SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TKD- okresowe ładowania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
Witam

Jade teraz 7 tydzien TKD, wegle utrzymuje na poziomie 60-80, w treningowe wychodzi troche wiecej z racji na ladowania okolotreningowe, ale oczywiscie pozniej 100. Do konca cyklu TKD+HST zostalo poltora tygodnia, potem tydzien regeneracji i dalej redukcja moze dalej TKD, moze NHE.

i tu pytanie:

Przez caly ten okres nie robilem ladowania okresowego i mysle czy nie warto by bylo zrobic teraz w weekend? Jesli tak, to jak powinno wygladac to ladowanko, 12h moze byc ? Ile wegli na kg masy ?

Potem jesli zostane na TKD bede robil co 6 lub co 4 tygodnie regularnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Efekty są czy może chwilowa stagnacja, co z temperaturą rano, intensywnością treningów?

Tutaj jest trochę informacji:
https://www.sfd.pl/temat247982/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
temperatura w normie 36,8, trening HST obecnie ostatni mikrocykl negatywow.

Co do efektow to spadek wagi ok. 3 kg, natomiast wizualnie nie widze za bardzo poprawy w pasie moze 1 cm ubyl, teraz zakupilem sobie nowa wage z pomiarem Bf, wiec efekty bede sledzil dokladnie tygodniowo. (Bf wg. wagi 21-23%)

Co do tego linka, to tez ciekawa dietka, widzialem ja wczesniej, ale o niej zapomnialem, ktora z tych diet Targeted Ckd i Nhe jest skuteczniejsza, czy moze obie sa jednakowo skuteczne, a wszystko zalezy od upodoban?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
najskuteczniejsza jest taka dieta ktora zdolasz u3mac przez dluzszy czas

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a najlepiej przestawić się na zdrowe odżywianie na całe życie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
no dobrze by bylo, ale tez bez jakiejs ortodoksji, zeby jakies przyjemnosci smakowe byly.

Co do utrzymywania diety to obecnie nie mam problemow, najbardziej spodobala mi sie NHE, mam nadzieje ze cos ruszy to wszystko szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
teraz po niezdrowym to ja choruje

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a co jadłeś i na co chorujesz ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
rzeczy typu co rodzice wcisna albo z maca to sie czuje jakis taki niedo***any

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 pytan

Następny temat

Dobra dieta na masę?

WHEY premium