SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRĄDZIK ROPNY A SUPLEMACJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1044
Witam wszystkich. Od 12 roku życia choruję na trądzik. Obecnie mam 19 lat i jest coraz gorzej. Do gabinetu dermatologa zacząłem chodzić kiedy na twarzy miałem już na prawdę Wietnam (czyli od 2 lat) Pomogła mi tetracyklina ale i tak moja twarz nie wygląda tak jakbym chciał. Mój trądzik był głównie skumulowany na policzkach i skroniach po czym zostały mi straszne blizny. Lekarz powiedział że nie kwalifikuję się do leczenia Roaccutanem, ale problem tkwi w czymś innym. Od pół roku od***ało mi na punkcie siłowni, tylko problem w tym że jak każdy wie bez diety bogatej w białko nie jestem w stanie nic osiągnąć, bo białko pogarsza zmiany trądzikowe. Co byście mi polecili w związku z tym? - Chodzi mi głównie jakie suplementy mogę brać i jak dostosować dietę aby polepszyć wyniki siłowe jak i zrobić coś masy. Niestety lekarze mają mierną wiedzę na temat odżywek i jak zapytałem się mojego dermatologa o kreatynie to jeszcze mnie z***ał i powiedział że sobie wątrobę zniszczę javascript: test('');
Mam za sobą jeden cykl kreatynowy (jabłczan). Nie zauważyłem po nim nasilenia trądziku. Mój staż na siłowni to 7 miesięcy, waga: 70 kg javascript: test(''); wzrost: 178 cm

Wahałem się czy mój temat zamieścić w dziale zdrowie czy odżywki, jeżeli jest nie w tym miejscu co trzeba to proszę o przeniesienie go.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Ja mam problemy z tradzikiem od 3-4 lat juz czasem jest wrecz katastrofalnie, wiekszym probleemem dla mnie sa blizny ktore mam na calej twarzy

Na silownie chodze od prawie 2 lat oczywiscie zaczalem spozywac wieksze ilosci bialka... Czy zauwazylem nasilenie tradziku? Nie bardzo ale gdy odpuscilem silownie na kilka tygodni to wtedy zauwazylem nasilenie tradziku, prawdodopobnie jak wyczytalem kiedys na forum bylo to spowodowane tym ze bialko nie bylo tak przyswajane przez organizm gdyz nie cwiczylem i powstawaly wypryski, ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Roznie bywalo u mnie raz znikal prawie zupelnie a raz az byl wstyd wyjsc z domu, ale czgo to mnie nauczylo? Tolerancji dla innych i wiem teraz kto jest tolerancyjny wobec mnie i innych

Co do suplementacji kreatyna to przebylem juz 3 cykle 2 na mono i jeden na TCM+CEE i na zadnym nie zauwazylem by kreatyna nasilala pojawianie sie tradziku

To by bylo na tyle z mojej strony

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 397
Kto ci nagadał głupot że białko może pogarszać trądzik? Głupota. Nikt nie udowodnił że jakiekolwiek jedzenie pogarsza lub nasila objawy. Tak na prawdę możesz powiedzieć że każda rzecz którą jesz może pogorszyć trądzik a to bzdura. I zmieniajcie dermatologów jeśli macie bardzo straszny trądzik a nie chcą zastosować Roaccutane. Przecież każdy może to dostać tylko przed należy zrobić badania na Alat, Aspat, Che i Trójglicerydy.
Pozdro!

Wybawienie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
10 grudzień 2007 !!!- nie najgorsze wykopalisko...

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2009-09-29 13:57:56

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gain Bolic-szybkie pytanie

Następny temat

Przechowywanie mono

WHEY premium