to zrobil.


ale sie opisalem

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-04-20 18:37:12

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
rwanie sztangielki z ziemi (jednoracz)

chudzina co to za cwiczenie? jedyne co mi przychodzi do glowy co pasuje to wiosla ze sztangielką ale to nie to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=dumbell snatch&aq=f

ew. zarzut sztangielki z ziemi tez moze byc. nawet wiekszy ciezar by wchodzil w gre.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-04-20 18:57:31

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Ja znam na szczęście to ćwiczenie.
Dobra tam jakoś chaotycznie to jest jak je rozłożyć na pn śr pt seriami powtórzeniami itd...

Czekam na dalszsą pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
serie i powtorzenia sobie sam dobierzesz.

zadnego chaosu tam nie widze pierwsze cwiczenie jedziesz na maksa, ogien z dupy, krew z uszu. moze byc na nieco nizszych powtorzeniach (ale ze wzgledu na sztangielki na single raczej nie wejdziesz). tu ma byc progres ciezaru. po 8 tygodniach masz spojrzec w dziennik treningowy i sie wstydzic, ze na poczatku cyklu miales takie wyniki

pozostale to takie kulturystyczne pierdzenie, zeby troche pompy bylo, ale zadbaj o to, zeby w tych cwiczonkach tez dolozyc cos co 2-3 tygodnie, ale nie nerwowo. te cwiczenia robisz na wyzszych powtorzeniach, zeby przypompowac miecho.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
dzięki chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
tam mialo byc "pierwsze cwiczenie w kazdym treningu jedziesz na maksa".


zawsze pierwsze cwiczenie jest najwazniejsze w tym ukladize. reszte mozesz nawet odpuscic, jelsi masz gorszy dzien (tylko plecow i brzucha sie nie odpuszcza).

bicepsa nie wypisalem, bo szkoda na niego czasu

aha - linke sobie zalatw, zeby moc sobie obciazenia przypinac do pasa przy podciaganiu.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-04-20 19:06:51

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chwila Nieuwagi.Deca

Następny temat

cido+winstrol

WHEY premium