SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY DLA PAŃ-GRUPA C

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Prosiłem o opis zajęć.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
To co napisałaś na końcu już jest jaśniejsze
ale bez obawy z wiedzy jaką ja posiadam choć w porównaniu z M<ichilem jesta tyci tyci to na pewno do rozrostu zbytniego przetrenowaniem - bo tak nazwałbym efekt jaki wywoła brak dostatecznej regeneracji- nie doprowadzisz..
Ale ważny jest dokładny opis treningu mimo wszystko ..

---------------------------------
....grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam .. gdzie chcą...- that's why I am the last one ...
"kawoszka"
"It is simply not logical to try to lose weight without taking thermogenic supplements."

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2535
Shelly - dzięki za odpowiedź.
Michail, aerobik wygląda następująco: 1/2 godziny na stojąco - części poświęconej mięśniom rąk nie będę opisywać, chyba, że to też ważne. Jeśli chodzi o nogi - różnego rodzaju wykopy, elem. kikboxingu; wykroki do przodu, do tyłu, w bok; przysiady także różnego rodzaju (szczegółowo?) - 3-4 serie każdego ćwiczenia po ok.10 powtórzeń, wszystko utrzymane w dość szybkim tempie.
1/2 godziny w parterze - tu dużo świczeń na biodra i pośladki oraz tył ud (szczegółowiej?), ostatnie 15 min. przypada na brzuch i rozciąganie.

Trening siłowy to zestaw IV grupy C Twego własnego autorstwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam odpuścić sobie formy aerobiku wzmacniające i budujące, a przejsc na lżejsze-typowo ruchowe, bez obciązeń prowadzone ze średnim tętnem.
(Fat burn, low-impact, fitt balss itd)
Trening budująco-wzmacniający masz na siłowni.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja równiez mam podobny problem,bo chodzę na aerobic typu budujacego , wzmacniającego i rozciagającego mięśnie oczywiscie przeplatanego tanecznym krokiem.Bardzo szybko rozbudowuja mi się mięsnie dolnej połowy ciała /na szczęście jestem wysoka/ a wolniej te w górnej.Nie mogę zrezygnowac z ćwiczeń ujedrniających bo zalezy mi na zwartej sylwetce ,tłuszczu mam niewiele,więc nie czuje potrzeby dużej ilości ćwiczeń aerobowych.Po za tym chodzę na aqua aerobic,pobiegam ,pojeżdże na rowerku,wcześniej skakałam na skakance ale coś łydki zaczęły mi się rozrastać.Chce zastosować sobie ćwiczenia z grupy c program I ,czy jakas modyfikacja na nogi byłaby wskazana ? Naprawdę nie chcę zrezygnować z tego aerobicu ,bo bardzo to lubię ale może chodzić 1 raz w tygodniu? A tak na marginesie to nie przeszkadzają mi umięsnione nogi tylko jak to proporcjonalnie będzie wygladało do góry? Bardziej ćwiczyć górę ?Zaniedbać nóg i pośladków przecież też nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Nie za wiele będzie w sumie tych zajęć "ujędrniających"??


1 barszcz=1 grzybek

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego zadałam pytanie z czego najlepiej zrezygnować czy ograniczyć ,oby było skutecznie efektywnie i ...zdrowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dla wszechstronnego rozwoju możesz przeplatać w tygodniu aerobik i siłownię.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja myslalam, ze nic sie tu nie dzieje, bo powiadomienia mi sie wylaczyly

Michail, co dalej? Trening z zalozenia mial byc na 6 tygodni. Ja wlasnie zaczelam szosty, a bylam chyba ostatnia. Co prawda nie nudzi mi sie wcale i moge nadla cwiczyc tak samo, ale tak po prostu przypominam

Mam za to problem z martwym ciagiem. Czym moglabym zastapic to cwiczenie? Dolna czesc plecow to dla mnie problemowa partia, bo co jakis czas dokucza mi bol. Mysle, ze duzy wplyw ma na to zbyt duzo czasu przed komputerem Ale o ile poprzednio bywalo tak, ze plecy zaczynaly mnie bolec bez wyraznego powodu, tym razem stalo sie to podczas wykonywania martwego ciagu. Niby wszystko bylo OK, wydaje mi sie ze sie odpowiednio rozgrzalam i rozciagnelam, obciazenie bylo niewielkie, bo 15 funtow, czyli cos okolo 7 kilo. Przy bodajze siodmym powtorzeniu nagle tak mnie zlapalo, ze nie dalam rady sie podniesc. Bolalo przez dwa dni i juz jest wszystko w porzadku Wczesniej cos mi sie o uszy obilo, ze przy bolach plecow nie powinno sie robic martwego ciagu, ale poniewaz moj bol nie byl bardzo uciazliwy i zdarzal sie tylko czasem, nie bardzo zawracalam sobie tym glowe. No i nie wiem, czy bylo to rozsadne. Co mi radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
MARTWY ZASTĄP ŁAWKĄ RZYMSKĄ-UNOSZNEIEM TUŁOWIA BEZ OBCIĄZENIA

A DALEJ- CÓŻ NIE MA SPECJALNEGO ZAINTERESOWANIA,ALE...ZARAZ COŚ POMYŚLIMY

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana materii

Następny temat

proszęo pomoc w sprawie diety - specjaliści!!!

WHEY premium