SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY DLA PAŃ-GRUPA C

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Niestety- Panowie nie radzą sobie tak świetnie jak Wy- i muszę wdrożyć ich.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2535
Ja też tak nieśmiało dopytuję się - co dalej?
Żeby Michail nie pomyślał, że nie ma zainteresowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail panowie nie radza sobie tak swietnie, bo maja wiecej cykli i w zwiazku z tym wiecej watpliwosci. My ten cykl mamy juz opanowany do perfekcji Pytanie tylko, czy wielki sens jest w cwiczeniu ciagle tak samo?
Ja rozumiem, ze masz kupe pracy i wcale nie musisz tego robic, ale obiecales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odswiezam posta, bo jestem ciekawa, czy ktos tu jeszcze cwiczy.
Ja ciagle tu jestem. Wlasnie zaczelam trzeci cykl, a wlasciwie pierwszy cykl po raz trzeci Zwiekszylam tylko obciazenia. Najwazniejsze, ze cos tam robie, zwlaszcza, ze nie zalezy mi na jakichs bardzo widocznych efektach No i na razie mi sie nie nudzi, co mnie sama dziwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 55 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8791
Cieszę się,że ktoś jeszcze oczekuje na kolejne cykle. Ja wprawdzie jestem w grupie A, ale miło mi,że nie jestem sama w tym czekaniu. Obecnie ćwiczę trening dzielony 3. tydzień na podstawie postu Michaiła - Odchudzanie - Poradnik ciągle uzupełniam. Pozdrawiam.
andrea_l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj, Andrea. Tez sie ciesze, ze ktos jeszcze ze mna czeka
Dzieki, ze wspomnialas mi o tamtym poscie, bo nigdy wczesniej do niego nie zagladalam (bo sie nie odchudzam). Byc moze znajde tam cos dla siebie, chociaz jestem "domatorka", a na pierwszy rzut oka nie zauwazylam tam programow do wykonywania w domu. Nie chce mi sie teraz czytac wiecej, bo czuje sie jakos dziwnie zmeczona, chyba bierze mnie jakies chorobsko Ale na pewno pozniej sobie poczytam.
Rowniez Cie pozdrawiam
Michaila tez, jesli jeszcze nas czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
Hej witam serdecznie wszystkich...trochę czasu mi to wszystko zajęło, bo nie chciałam zaśmiecać forum zbędnymi pytaniami..i tak dzień po dniu odnalazłam w końcu (chyba) wszystkie info na temat "idealnego" treningu dla mnie - domatorki....mam nadzieję że jeszcze znajdą się jakieś chętne dziewczyny do treningów Michaiła.
Od przyszłego tygodnia ruszam zatem z treningiem GRUPY C, jeszcze się nie zdecydowałam który program zastosuję, ale to w końcu tylko formalność.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 121
hej...czy tutaj nikt już nie zagląda???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Projekt upadł, tak więc niestety nikt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przemiana materii

Następny temat

proszęo pomoc w sprawie diety - specjaliści!!!

Wiecej