SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA VI str.24 CYKL VI - GĘSTOŚĆ

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Michail mam do ciebie pytanko.
1. Czy w " powrocie " cyklicznego, niezostaniemy znowu porzuceni na pastwe losu?
2. Schudłem z 96 do 80 kg, jeszcze mam w planie ćwiczyć i trzymać się diet przez ok. 3 tygodnie, planowane zejście do 77 kg, niebyła by to jeszcze rzeźba, ale było by już dobrze.
3. Czy ćwiczyć tą grupą, czy przejść do innej?
4. Czy ćwicząc w tej grupie, rozbuduję mięśnię, siłe itd?
5. Chciałem wkońcu wziąść kreatynę, ćwicząc na masę lub siłę, czy w tej grupie będę miał okazję z niej skorzystać i rozbudować masę mięśniową?
Noto na razie chyba wszystkie pytanka

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-08-16 17:25:56

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-08-16 17:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
1. Czy w " powrocie " cyklicznego, niezostaniemy znowu porzuceni na pastwe losu?

NIKOGO NIE ZMUSZAM DO UDZIAŁU...

2. Schudłem z 96 do 80 kg, jeszcze mam w planie ćwiczyć i trzymać się diet przez ok. 3 tygodnie, planowane zejście do 77 kg, niebyła by to jeszcze rzeźba, ale było by już dobrze. GUBISZ 19 KG I NIE MASZ RZEŹBY
??

NIE ŁAPIĘ

3. Czy ćwiczyć tą grupą, czy przejść do innej?

TO ZALEŻY OD CELU


4. Czy ćwicząc w tej grupie, rozbuduję mięśnię, siłe itd?

NIE ROZUMIEM PYTANIA - POCZYTAJ ZAŁO9ŻENIA GŁÓWNE GRUP

5. Chciałem wkońcu wziąść kreatynę, ćwicząc na masę lub siłę, czy w tej grupie będę miał okazję z niej skorzystać i rozbudować masę mięśniową?

JAK WYŻEJ

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
1. Czy w " powrocie " cyklicznego, niezostaniemy znowu porzuceni na pastwe losu?

NIKOGO NIE ZMUSZAM DO UDZIAŁU...
Wiem, że nie zmuszasz, ale chciałbym być pewny na czym stoję

2. Schudłem z 96 do 80 kg, jeszcze mam w planie ćwiczyć i trzymać się diet przez ok. 3 tygodnie, planowane zejście do 77 kg, niebyła by to jeszcze rzeźba, ale było by już dobrze. GUBISZ 19 KG I NIE MASZ RZEŹBY
??

NIE ŁAPIĘ

No nato wygląda, pomimo wagi 79 kg, nie jest to rzeźba, poprostu schudłem, ale nie mam podkreślonych mięśni, a 77 kg to jedynie planowane zejście do końca wakacji
3. Czy ćwiczyć tą grupą, czy przejść do innej?

TO ZALEŻY OD CELU
No moim celem jest rozbudowa masy mięśniowej, siły i strata tłuszczu.

4. Czy ćwicząc w tej grupie, rozbuduję mięśnię, siłe itd?

NIE ROZUMIEM PYTANIA - POCZYTAJ ZAŁO9ŻENIA GŁÓWNE GRUP
Tutaj ja nie rozumiem
5. Chciałem wkońcu wziąść kreatynę, ćwicząc na masę lub siłę, czy w tej grupie będę miał okazję z niej skorzystać i rozbudować masę mięśniową?

JAK WYŻEJ
Ogólnym moim celem jest: rozbudowa masy mięśniowej i późniejsza rzeźba, przy zachowaniu mięśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A co najpierw?

Redukcja tłuszczu, czy budowa masy?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
No, najpierw myślałem o stworzeniu " własnego cyklika ", którego celem było by początkowe stworzenie masy mięśniowej, przy minimalnym zdobyciu tkanki tłuszczowej i późniejsza redukcja Mniej więcej miało się to przedstawiać tak, że przez zimę zając się właśnie siłą i masą, a gdzieś od stycznia/lutego wchodzić na rzeźbę.
Planowałem to zrobić tak:
1. Masa
2. Siła
3. Masa
4. Gęstość
5. Rzeźba
6. Gęstość
Oczywiście jest to tylko luźna kolejność, nie ustaliłem jeszcze czasu trwania poszczegulnych cykli, a no i oczywiście regeneracje też robione


Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-08-18 16:36:23

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-08-18 16:36:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No i ?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48
Witam chodzę na siłownię(3Xtydzień) ok 6 miesięcy właśnie ułożyłem sobie dietce https://www.sfd.pl/temat182108/ 
moje dane to
29lat
175 wzrost
92 brzuch
102 klatka
dążę do pozbycia się brzuszka i poprawienia sylwetki

pytanie
- czy mogę stosować grupe6
- czy cos w związku z tym zmienić w diecie
- posiadam ciężarki w domu jak je wykorzystać i na jakie partie mięśni a jakie zostawić na siłownie


Dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Siemka!!!Mam takie pytanie jakie macie wyniki po tym teningu rdukcyjnym gr6 ze str7???Chodzi mi o spadek masy ciala (kg)i ile mniej wiecej obwodow z poszczegolnych parti sie pozbyliscie???Czy jestescie zadowolenie z wynikow tego treningu???I pytanie do Michila trzeba robic ten trening wprowadzajacy z str1?Mam juz prawie 3 lata stazu ale nie robilem do tej pory takiej typowego treningu redukcyjnego.teraz koncze juz trening na mase.PROSZE O ODP

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Zambo19

Lada chwila wrzucę Grupy V i VI (redukcyjne) do nowej akcji "Robimy Formę na lato 2006" - kuknij na tematy podwieszone

ZAPRASZAM !!!

https://www.sfd.pl/temat246422/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ok dzieki Michail ze w ogole odpowiedziales!!!Ale chcialbym przetestowac ten trening ze str 7 tylko wlasnie nie wiem czy konieczne jest robienie tego wprowadzenia ze str1
Robiles moze jakas ankiete co do tych treningow z tego posta?Jak tak to jakie sa opinie i ogolne efkty?

ZAMBO (old school bodybuilding)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na MASE - Dobry?

Następny temat

Pojekty ławki treningowej

WHEY premium