SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - (siła i redukcja) by juby5_89 pods.str.34/35

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
wspolna praca nog i tułowia tzn ze pracujemy tułowiem i nogami w tym samym czasie, a nie najpierw nogi później tułów, lub na odwrót, zresztą to chyba nie tak ważne, jak komu wygodniej to ok
Ile w bicu? i jaki pod jaki rekord planujesz podejść na klate, martwy... po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947






B-REAL: Dzięki no rzeczywiście mało osób odwiedza post ale trudno. Staram sie jak mogę.

saib__:

Martwy :
- sztanga ma dotykać nóg w pozycji startowej- OK
- ciągnij jak najbliżej nóg- POSTARAM SIE ALE JAK WYDUPIE O KOLANO...
- nie opuszczaj na garbie- POSTARAM SIE ALE OBIECALEM ZE NIE BEDE HALASOWAC
- ostatnie powtórzenie chyba całkowicie spalone- WOLE NIE PATRZEC

Przysiady :
- stojaki przydałoby się dać wyżej, jeśli możesz,- NI MA*****A BEDZIE TAKA MOZLIWOSC ALE TO KWESTIA 2-3 MIESIECY DOPOKI NIE KUPIE SPRZETU
- ASEKURACJA!!! zastanawiałeś się, co byś zrobił, gdyby nie wystarczyło Ci siły?
- LIVE IS BRUTAL ZIOM I TAK PO CYKLU IDE DO DERMATOLOGA A CHIRURG PLASTYCZNY KILKA PIETER WYZEJ

turok16: Dziękuje za wyjaśnienie. Od początku cyklu się wogóle nie mierzyłem i nie wiem zamiaru tzn. do podsumowania nic nie mierze. Trochę spadło ale jestem zadowolony- opłacało się - fajnie żyłki wychodzą na kapturach. No jeśli chodzi o rekordy to tylko klata bo na martwy to obciążenie brakuje

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Już po bieganiu. Może albo aż 15 min.- na tyle pozwolił mi dzisiaj organizm dlatego nie podejmowałem walki o kolejne spalone kalorie bo uda i łydy po wczorajszych siadach są naprawdę wyrąbane.

Czas na 3 posiłek. Tradycyjnie po aerobach makaron z serem- korzystając z okazji ,że zbliżają się święta to pozwalam sobie na zwiększoną podaż jedzenia--> dzisiejsze proporcje wagowe to 170g.-110g.
Oczywiście to tylko do jutra. Od poniedziałku powrót to reżimu diety...

Fotki: dzisiaj byłem z babcią na zakupach w TESCO i ku mojej uciesze przecenili piersi, uda, podudzia, ćwiartki i inne. Dlatego porobiłem trochę zapasów (wszystko jest u niej) ale garść rzeczy zabrałem ze sobą . Jutro to nie wstanę z przejedzenia.
W garnku widać galaretkę o smaku pomarańczowym- to pierwsze tego typu odstępstwo od początku prowadzenia testu ( i ostatnie aż do jego zakończenia- później lekka masa ale bez zbędnego fatu ).
No i ostatnie zdjęcie to już wyważone 170g. makaronu

Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-04-07 13:15:42

Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-04-07 13:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947


No coś tam podrzemałem ale plecki nadal bolą... .

Teraz czas na obiadek Pałeczki z kuraka i 100g. ryżu
.
.
.
.
Tą galaretkę to chyba coś z***ałem bo się juz z 4h chłodzi i nadal jest rzadka... .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
ma Sog-a za fajny test
no sprzęt też potrzebny jest, a co ja mam powiedzieć, stojaków nie mam i przysiady robie przez podrzut sztangi na bary, al eteż planuje na dniach kupić jakieś
ile masz obciążenia ze Ci mało? no ja mam 120kg i też martwego nie idzie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947


turok16: Dzięki za sog'a. Nie są mi one potrzebne. Wolałbym żeby się ludziska wpisywały, doradzały, komentowały itd. no ale trudno . No ja mam zamiar kupić trochę sprzętu: gryfy, stojaki, ławka i obciążenie i siłkę mam skompletowaną. Tego ostatniego mam też jakoś 120 kg dlatego rekordu w martwym robić nie będę ale na klatę to może zrobię maxa (85-90kg gdzieś tyle MOZE wycisnę) ale do tego potrzeba bezwarunkowo partnera.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Właśnie zapomniałem napisać ,że na poniedziałek załatwiłem sobie partnera także liczę ,że nie będzie niespodzianek z sturliwaniem sztangi z klaty .

Jestem już dawno po obiadku i galaretkę także zjadłem- dawno nie jadłem żadnego shit'u ale przynajmniej zaspokoiłem swój umysł na najbliższe kilka miechów--> trzeba będzie sobie przypomnieć smak budyniu .
Jutro śniadanko Wielkanocne i nie mam zamiaru wybrzydzać i kombinować z dietą ale umiar trzeba mieć.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Z okazji Świąt Wielkanocnych chciałem złożyć Najserdeczniejsze życzenia Smacznego jajka,
Mokrego dyngusa


no i tradycyjnie żeby Wam szła masa i leciało z pasa
wszystkim zaglądającym, wpisującym się do mojego postu i moderatorom.








Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-04-07 17:33:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947









EDIT: No i po kolacji. Nie wiem jakim cudem to w siebie wcisnąłem no ale cóż... ma się tą dwururkę... Jestem pełny i wyruszam do babci.

Skład kolacji:
- 2 pomidory ( jeden do jajecznicy )
- 5 jajek
- 90g. sałaty
- 80g. ananasa (kawałki)
- pałeczka z kurczaka
- przyprawy

Enjoy!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Może mi ktoś doradzić jaki kupić pas. Zdrowie najważniejsze. Oto co znalazłem na allegro. Bardzo proszę o komentarze


http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=179818948

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=179932240

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=181571396

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=181839434

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=181152097








Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-04-07 18:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947






Witam wszystkich!

Święta święta i po świętach. Dzisiaj już lany poniedziałek ale wyrosłem z tej starodawnej tradycji.

Oj dobrze mi zrobiły te święta. Na chociaż jeden dzień zapomniałem o diecie, obowiązkowych posiłkach, liczeniu wszystkiego... itd. Nie wybrzydzałem z niczym jednak pamiętałem o umiarze. Nie będę niczego ukrywać- co do słodkiego pozwoliłem sobie na 2 budynie--> nie wydaje mi się ,żeby to miało znaczący wpływ na stan mojej sylwetki... zresztą cel już osiągnąłem i teraz pozostają ostatnie szlify i poprawki przed podsumowaniem.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Szkoda ,że nikt mi nie doradził jaki pas wybrać bo wczoraj odwiedził mnie zajączek i całkiem możliwe ,że jeśli stan konta się powiększy to zamówię jeszcze stojaki


Dziś już śmigałem na rowerku 15 min. a teraz wsuwam makaron z serem w ilości 100g/110g.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

EDIT (fotki): A więc na fotkach widać śniadanko wielkanocne. Ja zjadłem 5 parówek/ kiełbasek cielęcych, serek wiejski, ogórka, plaster ananasa, 7 plasterków szynki. Druga fotka to obiad a trzecia ( na samej górze) to mój przedostatni posiłek. Nie zrobiłem zdjęć drugiego posiłku--> jajecznica i budyń... - podjadłem ładnie przez te święta.




Zmieniony przez - juby5_89 w dniu 2007-04-09 09:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15963
heh swieta sa/byly
nie wszyscy maja dostep do kompa :P
ile jeszcze test potrwa?

sprawiedliwosc bez mocy jest niczym lecz moc bez sprawiedliwosci to tylko przemoc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
mlody_gda: Jeszcze tydzień.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A więc wczoraj nie zrobiłem wypisu bo filmii się nie wgrały. Fotek posiłków też nie robiłem bo na stole pojawiła się standardowo pierś z ryżem.

Filmiki jak tylko się załadują to robię wypis.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
++++++++++==========++++++++++

Link do poprzedniego treningu 15-tek :

https://www.sfd.pl/TEST-_Siła_i_redukcja_by_juby5_89__2xCp+_TSE+_Thermal_Pro.-t318306-s19.html



WYPIS Z TRENINGU:

- Wyciskanie na płaskiej- 15x30kg, 15x40kg, 15x50kg, 10x60kg




- Wyciskanie szeroko do czubka głowy- 15x25kg, 15x30kg, 15x35kg, 9x40kg,












- Ściąganie drążka wyciągu górnego- 5s. x 15p. - 6 sztabek

- Superseria( prostowanie na wyciągu+ uginanie ze sztangą)- 4s. x 15p. - 3 sztabki + 27,5kg





Komentarz:
- Wyciskanie na płaskiej- na wczorajszym treningu przy tym ćwiczeniu skupiłem się na technice dlatego nie ma większej ilości powtórzeń. Starałem się nie prostować łokci przez co czułem lepszą pompę jednak przez to klatka dawała znać o sobie i w ostatniej serii nie udało się zwiększyć liczby powtórzeń w porównaniu z poprzednim treningiem
- Wyciskanie szeroko do czubka głowy- no tutaj starałem się trzyma kręgosłup prosto tzn. nie chciałem go aż tak bardzo obciążać, żeby mnie nie wyginało do tyłu ale to udało mi się tylko do 3 serii- pod jej koniec dawało mi ostro we znaki zmęczenie barków i na siłę robiłem powtórzenia które były chaotyczne i niepełne...
- Ściąganie drążka wyciągu górnego- no pompka była ładna chociaż nie taka jak na poprzednim mikrocyklu gdzie przy 5 serii nie miałem sił wyciągnąć rąk do góry i chwycić za drążek. Przyjemnie się wykonywało to powtórzenie i tutaj mogę śmiało przyznać bardzo dobrą technikę- wolno opuszczałem, dynamicznie przyciągałem z wąskim trzymaniem łokci przy sobie.
- Superseria( prostowanie na wyciągu+ uginanie ze sztangą)- no tutaj myślałem ,że pójdzie gładko jednak moje oczekiwania dosięgły tylko tricepsu który super mi się ćwiczyło jednak biceps nie wytrzymywał już od pierwszej serii. Ostro się bujałem w każdej serii i robiłem nie kompletne powtórzenia... tzn. mimo ,że biceps robiłem w dolnej fazie ruchu to sztanga mocno miały napęd przed odbicie od ud i bujanie się tułowia- generalnie kicha.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sam trening nie przysporzył mi wielkiego zmęczenia jednak pompę na ramionach i barkach miałem ogromną. Na filmiku z superserii może się wydawać ,że jestem zatłuszczony ale mam tak ,że po 2 posiłku jakby mnie podlewa i robi mi się oponka- dziwne nie... ??

++++++++++==========++++++++++
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkowac i w jakich porach?? Vault & Horse

Następny temat

Createston -Pomoc

WHEY premium