SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMO SPEED - POMOCY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
Prawidlowo powinno brac sie Thermo Speed pol godzininy przed sniadaniem i obiadem. Chcialabym sie doweidziec czy moge go brac ( w pon sr i ptk) pol godziny rano przed treningiem porannym na czczo ( biegi) drugi raz dziennie po obiedzie ( bo pol godziny po obiedzie robie brzuszki a6w). Zas we wt, czwrtki, sob i niedziele bralabym pierwsza tabletke przed sniadaniem, zas druga PO obiedzie ( bonie mam porannych aerobow ).
Z gory dzieki:):*

Nobody`s perfect. I`m nobody.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
niop tak tez myslalam ze zwiekszac dawke z czasem:) najpierw 2 dziennie pozniej 4 a pozniej moze nawet 6. zaczynam od nastepnego poniedzialku brac trafilam na fajna promocje 2 opakowania za 60 zl

Nobody`s perfect. I`m nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
możesz; nie moosisz się tak sztywno trzymać pory brania ts, ktoora jest wymieniona na etykiecie prodooktu

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
u niektorych porcja rano na czczo powoduje pewne dolegliwosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
BGP A JAKEI DOLEGLIWOSCI??? I TAK SIE GO POWINNO BRAC NA CZCZO:>

Nobody`s perfect. I`m nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie kazdy bedzie mial ja np. biore z rana i nic nie czuje jednak z opini innych osob problem pojawia sie dosc ciezko... np. zle samopoczucie, zgaga... bierz z rana na czczo jak bedzie wszystko ok to bedziesz kontynowac jak nie to zmienisz pore brania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3933
Ja brałem rano nad czo i nic mi nie było, a działał jeszcze lepiej niż kawa:P Ogulnie bardzo dobry jest :) schudłem 9 KG i spaliłem brzuszek :D
Pozdro

zacznij mnie szanować lub znienawidź jeszcze bardziej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
WOJTAS A TE 9 KG SCHUDLES W JAKIM CZASIE:>??? I PRZY JAKIM TRENINGU??

Nobody`s perfect. I`m nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3933
Więc tak:
z braniem to rużnie było ;) miałem 90 kapsułek. Trenowałem normalnie na siłce tzn: klata, plecy, nogi wszystko w miare możliwosći, Dużo brzuszków robiłem i zdażało sie biegać. Ogulnie zajeło mi to około 2 miesiące, ale starałem sie powoli zrzucać. Jestem zadowolony z efektów :D i teraz zaczynam cykl kreatynom na mase ;) Spaliłem tłuszcz i jak jeszcze popracuje to jakiś kaloryfer sie może pojawi ;) Najwięcej miałem na brzuchu i nogach.

zacznij mnie szanować lub znienawidź jeszcze bardziej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
A to gratulacje:) nio ja stosuje aeroby i interwaly a na brzuch a6w:)i od poniedzialku zacyznam thermo speeda.jesli juz nie masz tyle tluszczyku na brzuchu polecam ci wlasnie a6w , zobacz efekty innych https://www.sfd.pl/temat144665/ 

Nobody`s perfect. I`m nobody.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3933
Wiem a6w jest bardzo dobra ale jakoś nie mam motywacji ;) ale w końcu sie wezme za niego ;) a życze powodzenia :)

zacznij mnie szanować lub znienawidź jeszcze bardziej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 602
nawzajem:) ja dzis robilam 3 dizen i bardzo ciezko bylo:/ale dam rade:D pozdro:)

Nobody`s perfect. I`m nobody.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

matrix i stack

Następny temat

kilka pytan odnosnie kreatyny

WHEY premium