SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH TRÓJBOISTÓW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
witam :)

chcialbym podziekowac autorowi postu za swietny artykul, zaczalem trenowac Drugim Systemem postaram sie za kilka tygodni opisac czy daje dobre czy zle rezultaty ;)

FairDo - Wielkie dzieki i ocenka sie nalezy... :)
pozdr

p.s. do wszystkich ktorzy zadaja niektore dziwne pytania ...czas wziac sie do roboty a nie tylko : PYTAC, PYTAC, PYTAC... czlowiek uczy sie na wlasnych bledach

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w schemacie 2 w treningu 2 te wyciskanie wąsko to chodzi o te na ławce na tricepsy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Kziel,
To nic innego jak Wyciskanie na ławce płaskiej, tylko zamiast szerokiego chwytu, chwytasz sztangę wąsko i wykonujesz analogiczne ruchy, jak przy kazdym innym wyciskaniu w pelnym zakresie,
Pozdrawiam

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 456 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15386
witam,
mam pytanko, a w zasaddzie dwa.
skonczylem pierwszy tydzien wg schematu 2 i:
1. czy mozna/jest sens zamienic kolejnoscia 1 trening z 3? jak zrobilem ciagi to potem przy ciezkich nogach mocno czulem grzbiet, czy nie lepiej zrobic najpierw mocno nogi, potem grzebiet i potem lekko nogi?
2. kiedy zwiekszyc ciezar w przysiadzie, ciagu i wyciskaniu - od razu od kolejnego treningu czy pojechac kilka tygodni na stalych ciezarach?

dzieki.

pozdr,
jakub

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czym lepiej zastąpić przysiad z ciężarem w pasie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 658
Hej!

Chcialbym ruszyc ze schematem nr 2 i mam kilka pytan:

1. Jak dlugo powinno sie cwiczyc tym programem, czy jest minimalna/maksymalna ilosc tygodni dla tego schematu?
2. Rozumiem ze cwiczenia inne niz przysiad, wyciskanie i martwy robimy normalna progresja. Jesli sie myle prosze o info.
3. Czy w cwiczeniach przysiad, wyciskanie i martwy stosujemy progresje lub regresje czy tez ustalamy dany ciezar w zaleznosci od tego czy jest to trening "ciezki" czy "lekki" i tym jednym ciezarem cwiczymy (jaki sugerujesz % ciezar maksa dla treningu ciezkiego)?
4. Czy 3-4 serie rozgrzewkowe z progresja stosujemy jedynie przed cwiczeniami przysiad, wyciskanie, martwy?

no i to by bylo na tyle... czekam na odpowiedz i z gory dziekuje!!!


Zmieniony przez - kloosek w dniu 2008-01-22 21:42:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 673
Witam. Chce rozpoczac trening Schematem 1 i mam pytanie czym moglbym
zastapic wyciskanie w siadzie ?

ELO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3551
.

Zmieniony przez - czaro504 w dniu 2009-03-09 17:55:31

2x Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w TS w kat 56kg i 60kg
Wice Mistrz Polski Juniorów do lat 18 w WL
Rekordzista Polski w WL w Trójboju
www.silownia-piekarska.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 454
mam pytanie
4. Bicepsy ramiona 3 x 8
w tym punkcie chodzi o to, by ćwiczyć z ciężarem takim bysmy go dzwigneli na 8 powtórzeń, nie wiecej? zadnej progresji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1254
Ćwiczyłem schematem 2, +8kg w wyciskaniu, martwego i przysiadu nie sprawdzałem ale też czuje poprawe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o sztangistów

Następny temat

trening na silke

WHEY premium