SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TLUSZ Z NOG :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
jest jakis sposob na zrzucenie tluszczu z nog??wiem ze najlepsze sa aeroby ale reszta jest w porzadku...tak mysle znaczy z reszta nie mam problemu z tluszczem tylko nogi moze jest jakis trening ale wylaczajac biegi plz o szybko odpowiedz ale jesli ktos ma zamiar sie wysmiewac to moze lepiej zalozyc posta z najglupszymi odpowiedzami ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 962
a w jak duzym stopniu masz ten tluszcza na nogach??

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2090 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20230
moze jest jakis trening ale wylaczajac biegi -- > własnie poprzez biegi mógłbys to zrobic szybko przemysl to bo tłuszcz akurat z nóg bardzo dobrze od biegów schodził mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
naprawde gdybym mogl to bym zamiescil zdjecie ale niestety nie zawsze mozna no troche tego tluszczu jest moze nie tak fest ale mogloby byc mniej nie wiem jak to opisac... ale podobno mam tez bardzo dobrze umiesnione nogi ale chyba nie az tak trenuje troche siatke 5 razy w tygodiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 879
trenujesz siate 5 razy w tygodniu a jaki juz okres jak np min rok to nie molziwe ze masz az tak duzo fatu:D to na pewno miesnie i woda a tobie sie tlyko wydaje spytaj sie znajomych rodziny laski jesli ja masz o opinie w ogole jak garsz w siate to na pewno powyzej 180 cm masz a z twoja waga jak jest:D jak mowisz ze szczuply jestes tlyko ze ten tluszcz sie w nogach odklada to malo prawdopodobne jesli biegasz:/

'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
kolega przykoksil i biegac niemoze he i walek ze gra w siate

hhe

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
racja mam 182 cm i waze 70 kg... moze duzo moze malo a moze w sam raz znaczy wszyscy mowia ze normalne ale mi sie wydaje ze troche za grube:-/chyba faktycznie to woda, skoro tak to jak sie jej pozbyc??moglbym biegac ale teraz nie pora roku za bardzo na takie rzeczy a czasu tez zbyt wiele nie mam jak codziennie mam treningi...

P.S
bolo jak nie wiesz to po **** sie odzywasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7492
A trenujesz nogi??Moze powinienes robic duzo powtórzen w seri.Pozdrawiam.

-M-A-F-I-A- -Ś-L-Ą-Z-A-Q-F


<duke> pozdrawia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5777
nie nie trenuje nog procz super dunk'a moze zaczne biegac jak sie poprawi pogoda, biore tez weglowodany i bialko bo w aptece jeden gosciu mi powiedzial ze nie powinienem brac fat burnera bo mam idealna wage... tam jest jakis wzor taki:
waga[kg]
----------
wzrost[m] do kwadratu
i optymalne to jest jak wyjdzie miedy 20 a 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
...

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2006-01-17 20:52:03

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11119
poto sie odzywam bo uwazam ze jestes jak panienka

,, to nie pora na bieganie o jesu panienkO!
''

!!!...:::...PytasZ JakA PrzemianA-Akto W LidzE RugbY Na SportowO SiĘ NaparzA...:::...!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen a masa 17-latka

Następny temat

DON GARCIA - wytłumacz wreszcie młodzieńcom !!!

WHEY premium