SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THERMO SPEED -Nowość

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
mam nadzieje ze to nie od ts bo strace motywacje na jakaś forme na wakacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
volvie ja juz z tobo coś w tamtym roku ustaliłem
bez kofy!!!!!!!!!!!!!!!!

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Volvi - masz problemy astmatyczne? Jest ogólna zasada - jeżeli ktoś ma problemy z jakimś przewlekłym schorzeniem, to stosowanie każdego preparatu powinien konsultować z lekarzem.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
Panie Ambroziak a czy OLIMP nie moglby korzystajac ze swych megacapsow wypuscic czegos dla ducha takze?........Marzy mi sie taki kapsik 1250 mg z czysciutka tyrozyna. I jeszcze 200 kapsow za 60 zl.
Tyrozyna i po co komu jakiekolwiek drugi na tym swiecie?

Dla mnie Tyrozyna to absolutnie najlepszy najcudowniejszy suplement: I biegac mi sie po niej chce, i dla strauszek jestem dobry, chodzaca oaza spokoju z usmiechem na buzce.

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Wystarczy sie dobrze zakręcić po necie i mozna to miec za 55zł + koszta wysylki tak jak ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21306
DeeJaaVuu nie musisz kręcić się po necie teraz jest promocja (jeszcze jestdo 05 .05.2005) .Kupując 4 THERMO SPEEDy piąty dostajesz gratis ,akurat wychodzi coś ok. 55 pln/szt

olimp labs.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 402 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39016
To jezeli jestesmy juz przy temacie TS to mam takie pytanko,kolega wlasnie to zaczol brac ale myslal w tym samym czasie brac rowniez kreatne tak okolo 4-5g dziennie z taurynka ale zastanaiwam sie czy to sie niebedzie gryzlo ze soba bo jakby niebylo jest to spalacz,on jest na diecie redukcyjnej chhce do tego male dawko kreatyny i tauryne,prosil bym o odpowiedz czy to jest wogle sens teraz laczyc te preparaty czy nie.z góry dzieki wielkie!

*...przeklinałem-przeklne zdradę biedę chciwość...*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jest sens, ale lepiej jakby był to jabłczan albo jakiś stack na nim niż mono...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Niech poczeka z tą kreatyną az skonczy z Thermo speed.. Tauryne moze stosowac jako antykatabol. rano i po treningu.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3402
Czy istnieją jakieś przeciwwskazania by brać 2 razy po 3 kaspy dziennie?? Jakie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Amino Anabol vs rzeźba

Następny temat

I znowu kreatyna

WHEY premium