SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THIS IS SPARTA cz. 1 - Bomby Kaloryczne // Masyn

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
taka opcja w grę nie wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
antek, namowilem moją siostrę na redukcję pod moim okiem moją dietą itp. bo znowu się dowiedziałem, że chce skorzystać z jakiejś diety "cud" w stylu dwa tygodnie o liściu sałaty.

nie znam się na redukcji, ale zrobiłem jej dietę 1400 kcal przy zapotrzebowaniu na 1500kcal, 6 posiłków dziennie, nie pamietam jak to tam bylo ale załóżmy 100g węgli 125białka i 60g tłuszczy. Trenować będzie pod moim okiem 3 razy w tygodniu i plan ułożyłem intuicyjnie FBW w którym oprócz całego ciała ma priorytet np. nogi i tak jak na reszte robi po 3 serie, to na nogi dziewięć. w nastepny dzien treningowy robi wszystko poza nogami, a priorytetem są plecy, a potem nastepny dzien wszystko oprocz plecow, trzeciego klatka i barki przód/bok. Czyli priorytety raczej na duże partie. Może nawet bez barków?

i dodałem jakiś afterburning po 20 minut intensywnego cardio po każdym treningu. co sądzisz?

Zmieniony przez - Masyn w dniu 2013-05-15 22:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wiem, że pytanie do Antka, ale przecież nawet nie napisałeś ile ona waży ile ma wzrostu i mniej więcej jak wygląda to skąd Antonio ma wiedzieć czy 1400kcal i taki rozkład b/t/w będzie dla niej dobry (chyba, że wcześniej mu mówiłeś/znacie się itd. to zwracam honor)? Na Twoim miejscu bym wrzucił to do Ladies SFD tam w chuy ogarnięte laski są, na pewno pomogą. A najlepiej jakby Twoja siostra tam założyła dziennik po prostu

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2013-05-15 22:29:47

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jestem tego samego zdania zdecydowanie. Po to jest dział ladies. Ja mam niepoukładane w głowie, jeszcze bym dał jej 30 przysiadów i po co? żartuję, oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870106
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tego zdecydowanie nie rób. On ma chłopaka shitmana, więc powinno to g**** go obchodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870106
Przecież chodzi mi tylko o ocene sylwetki, wyłapanie słabych punktów, później ewentualnie pomoc w ustaleniu priorytetów, etc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jakoś za długo Cię znam, bym mógł w to uwierzyć ot tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
nie czarujmy się, Przemek chce zobaczyć gołą dziewuche i zrobić sobie dobrze

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 442 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3222
chodzilo mi tak pobieżnie, czy dobrą drogą rozumuję, ona nie jest jakoś gruba, jest otłuściała bo się zasiedziała przed komputerem z kokakolą jak kotwica w algach morskich.

Chodzi o to, by pobudzać całe ciało lekko, a na każdym treningu jedną dużą grupę mocniej, aby uzyskać zaj**iste spalanie. Jak ja zrobie dobry trening pleców, to aż mnie ssie na drugi dzień, żeby zjeść czternaście kilo ziemniaków . Przecież mięśnie podczas regeneracji zużywają pokłady energii :P Chciałem w ten sposób efektywnie pobudzać całe ciało. Przecież priorytetem na brzuch nie spalę jej oponki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby

Następny temat

trening na mase a praca nocami/ zmianowa

WHEY premium