SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY DLA PAŃ-GRUPA C

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli wszystko sie zgadza A kiedy napiszesz nam cos wiecej na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Postaram się najprędzej.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jagodka, moja pupa juz mniej boli i widze, ze ten zestaw cwiczen jak narazie skutkuje..więc gorąco zachęcam ...napisz jak u Ciebie leci z tymi ćwiczonkami
a na porady dietetyczne też oczywiście czekam

"Bądź optymistą, bo życie bez radości, to lampa bez oliwy."

-- Walter Scott

"Goniąc za tymi wielkimi nie przegap drobnych radości życia."

-- H. Jackson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Slodkara, ja jeszcze nie zaczelam (pisze o tym wyzej) ale od przyszlego tygodnia startuje i bede informowac o wrazeniach. Musze sie przyznac, ze mialam dwa tygodnie przerwy w cwiczeniach silowych (mial byc tydzien, ale gdy wysiadl mi ten pi.eprzony komputer i nie moglam zaczac od tamtego tygodnia, to czulam sie tak rozzalona, ze kompletnie nie mialam ochoty wracac do swojej rutyny ) Areobow nie odpuscilam, bo one poprawiaja mi humor No ale od poniedzialku zabieram sie do ciezkiej pracy
A jak Ty robisz aeroby, po cwiczeniach silowych, czy w oddzielnej sesji?
Tak poza tym to zapomnialam napisac, ze ja tez mam tylko lekkie hantelki. Moje maja po 5 funtow amerykanskich, czyli niecale 2 i pol kilo. Mam tez obciazniki na nogi, moge w nich zmieniac wage od pol do 2 i pol funta. Jeszcze nie wiem, z jakim obciazeniem bede cwiczyc. Te opaski mozna tez zakladac na nadgarstki. Wlasnie sobie myslalam, czy nie zwiekszyc w ten sposob obciazenia przy cwiczeniach hantelkami, opaski z obciazeniem na nadgarstki, a hantelki w dlonie. Ale nie wiem, czy to dobry pomysl. Michail, co Ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiesz co...ja sobie aeroby rozłożyłam tak,że w 3 dni kiedy mam ćwiczenia siłowe to aeroby robie po nich, a w soboty i niedziele robie sobie rano na czczo na spalanie tłuszczu
no to jak tylko zaczniesz to zdawaj relacje
ja po pierwszych ćwiczeniach to nogą nie mogłam ruszać ale teraz jest ok....
a gdzie reszta pań z 3 grupy? ..chyba nie zrezygnowały?

"Bądź optymistą, bo życie bez radości, to lampa bez oliwy."

-- Walter Scott

"Goniąc za tymi wielkimi nie przegap drobnych radości życia."

-- H. Jackson
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie, gdzie jest reszta pan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
DO WSZYSTKICH

PYTANIA DO MNIE PROSZE WYRAŹNIE ODZNACZAĆ, A NIE WPLATAĆ MIĘDZY WIERSZE

ODPOWIEM NA KAŻDE, ALE O WIELE SPRAWNIEJ BĘDZIE SIĘ PRACOWAC, KIEDY NIE TRZEBA BĘDZIE PYTAŃ SZUKAĆ


----------------

jagodka -JEŚLI OBCIĄZENIA SĄ ZBYT MAŁE- TO MOŻESZ UŻYC OPASEK NA PRZEGUBY, JAKO DODATKOWE.

-------------------------


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail, tak sobie pozniej myslalam, czy doszukasz sie w mojej wypowiedzi pytania do Ciebie , ale nie chcialam drugi raz pisac tego samego. No i jednak sie doszukales Na przyszlosc bede pisac wyraznie do Ciebie
Czyli tak pewnie zrobie z tymi opaskami, bo te moje hantelki sa dla mnie troche za lekkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
TO NIE BYŁO NIC ZŁOŚLIWEGO-PO PROSTU FAJNIE JEST, KIEDY IDZIE SPRAWNIE

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ze to nie bylo nic zlosliwego Dlatego napisalam, ze sama zastanawialam sie, czy odnajdziesz pytanie do siebie w moim poscie skierowanym glownie do slodkary. Ja juz tak jakos mam, ze moge mowic o kilku rzeczach na raz (na przemian) i jak widac, do kilku osob tez
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana materii

Następny temat

proszęo pomoc w sprawie diety - specjaliści!!!

WHEY premium