SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TFB&thermal pro

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2697
Witam:)
Chcialem zapytac czy mozna laczyc tfb (treca) z thermalem pro.
TFB zazywam juz ponad 2 tygodnie i kapsolek mi zostalo na ponad tydzien. TFB biore w dawkach 5 dziennie. Zakupilem sobie wczoraj 12 kapsolem themal pro. Chcialem zapytac czy mozzna laczyc te dwa preparaty. Chodzi mi o zrzucenie zbednych kg. Mam diete i uczeszczam 3x w tygodniu na silownie. Rozmawialem z instruktorem na silowni to mowil ze thermal pro zazywac wlasnie te 3 kapsolki w tygodniu tylko w dniu treningowe (60 min przed treningiem).
Wiem ze thermal jest silnym preparatem ale jestem zdrow jak ryba mam dobre cisnienie z sercem nigdy nic nie mialem.
PRosze o opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
czy mozna laczyc tego nie wiem , ale nie zapominaj o aerobach bo one sa bardzo wazne zeby rzucic pare kilo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2697
no wiem wiem nie zapominam o aerobach ale niech mi ktos doradzi jak mam brac te dwa produkty:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2697
i co nikt mi nie pomorze?;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
A wiec tak ... na pytanie czy mozna laczyc odpowiedz brzmi tak - mozna

Tylko ile masz do zrzucenia ?

Pozatym TFB w takich dawkach po co ? 5x dziennie ? 3 dziennie wystarcza w zlupelnosci, rano naczczo, przed i po treningu silowym/aerobowym - jesli chodzi o thermala to fakt bierz 3x w tygodniu przed wysilkiem aerobowym ( rower, bieganie itp... ) - okolo 20-30 minut przed...i dieta to podstawa bez tego to ani rusz...I jakim cudem udalo ci sie zakupic 12 kaps. thermala ? chyba 120 ?

P.S - a wiek ? jesli jeszcze mozesz to podaj najlepiej uzlupelnij profil

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-07-21 06:54:08

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2697
A wiec tak. DO zrzucenia mam gdzies okolo 7-9 kg. TFB biore w dawkach 5kapsolek dziennie poniewaz jak bralem 3tabletki to nie mialem zadnego efektu tylko troche sie pocilem. Jak zaczolem brac 5 tabs dziennie to byly lepsze efekty bardziej sie pocilem i widzialem jak tfb dziala. Thermala zakupilem na sztuki u mnie na silowni. Instruktor sprzedaje u nas thermala wlasnie na sztuki (2 zl za jedna). Dlatego mam ich 12. Mam 17,5 lat. A diete mam nie masz sie o co martwic.
I chcialem zapytac czy jak bede bral tego thermala 3x w tygodniu przed treningiem to w dzien treningowy mam jeszcze brac tfb czy nie? jak mam stosowac te 2preparaty razem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
"Thermala zakupilem na sztuki u mnie na silowni. Instruktor sprzedaje u nas thermala wlasnie na sztuki (2 zl za jedna)."
to nieźle zdziera , jak dobrze poszukasz w necie znajdiesz za ok 100zł za opakowanie, czyli 120 kapsułek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
E. 17.5 :) wez odpusc thermala ..... zostan przy samym tfb i diecie - jak przy tfb widziales slabe efekty ( 3caps ) to znaczy ze masz bledy w diecie...poniewaz nie powinno byc tak ze sie patrzy ze waga spada dopiero po jakis dodatkowych srodkach, waga powinna leciec po samej diecie + aerobach. Pozatym 7-9kg to nie jest na tyle duzo zeby sobie psuc zdrowie therma/efedryna - pozatym ten wiek.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2697
dzieki zyz jednak odstawie sobie ta efke i zrobie korekty w diecie i wogole. Tylko co ja zrobie teraz z tymi tabletkami;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wykorzystaj je tylko przed dobrym treningiem silowym w polaczeniu z 45 minutami aerobow - enrgia bedzie na wyzszym poziomie- tak poza tym w tym wieku to za silne srodku - co bedziesz stosowal za kilka lat skoro juz teraz siegasz po efke- lepiej skoryguj swoje odzywianie- zdrowe to i bardziej skuteczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2697
biospec to juz nie rozumie:P mam te tabletki brac w te dni treningowe czy nie? bo mowisz zebym je wykorzystal.... a moze ktos chce je kupic?:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

M.A.S.A

Następny temat

Jaki Gainer ??

WHEY premium