SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TETRALYSAL - wasze opinie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 117023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
no to tak...biore już go od 1,5 tygodnia i od 2 dni jakoś dziwnie sie czuje. apetytu wogule nie mam. schudlem 2kg. taki ogólnie zmęczony jestem. i od czasu do czasu głowa mnie zaczyna bolec.
ale nie poddaje sie biore dalej tylko mniejsza dawke.
pzdr

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Tetralysal i Differin to ostatnio najczęściej zapisywane leki na trądzik i przy tym bardzo skuteczne. To nie jest na ostry trądzik, po prostu na normalny zazwyczaj spotykany. Na ostry to chyba jedynie Reacutane...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5930
no tak ja mam taki średni...przecież nie mam syfa na syfie w tym jeszcze syfa...tylko gdzie nie gdzie na twarzy i plecach jakiś większy ale nie taki który ropa tryska tylko taka czerwona gula.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2839
ja teraz jade drugi miesiac na tetralysal... zamiast differinu bede bral isortexin zel.. aa za miesiac roaccutane Szczeze to juz mam tego wszystkiego dosc i mnie to psychicznie wykancza ale nie ma wyboru ide sie dzis na***ac;D bo potem na roaccutanie to juz ani kropli nie mozna. Boje sie tylko ze na roaccutanie mnie strasznie wysypie na poczatku a ide na pierwszy rok studiow i tak jakos glupio mi z tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 359 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11570
zamiast differinu bede bral isortexin zel
powinienes juz brac, a nie planowac tego dopiero ;p

jest sens brac tetralysal skoro zamierzasz wziac drugi, mocniejszy lek ?

ps. po alko wysypuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1981
Ale po Roacutane będziesz miał na pewno spokój. Lek jest bardzo silny, przynajmniej tak słyszałem. Dziwie się tylko, że masz jeszcze trądzik w wieku 19-20 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
kiedys to bralem moja opinia------------------------------------------->>>

BARDZO DOBRY ŚRODEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 246 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6149
ja tez biore ten TETRALYSAL jakies 2 tygi, ale nie czuje, ani zmeczenia ani niesmaku do jedzenia, wrecz przeciwnie, jem za dwoch i chodze caly czas na silke, z kremow do twarzy to derma mi kazala brac Isotrexin, bo mi zostal ze wczesniejsych wizyt, ale nie biore tego bo ma mnie nie dziala, czasami twarz przejade brewoxylem i potem krem do nawilzania, ja akorat uzywam Under Twenty Nawilzajacao matujacy( jest za****sty twarz sie nie swiecie i dobrze nawilza), ale teraz kupilem takie fajne mydlo na allegro (tutaj link do tego http://allegro.pl/item230033284_tradzik_chmiel_i_tea_tree_mydlo_na_sznurku_200g.html), po nim twarz rozbi sie gladka i szczerze moge wam to polecic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2839
No jakis sens brania tetralysalu musi byc tak mi w koncu dermatolog zalecil aa jest ona dobra i ma spore osiagniecia. No wlasnie dzis wrocilem z melanzu:D mysle ze warto bylo boo bylo naprawde niezle%%%% Jumanji niestety nic sie nie poradzi ale sporo osob w wieku 19- 20 lat jeszcze ma problemy z tradzikiem wiec raczej nie jestem jakims wyjatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2839
mysle ze tetralysal nie jest zly ale moze sprawy nie zalatwic do konca dlatego roaccutane zrobi to za niego:D Mysle ze bedzie dobrze bo moj brat tez bral i jush jest gladki nie ma nawet jednego syfa.Akurat tak wyszlo ze rok temu nie mialem problemow a on mial a teraz na odwrot widac taki czas jakis w organizmie ze hormony strzelaja czy cos niewiem;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

straszny trądzik.prosze o pomoc

Następny temat

Peeling???

WHEY premium