SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - ZŁOTY STRZAŁ Z SHOTGUNA-SKLEP SFD PODSUMOWANIE STR.55

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
######################WITAM#############################

Z dniem dzisiejszym ruszam z testem który ma na celu odbudowe spadków powstałych z powodu zaniedbania treningów siłowych a jeżeli się uda to zbudować cos więcej niż było
wcześniej.

Sponsorem testu jest sklep SFD dlatego tez słowa podziękowania należą się Kogutowi , Sławkowi Daczkowskiemu , który także pomógł mi przy ułożeniu diety i treningu.

O mnie :

Zabawę z siłownia rozpocząłem w 2004 roku ale w tym czasie nazbierało się dużo
Przerw w których często traciłem to co udało zbudować się wcześniej tak jak np. po ostatnim teście syntraxa : http://www.sfd.pl/Test_-_Syntraxa_by_Ojdan_podsumowanie_str.21-t257926.html.

Wymiary na dzień 03.02.2007 :
Wzrost: 177 cm
Waga: 73,7 kg
Pas: 78 cm
Biceps : 39 cm
Klatka : 106 cm
Barki : 125 cm
Przedramię : 32,5 cm
Łydka : 39 cm
Udo: 54cm

Maxy siłowe :

Tutaj niestety nie znam dokładnie wiec nie będę podawał , żeby nie wprowadzić w błąd.


Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-07 10:12:14

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-07 13:45:46
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 90813
Spadki jak ch..
Pompa zeszla i finito
Szkoda kasy SFD.


zartowalem of course.
dzieki jeszcze raz, wiesz za co.

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
#######################SUPLEMENTACJA#########################

NAJNOWSZA WERSJA XPANDA - WIĘCEJ KREATYNY I LEPSZE NO-BOOSTERY!

Firma Dymatize przedstawia państwu najciekawszy suplement ostatnich lat - XPAND™, maksymalnie zwiększający masę mięśniową, siłę, pompę podczas treningu oraz wytrzymałość. Idealnie dobrane składniki, wykorzystanie najnowocześniejszych i stabilnych form sprawdzonych suplementów, maksymalnie działające dawki substancji oraz opatentowana formuła XPANSION MATRIX™ czynią ten produkt liderem wszelkich suplementów wspomagających budowę czystej masy mięśniowej oraz wyzwalających energię na czas treningu.

Czym wyróżnia się XPAND™ od innych podobnych do niego produktów?

Ilość czynnych substancji. Żaden inny produkt nie zawiera w 1 porcji aż 15g najciekawszych substancji

Tylko XPAND™ zawiera maksymalne dawki składników potrzebnych do oczekiwanych efektów. Bez żadnych ściem – w jednej porcji dostarczasz tyle ilości danego składnika ile powinieneś. Po wypiciu pierwszej porcji XPAND™ zaczynasz rozumieć, że te ilości naprawdę działają!

Najmocniejsza postać kreatyny na rynku – jabłczan estryfikowanej kreatyny (creatine etyl ester malate)

Rewolucyjna formuła XPANSION MATRIX™ wyróżnia produkt nie tylko składem, ale i innowacyjnym podejściem łączenia kreatyny z innymi substancjami czyniąc produkt wszechstronniejszym

Zero cukrów i innych zbędnych wypełniaczy

Zwiększa ilość kreatyny produkowanej naturalnie przez organizm

Zwiększa syntezę białka

Skraca okres regeneracji


SKŁAD SUPLEMENTU

Ilość porcji – 50
Wielkość porcji – 18.5g

Węglowodany (do smaku) - 5g

CREATINE ESTER FUSION™ - 4500 mg
- Jabłczan estru etylowego kreatyny (Creatine Ethyl Ester Malate)
- Jabłczan kreatyny (TriCreatine Malate) - Sodowy ester fosforanu kreatyny (Creatine Ester Phosphate Sodium
- alfa-ketoglutaran kreatyny (Creatine-AKG)

ARGININE FUSION™ - 3500 mg
- Alfa ketoroglutaran argininy (AAKG)
- Etyl Ester Argininy HCL (Arginine Ethyl Ester HCL)
- Arginina HCL
- Ketoizokapronian argininy (Arginine Ketoisocaproate)
- L-Norwalina

Betaina – 1000 mg
Tauryna – 1000 mg
GLUTAMINE IFUSION™ - 1000 mg
- Alfa Ketoglutaran glutaminy (glutamine AKG)
- N-acetyl glutamina (n-acetyl-glutamine, NAG)


XPANSION MATRIX™ - 4000 mg - glikcojamina, glukoronolakton, l-cytrullina, ekstrakt z cynamonu, olej MCT, Winpocetyna 99%, Winkamina 99%, siarczek krzemu
NOWOŚĆ
RECOVERY MATRIX - 2078 mg
- BCAA, L-tyrozyna, n-acetyl-cysteina (NAC), l-fenylalanina, wanady

• dzienne zapotrzebowanie określona dla diety 2000 k/cal.

** dzienne zapotrzebowanie nieokreślone

Pozostałe składniki: maltodekstryna, bezwodny fosforan jednosodowy, fosforan trójsodowy, naturalne oraz sztuczne smaki, sukraloza (słodzik).

Autorem opisu produktu jest mgr Tomasz Kopeć (MED) oraz Łukasz Szostko (Szoho)
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojdan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152586

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479http://img265.imageshack.us/img265/6830/noshotgunsmvy4.jpg

VPX NO SHOTGUN

# PRODUKT ZAWIERAJĄCY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE SKŁADNIKI NA ŚWIECIE!

# NIEWYOBRAŻALNA WPROST POMPA MIĘŚNIOWA ORAZ EFEKT POBUDZENIA!

# REGENERACJA, KTÓRA DZIAŁA JUŻ W TRAKCIE TWOJEGO TRENINGU!

# MOC, SZYBKOŚĆ, SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ - OTO WSZYSTKIE ATUTY NO-SHOTGUN™!

# WIĘKSZOŚC SUBSTANCJI W POSTACI ETYL ESTRÓW!

# AŻ 5,35 GRAM BCAA ETYL ESTER W JEDNEJ PORCJI!

# JEDYNY SUPLEMENT NA RYNKU DZIAŁAJĄCY NA 2 MECHANIZMY HIPERPLAZJI!


NO Shotgun™ - zapowiedź spełnienia najskrytszych marzeń każdego profesjonalisty już w Polsce! Jako pierwszy sklep, proponujemy Ci odczucia, które w wielu przypadkach będą lepsze niż na nieleglanych środkach. Niewiarygodne?, tak to jest do cholery niewiarygodne! Zatem początkujący i sceptycy - to NIE jest produkt dla Was, nie kupujcie go z 2 powodów:

1 - początkujący mogą nie wytrzymać reakcji na to, co się stanie z ich organizmem i nie poradzą sobie z tak silną pompa oraz pobudzeniem.

2 - sceptycy przestaną byc sceptykami, a przeciez to lubią... Nie chcemy niszczyć ich deprymującej natury!

NO-Shotgun™, to produkt dla świadomych, zaawansowanych zawodników, którzy szukają czegoś z najwyższej półki. To suplement, na który składa się masa dopracowanych detali, w których tkwi właśnie jego perfekcja.

Są trzy sposoby na rozbudowanie Twoich mięśni. Pierwszy z nich, dla wąskiego grona zainteresowanych, zwany jest hipertrofią mięśniową. Polega on na regularnym katowaniu swojego organizmu, podczas sesji treningowych, codziennej walce z genetyką, którą dała nam matka natura, w celu zwiększenia masy mięśniowej. Czy jesteś wybrańcem jednym na tysiące, którego Stwórcza obdarzył tak wysoką, procentową zawartością włókien FT (szybkich), które idealnie nadają się pod rozbudowę? Obawiam się, że nie... Możesz więc mieć problemy z przekroczeniem pewnego poziomu przyrostu mięśni. Co gorsza, biały mężczyzna, który latami ostro trenuje, dbając przy tym o właściwą dietę, może okazać się gorzej zbudowany od kolegi, który odwiedza siłownie po raz pierwszy. „Biali nie potrafią skakać” z prostej przyczyny – nie mają wystarczająco dużo włókien białych – szybko-kurczliwych. Z drugiej strony jest też wielu Afro-Amerykanów oraz przedstawicieli innych ras, którzy borykają się z podobnymi (genetycznymi) problemami. Mam jednak dla nich świetną wiadomość! Hiperplazja - zwiększa pole do popisu!

Hiperplazja - to zjawisko powstawania nowych włókien mięśniowych (na bazie istniejących). Mamy dwa różne mechanizmy jej powstawania.

# Pierwszy z nich to podział istniejących włókien poprzez rozrywanie lub rozgałęzianie, co powoduje zwiększenie ich liczby – ten typ to: Hiperplazja X-1 (HX-1).

Hiperplazja X-1 (HX-1) ma miejsce podczas uszkodzenia mięśnia na skutek ciężkiego treningu lub treningu o dużej objętości. Redline™, opatentowana i niezrównana technologia zawarta w NO-Shotgun™, to czysta energia niezbędna do zapoczątkowania zjawiska hiperplazji HX-1. Działa, nie atakując bezmyślnie twojej wagi, po prostu daje pozytywnie szokujące efekty! Redline™ naładuje Twój psychiczny i fizyczny akumulator!

# Hiperplazja (wzrost liczby komórek) X-2 lub HX-2, to nowe włókno mięśniowe formujące się podczas stymulacji komórek satelitarnych (najbardziej zewnętrznych).

NO-Shotgun™, na tę dziedzinę, rzuca sugestywne, biochemiczne światło. Zacznijmy od kilku komponentów NO-Shotgun™: NO2 - tlenek azotu (mowa tu o najprawdziwszym tlenku azotu, a nie o zamiennikach w stylu „identyczny z naturalnym”) - rozszerzający żyły i naczynia kapilarne, powodujący napływ krwi do mięśni wraz z „mocodajnymi”, budującymi związkami chemicznymi tj. “EX” (Etyl Estry HCL). Jeśli przypomnimy sobie badania nad argininą czy glutaminą, dowiemy się, iż te dwa aminokwasy wnikając do krwi stymulują wzrost produkcji tlenku azotu lub hGH (hormonu wzrostu). Dość dużym zaskoczeniem będzie dla Was fakt, iż prosta sól argininy, popularny Alfa-Ketoglutaran Argininy (A-AKG) jest nieskuteczna i mało pomocna we wzroście mięśni, co udowodniono w trzech badaniach laboratoryjnych. Jeśli testowałeś już na sobie którykolwiek produkt typu NO2 zawierający A-AKG, już wiesz, iż w większości przypadków daje słabo odczuwalne rezultaty (potwierdzone naukowo)! Nie załamuj się jednak, jesteś jednym z milionów trenujących, którzy dali się nabrać na marketingowe sztuczki. Wbij sobie do głowy: badania dowiodły, że suplementy typu NO2 z dodatkiem argininy A-AKG po prostu nie działają jak należy. Co więcej, arginina winna być konsumowana z L-cytrulliną co w efekcie skutkuje prawdziwą produkcją tlenku azotu. NO-Shotgun™ posiada wszystkie niezbędne komponenty, AEE - Etylowy Ester Argininy HCl (AEX™), który nie wymaga wstrzykiwania z uwagi na swoją biodostępność, L-cytrullinę, która zdecydowanie potęguje efekt spompowania, jest substancję niezbędną do produkcji tlenku azotu.

Teraz aby lepiej zobrazować zasadę rozbudowy włókien satelitarnych w mięśniu, czyli hiperplazję X-2 lub HX-2, rozwińmy bardziej temat działania tlenku azotu:

Im silniejsza pompa tym większe uszkodzenie włókien mięśniowych. Ból towarzyszący ekstremalnej pompie Arnold zwykł określać mianem uczucia lepszego niż sex;) Zjawisko powstające w mięśniach poddanych działaniu tlenku azotu jest zbliżone do reakcji okolic genitaliów po zażyciu Viagry. Uczucie spompowania jest tak wyraźne, że aż bolesne. Dzieje się tak, ponieważ tlenek azotu rozszerza żyły, tętnice oraz naczynia krwionośne, tworząc swoiste „wrota dla przepływu krwi”. Te warunki, za sprawą tlenku azotu, prowadzą do „nakarmienia” mięśni składnikami odżywczymi oraz skutkują wręcz ponadnormalną pompą! Arnold w latach swojej świetności uwielbiał „towarzystwo”; przyjemniejszego niż sex; uczucia niewyobrażalnej pompy! Fizjolodzy twierdzą, iz NO2 powoduje dodatkowe wyniszczenie podczas „krwiożerczo-intensywnego” treningu z dużymi obciążeniami. Większa kontuzjogenność mięśni jest rezultatem podwyższonego ciśnienia („krwiożercza pompa”), gdy włókna mięśnia podczas treningu nacierają jedno na drugie z dużą siłą i intensywnością.

Jedna z teorii brzmi następująco: Gdy przez zdewastowane mięśnie przepłynie krew bogata w związki azotu oraz komponenty stymulujące syntezę białek (udowodnione naukowo!) tj. estry etylowe Aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA), ester etylowy Beta-Alaniny, ester etylowy Kreatyny, wtedy następują zmiany fizjologiczne w mięśniach, ich włókna rozszczepiają się, komórki satelitarne mogą się na nowo formować, powodując rozrost mięśnia – wspomnianą wcześniej hiperplazję.

Tu właśnie mają miejsce oba mechanizmy HX-1 i HX-2, formują się nowe komórki satelitarne, mięśnie rozszczepiają się i rozrywają. Aż do teraz nagromadzenie „diabelnych” ilości HX-1 i HX-2 w mięśniach zdarzało się tylko po przyjęciu niedozwolonych środków. Oczywiście za pomocą „zmasowanej pompy” oraz łańcucha prezentowanych, bioaktywnych komponentów, komórki mięśniowe rosną jak na przysłowiowych drożdżach. Można to nazwać superprzyrostem supermięśni, a nawet tworzeniem nowej odmiany tkanki mięśniowej! Pokolenie NO-Shotgun’a będzie generacją wyznaczającą nowe standardy jakości mięśnia, bez stosowania koksu i innych karygodnych lub niedziałających „wynalazków”.

Pewnie zapytacie dlaczego pomieszano kofeinę z kreatyną, skoro zawsze mówiono, że to nie ma sensu… I bardzo dobrze - już odpowiadam. CEX™ - pierwszy w historii ester etylowy kreatyny HCL nic sobie nie robi z obecności kofeiny (obie substancje nie przeszkadzają sobie nawzajem w działaniu), ze względu na swą najwyższej jakości strukturę chemiczną, stabilizowaną cząsteczką HCL. Co więcej, eksplozja energii pochodząca z omawianego produktu, pozwala trenować z wręcz zwariowaną intensywnością, potęgującą efekt pożądanego przyrostu mięśnia! Zapewniam, że po zastosowaniu NO-Shotgun™, będziesz chciał się dzielić swoją własną, pozytywna opinią z osobami podzielającymi Twoją pasję. Czy to na zawodach światowej rangi, czy też w osiedlowej kuźni talentów zwanej - siłownią.

Jeśli chcesz chodzić sflaczały i ospały, kompletnie nie zmotywowany, stojąc z formą w miejscu od dłuższego czasu, znaczy to, że nasz genialny produkt, NIE JEST DLA CIEBIE! NO-Shotgun™, to suplement, o którym do tej pory bałeś się marzyć! Jedyny pomocny w walce z genetycznymi hamulcami Twojego organizmu! Przygotuj się na przyrosty siły nawet o 30%! Upewnij się, czy nie będziesz musiał zmienić swojego studia kulturystycznego ze względu na brak odpowiednich obciążeń! To takie proste... Miarka NO-Shotgun™, a potem jeeedziesz!!! Tak to właśnie widzę, będziesz jak silnik po profesjonalnym tuningu człowieku.

Jako ciekawostkę wtrącę, iż przeprowadzono doświadczenie na szczurach, te, które dostały NO-Shotgun™ przepłynęły dystans kilkakrotnie dłuższy niż te, którym podano placebo. Nie pozwól więc, by kumpel z którym trenujesz, czy też zawodnik, z którym rywalizujesz chował ten skarb tylko dla siebie! Ekstremalna pompa, zdolność do morderczego treningu, twardość mięśni na długo po zakończeniu sesji treningowej i w końcu widzialne gołym okiem przyrosty masy mięśniowej, czyż nie o to w tym wszystkim chodzi?!

Eksperci nie szczędzili czasu pracy i nieprzespanych nocy w laboratoriach by podać wam na tacy, gotowe dzieło sztuki wśród suplementów. Ten, będący klasą sam dla siebie, klejnot nazywa się GUN... NO-Shotgun™!!!

Technologia Etyl Estrów (EX) zapewniająca maksymalną absorpcje oraz wykorzystanie składników aktywnych. NO-Shotgun™ zawiera kluczowe aminokwasy (wspomniane poniżej), kreatynę oraz inne innowacyjne i beneficjalne komponenty, które są powiązane z zaawansowanym i inżynieryjnie przemyślanym systemem estryfikacji substancji aktywnych. Co to oznacza? W najprostszym tłumaczeniu – składniki zawarte w NO-Shotgun™ wchodzą błyskawicznie do krwiobiegu i wysycają niemalże w 100% tkankę mięśniową. Technologia estryfikacji okazuje się szczególnie skuteczna oraz niezbędna w dobie światowej ligii dzisiejszych suplementów szczególnie dla aminokwasów, kreatyny oraz argininy; które w naturalnych postaciach możesz przyswoić od 13-37% natomiast maksymalna ilość jaka trafi do Twoich mięśni to jedynie 4%... Specjalistyczna technologia estryfikacji - EX zawarta w NO-Shotgun™ powoduje, iż najistotniejsze składniki zawarte w tym suplemencie bezproblemowo penetrują membrany (zewnętrzne błony) komórkowe trafiając do wnętrza komórki mięśniowej, powodując jej szybki wzrost.

1. BCAAEX™ (Estryfikowane formy Aminokwasów Rozgałęzionych BCAA):
Są to etylowane wersje aminokwasów BCAA, które odgrywają kluczową rolę w procesach wzrostu komórki mięśniowej. Dodatkowo ich estryfikowana molekuła jest wzmocniona i ustabilizowana w związku HCL (chlorowodorku). Zostało udowodnione za pomocą licznych badań, iż aminokwasy rozgałęzione BCAA promują wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej poprzez zwiększenie syntezy protein oraz zwrotnej retencji azotu w komórkach mięśniowych. Inne badania wykazały, iż osoby stosujące BCAA w połączeniu z racjonalną (w stosunku do treningów) dietą traciły w szybszym tempie tkankę tłuszczową zlokalizowaną głównie w okolicach brzucha oraz ud. BCAA, w których skład wchodzą: L-leucyna, L-izoleucyna oraz L-walina są niezbędnym ogniwem zapobiegającym katabolizmowi mięśniowemu. Przyjmowane przed treningiem, tworzą tzw. pulę ochronną aminokwasów ergogenicznych. Co to oznacza? Podczas intensywnego treningu siłowego tracisz glikogen mięśniowy jak i zapasy fosfokreatyny (PCr), oba związki przyczyniają się do produkcji ostatecznego substratu energetycznego jakim jest ATP (adenozynotrójfosforan). To właśnie dzięki produkcji i resyntezie ATP możesz się swobodnie poruszać. Teraz wyobraź sobie sytuację, w której zapasy glikogenu mięśniowego zostają mocno uszczuplone na skutek intensywnego wysiłku (zazwyczaj dzieje się tak po obniżeniu sprawności wytwarzania ATP z PCr w przypadku kulturystyki). Organizm szuka innych, alternatywnych i ekonomicznych dróg wytworzenia energii niezbędnej do pracy mięśni. W tym momencie pewnie przychodzą Ci na myśl tłuszcze - niestety, nie tędy droga... Wysiłek krótkotrwały i o wysokiej intensywności (jakim jest właśnie kulturystyka) wykorzystuje jedynie do 3% energii z procesów cyklu Krebsa (tlenowy cykl spalania wolnych kwasów tłuszczowych). Zatem taki system, nie wystarcza do skutecznego zabezpieczenia energetycznego wysiłku. Zatem co robi Twój organizm? W pierwszej kolejności zaczyna zamianę aminokwasów rozgałęzionych BCAA krążących w krwiobiegu - jeśli tam będą na skutek suplementacji suplementem NO-Shotgun™, jesteśmy na wygranej pozycji!. Jeśli nie, zaczyna uwalniać je z tkanki mięśniowej (BCAA to ok. 30% mokrej masy mięśnia) i na drodze glukoneogenezy zamieniać na energię w wątrobie. Co to oznacza? Już podczas treningu tracisz swoje starannie wypracowane mięśnie... Nie chcesz aby tak było, prawda?

NO-Shotgun™ zawiera ponadto skuteczny bloker enzymu arginazy, czyli L-nor-Walinę. Ten zagadkowy składnik występujący w postaci etyl estru maksymalizuje okres aktywnego półtrwania Argininy Etyl Ester. L-nor-Walina dosłownie wyłącza możliwość przekonwertowania argininy do innych związków biochemicznych. Takie działanie utrzymuje produkcję tlenku azotu na wysokim poziomie, ponadto stymuluje w naturalny sposób sekrecję somatotropiny (hGH).

2. Arginina Etyl Ester HCl lub (AEX™):
Mechanizm działania tego związku, jak wcześniej wspomniałem, polega na zwiększeniu produkcji tzw. boostera naczyń krwionośnych (tętnic), czyli tlenku azotu NO. Z uwagi na relaksację śródbłonka naczyniowego, co w konsekwencji daje zwiększenie przekroju poprzecznego naczynia (tętnicy), wszystkie składniki aktywne zawarte w NO-Shotgun™ posiadają niezwykłą łatwość do zwiększonej penetracji tkanki mięśniowej. Zwiększenie produkcji tlenku azotu posiada dla nas szereg beneficjalnych właściwości anabolicznych! Nasila się transport składników aktywnych, odczuwasz zwiększoną pompę treningową, znacznie przyspiesza się regeneracja powysiłkowa. Arginina potrafi nawet zwiększyć produkcję hormonu wzrostu (hGH) co wykazały badania opublikowane w magazynie: „Medicine and Science in Sports and Exercise”. Ponadto badania przeprowadzone w szpitalu: „Sinai” w Baltimore – wykazały, iż dwutygodniowa suplementacja argininą u zdrowych, starszych mężczyzn znacznie zwiększyła produkcję insulinopodobnego czynnika wzrostowego (IGF-1), który jest odpowiedzią organizmu na zwiększenie stężenia somatotropiny.
NIE BĄDŻ NAIWNY CZŁOWIEKU! TO NIE JEST KOLEJNA PROSTA SÓL ARGININY W STYLU ALFA-KETOGLUTARANU!
To jest potężna i stabilizowana wersja etylowana, która posiada najwyższą biodostępność na rynku! Pomyśl nad swoim wyborem… wołałbyś kupić sześcioletni komputer czy najnowszy, będący w aktualnej ofercie? W biochemii podobnie jak i w inżynierii komputerowej, postęp biegnie w tempie geometrycznym, zatem różnice są nie tylko zauważalne, są KOLOSALNE! AEX™ - to egzemplarz z najwyższej półki i w dodatku nie posiada jeszcze swojego następcy.

3. Kreatyna Etyl Ester HCL (CEX™):
Jest powszechnie wiadomo, iż kretyna jest najskuteczniejszym i najsilniejszym suplementem wspomagających rozwój masy mięśniowej oraz siły. Nasza specjalistyczna molekuła etyl estru (EX) w połączeniu ze stabilizacją chlorowodorku, stawia popularną kreatynę na pierwszym miejscu wśród wszystkich dostępnych na rynku. Nie bez powodu określana jest mianem KRÓLA KREATYN! CEX™ jest kreatyną całkowicie przepuszczalną dla błony komórki mięśniowej, która spełnia swoją funkcję bez popularnych transporterów w postaci cukrów prostych czy mimikerów insulinowych (ALA, R-ALA, 4-Hydroksyizoleucyna). Co to oznacza – prosty rezultat! 98-procentowe wysycenie komórki mięśniowej w porównaniu z 4-procentowym zwykłego monohydratu – nieporównywalna różnica korzyści! Ponadto 0 problemów żołądkowych, żadnych wzdęć czy bolesnych skurczów. CEX™ nie posiada negatywnego wpływu na żołądek ponieważ w nim nie zalega! Niezwykle szybko penetruje tkankę mięśniową zwiększając jej wolumizację (objętość), siłę oraz wytrzymałość! PAMIĘTAJ KRÓL MOŻE BYĆ TYLKO JEDEN – JEST NIM CEX™ WŚRÓD KREATYN!

4. L-Glutamina Etyl Ester HCL (GEX™):
L-Glutamina jest najbardziej elementarnym i niezbędnym aminokwasem występującym w mięśniach szkieletowych oraz w osoczu. GEX™ jako jeden z nielicznych składników glutaminowych przełamuje problemy z tak „kapryśną” glutaminą.
Trochę faktów: normalnie czysta L-glutamina w niezwykle wysokim procencie zostaje zaangażowana w odbudowę nabłonka jelitowego (badania wskazują, iż aż 80% glutaminy nie może zostać wchłoniętej z uwagi na wspomniany proces). Załóżmy scenariusz iż przyswoiliśmy 20% iw dalszym ciągu nie jest różowo… Pierwszeństwo będzie posiadał układ immunologiczny, którego komórki w większości składają się z glutaminy. Potem cześć glutaminy wejdzie w skład płynu mózgowo-rdzeniowego oraz inna cześć zamieni się w kwas glutaminowy lekko „dopalając” nasz szare komórki (występuje lekkie pobudzenie mentalne, nieliczni je czują). Ostatecznie glutamina trafi do Twoich mięśni – dosyć skomplikowane jednak prawdziwe. W efekcie (jak podają badania) ok. 5% trafia w mięsień, powodując jego odbudowę (glutamina najszybciej „ucieka” z tkanki mięśniowej po ciężkim treningu spośród wszystkich aminokwasów, które ją budują – na 2 miejscu plasują się BCAA).
Działanie glutaminy polega na zwiększeniu wypełnienia komórki mięśniowej gdyż aminokwas ten wiąże wodę. Ponadto nasila syntezę białka oraz przeciwdziała katabolizmowi. Dodatkowo; jak wspomniałem wcześniej; wspomaga układ odpornościowy działając immunosupresyjnie, zwiększa sekrecje hGH, umożliwia szybka resyntezę glikogenu mięśniowego. Najnowsze badania wskazują, iż L-glutamina jest ściśle skorelowana z glutationem – najpotężniejszym antyoksydantem znanym nauce, który wytwarza nasz organizm.
Powołując się na bardzo interesujące badania „Swedish University of Agricultural Science”, koncentracja glutaminy jest o 10% wyższa w szybkich włóknach mięśniowych typu FT (Fast Twich), które mają lepsze zdolności do rozbudowy (zwiększania swojej masy) w porównaniu do włókien typu ST (Slow Twich). Włókna FT (inaczej typu II) to czego pragną wszyscy miłośnicy sportów siłowych oraz szybkościowych. Ich większy udział procentowy w masie mięśnia warunkuje o lepszych wynikach. Zatem skoro zawierają o 10% więcej glutaminy w porównaniu do włókien ST więcej jej tez i zużywają – prosty wniosek. Po treningu siłowym następuje 45% zmniejszenie glutaminy w obydwu włóknach.
Wnioski – aby mięśnie mogły rosnąc potrzebują więcej glutaminy tak jak wskazuje na to typ włókien bardziej podanych na zwiększenie swej objętości.
Wniosek 2 – glutamina w znacznym stopniu „ucieka” z mięśnia po wysiłku, jej zawartości spada w obu typach włókien zatem straty mogą być znaczne. Dlatego właśnie pisząc o tym aminokwasie jestem mam na myśli GEX™ - L-glutamina to cholernie ważny komponent dla kulturysty – tylko wersja w postaci etyl estru stabilizowanego chlorowodorkiem może rzeczywiście trafić do Twojego mięśnia w o wiele większej ilości niż marne 5%. GEX™, to 5-cio krotnie lepsza skuteczność!

5. Metylowe Polimery Hydroksy-Ketonowe (MHCP):
Ten składnik możesz znaleźć jedynie w NO-Shotgun™. MHCP polepszają komórkową utylizację glukozy i wpływają na zwiększenie wrażliwości receptorów insulinowych. Badania przeprowadzone na „Iowa State University” potwierdzają, iż MHCP to doskonały insulinomimetyk. Wpływ na stymulację insuliny odgrywa szalenie ważne znaczenie w procesie transportu składników aktywnych do mięsni. Insulina jest głównym transporterem wszystkich składników! Ponadto jest najbardziej anabolicznym hormonem naszego organizmu. W tej kwestii działa lepiej niż testosteron czy hormon wzrostu i sterydy! Dzięki insulinie dosłownie wtłaczasz glikogen w tkankę mięśniową! Zapamiętaj nie ma pełnego wyglądu mięśnia bez glikogenu i nie ma transportu węglowodanów do mięśnia bez insuliny! Dzięki MHCP – zdecydowanie podniesiesz efektywność działania tego hormonu.

6. Beta-Alanina Etyl Ester (BAEX™):
Kolejny składnik charakterystyczny jedynie dla w NO-Shotgun™, który pomaga w produkcji karnozyny. Badania wskazują, iż pomaga w budowie masy mięśniowej na drodze wzrostu syntezy włókien mięśniowych. Karnozyna natomiast występuje głównie w tkance mięśniowej i jej sztandarową funkcją jest buforowanie jonów H+ (wodorowych), odpowiedzialnych za zakwaszenie mięśnia na skutek treningu,. Wzrost jonów wodorowych powoduje, że dochodzi do załamania mięśniowego podczas wysiłku (metabolitem glikolizy beztlenowej jest kwas mlekowy LA). Zatem dzięki karnozynie i jej właściwości buforujących możemy trenować dłużej i bardziej intensywnie. Regularna karnozyna przyjmowana oralnie nie jest dobrze absorbowana, dlatego NO-Shotgun™ zawiera BAEX™, który konwertuje do karnozyny w mięśniach dając identyczny efekt. Badania wskazują, iż 4 tygodnie suplementacji beta-alaniną w postaci etyl estru HCL znacznie zwiększają siłę oraz masę mięśni! Zatem więcej powtórzeń, mniej zmęczenia i więcej mięśni. Beta-Alanina Etyl Ester rządzi!

7. Technologia Energetyzująca - Redline®: Oto powód do dumy - Redline®, to bestseller w sieciach sklepów GNC® and Vitamin Shoppe®! On na poważnie skopie Ci tyłek! To katalizator, który maksymalizuje pobudzenie mentalne, pobudza fizycznie i spala tkankę tłuszczową. NO-Shotgun™ zawiera właśnie tą technologię, która nie wie co to kompromis w walce z tłuszczem i brakiem energii. Więcej na temat Redline® tutaj.

SKŁADNIKI AKTYWNE: NO-Shotgun™
Porcja: 1 miarka (27g)
Ilość porcji w opakowaniu: 30
Opakowanie: 810g
Zawartość: w 1 porcji [27g] zaw: % DZ
Kalorie 108 k/cal
Tłuszcz Całkowity 0g 0%*
Nasycony Tłuszcz 0g 0%*
Węglowodany Całkowite 9g 3%*
Błonnik 0g 0%*
Białko 16g 32%*
Cholesterol 0g 0%*
Sód 125mg 5%*
Potas 50mg 1%*
Mieszanka BCAAEX-NV™ 5.350mg **
[Mieszanka Etyl Estrów Aminokwasów Rozgałęzionych]
L-Leucyna
Kwas L-2-Aminopentanowy
[L-nor-Walina]
L-Leucyna Etyl Ester HCL
L-Walina Etyl Ester HCL
L-Izoleucyna Etyl Ester HCL
Mieszanka Wolumizująca Mięsień
[Pompująca - Insulinomimetyczna - Glutaminowa]
10.952mg **
Metylowe Polimery Hydroksy-Ketonowe
[MHCP 80%]
CEX™
[Kreatyna Etyl Ester HCL]
AEX™
[Arginina Etyl Ester HCL]
GEX™
[L-Glutamina Etyl Ester HCL]
Jabłczan Di-Argininy
Jabłczan Cytrulliny
BPOV
[Podwójny Pikolinian Tlenku Wanadu - insulinomimetyk]
Matrix Zwiększający / Usprawniający
[Moc, Siłę, Szybkość oraz Wytrzymałość]
KIC
[Ketoizokapronian Wapnia]
GPA
[Kwas Guanidynopropionowy]
BAEX™
[Beta-Alanina Etyl Ester HCL]
Kwas Orotowy
Glicyna
Fosforany
Magnezowy Chelat Kreatyny
[Albion Labs®]
Monohydrat Kreatyny
Matrix Energetyzujący z Redline™
229mg ** [Opatentowana Technologia Energetyzująca]

L-TEX™
[L-Tyrozyna Etyl Ester HCL]
Evoburn™
[Czysta Evodiamina]
Bezwodna Kofeina
Winpocetyna
Kwas foliowy 100%*

* dzienne zapotrzebowanie określona dla diety 2000 k/cal.

** dzienne zapotrzebowanie nieokreślone

Pozostałe składniki: maltodekstryna, bezwodny fosforan jednosodowy, fosforan trójsodowy, naturalne oraz sztuczne smaki, sukraloza (słodzik).

Autorem opisu produktu jest mgr Tomasz Kopeć (MED) oraz Łukasz Szostko (Szoho).

http://img389.imageshack.us/img389/1559/dextroww6.jpg

Dextro Juice - 1500 g

Preparat uzupełniający dietę, w farmaceutyczną dekstrozę i taurynę. Dekstroza to cukier prosty, który wpływa na zwiększenie bilansu energetycznego oraz sekrecję anabolicznego hormonu - insuliny.
Połączenie dekstrozy z tauryną oraz jabłczanem zdecydowanie lepiej i skuteczniej działa jako transporter kreatyny (lub innych aminokwasów) niż dekstroza / glukoza .

Skład:
dekstrorza, tauryna, aromat, regulator kwasowości - kwas jabłkowy(malic acid), barwnik E 110

Wartość odżywcza w porcji (40 g):
Białko 0,0 g
Węglowodany 37,2 g
Tłuszcz 0,0 g
Dekstroza 37,20 g
Tauryna 2,0 g
Wartość energetyczna w porcji (40 g): 632 kJ/151 kcal
http://img235.imageshack.us/img235/4934/408ca6256ead7fc5934619dla2.jpg

BIOGENIX Pro Longatum:
PRO LONGATUM - ZAAWANSOWANY PROTEINOWY MATRIX O PRZEDŁUŻONYM DZIAŁANIU
Odżywka uzupełniająca białko i aminokwasy z koncentratu (WPC), micelarnej kazeiny, izolatu (WPI), albuminy jaja, hydrolizatu białek serwatkowych i peptydów glutaminowych. Ta przemyślana kompozycja różnorodnych źródeł białka została opracowana w ten sposób, aby zapewnić wzorcowy, anaboliczny aminogram i zróżnicowane tempo wchłaniania aminokwasów. Dostarcza organizmowi wszystkich, niezbędnych do regeneracji i budowy mięśni aminokwasów i peptydów wzrostowych, na przestrzeni kilkunastu godzin po jej spożyciu.
Preparat przeznaczony dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na białko, dążących do szybkiego rozwoju masy i siły mięśniowej, głównie sportowców wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie.
Wartość odżywcza w 100 g proszku:
Wartość energetyczna 1520 kJ 611 kJ / 363 kcal 146 kcal
Białko 82,0 g
Węglowodany 2,0 g
Tłuszcz 3,0 g
Lecytyna 17,0 mg
w tym:
--- Cholina 3,9 mg
--- Inozytol 2,3 mg
Tauryna 400,0 mg
L-glutamina 200,0 mg

http://img165.imageshack.us/img165/7403/wwwwheyup5000rs4.jpg

Gainer :
3600 up mass


Sacharidy: 73%
Bílkoviny: 12%
Tuky: 1,5%
Energetická hodnota:
1490 KJ (355 KCAL) /100g

http://img505.imageshack.us/img505/6250/i401vjv3.jpg


AMINO 4000

Sloµení:
• laktalbumin
• l-ornitin HCL
• pepsin
• vitamin B6 (obsah v jedné tabletě = 250% DDD)
Aminokyseliny v 1 tabletě:
• l-leucin - 205mg
• l-isoleucin - 63,0mg
• l-valin - 64,4mg
• l-arginin - 41,5mg
• l-aspart.kys. - 176,6mg
• l-treonin - 78,3mg
• l-tyrosin - 50,6mg
• l-serin - 64,4mg
• l-Glutam.kys. - 278,1mg
• l-glycin - 35,2mg
• l-alanin - 83,5mg
• l-cystin - 176,6mg
• l-lysin - 28,9mg
• l-metionin - 38,3mg
• l-prolin - 99,8mg
• l-histin - 163,8mg
• l-fenylalanin - 24,5mg
• l-tryptofan - 38,3mg
• pepsin - 8,3mg
• vit.B6 - 5,0mgNie mogłem znaleźć polskich opisów.


Do tego zestawu dojdzie jeszcze :

Omega 3 , zma apteczne , zestaw witamin z olimpa , glutamina mc olimpa , matrix 5.0 , witamina c.

Dawkowanie supli w ciągu dnia :

Dt:
-Przed śniadaniem 3 kapsy amino 400 + 4 kapsy glutaminy
-Po śniadaniu 1 kaps wit z olimpa , 2 kapsy omega 3 gold , wit c 1000mg
-30 min przed treningiem porcja NO SHOTGUN
-Po treningu 50 g dextro jucie + porcja xp
-Na noc 3 tabsy amino 4000 + 4 kapsy glutaminy + zma
NT:
-Przed śniadaniem 3 kapsy amino 400 + 4 kapsy glutaminy + porcja xp
-Po śniadaniu 1 kaps wit z olimpa , 2 kapsy omega 3 gold , wit c 1000mg
-W porze treningu porcja xp
-Na noc 3 tabsy amino 4000 + 4 kapsy glutaminy + zma

Białko, gainer do posilkow wedlug brakow.
Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-05 20:07:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
########################PLAN TRENINGOWY#############################

PONIEDZIALEK :

Klatka + biceps

1. Rozpiętki na płaskiej 3x serie light

2. Wyciskanie w skosie, sztanga
4x 12-6

3. Wyciskanie głową w dól sztanga 3x12-8

4. Rozpiętki w siadzie na maszynie 2x15-12

Biceps :

1. Uginanie przedramion ze sztangą lamaną 4s x 12-6

2. Stojąc sztangielki ze skrętem 3 x 12-8

3. Młotki na modlitewniku 2x12-10


WTOREK :

Nogi + brzuch

Nogi :

1. Wyprosty na maszynie 20-12 pow lekki ciężar

2. Siady na wolnej sztandze12-8 4 serie

3. Wypychanie na suwnicy 2-3 serie 15-10

4. Łydki : wspięcia do bólu

Brzuch:
3 ćw na dolne , górne i skośne mięsnie brzucha

Środa :

Kickboxing

Czwartek:

Plecy + dwugłowe ud

1. Drążek do brody 3x12 pow

2. Podciąganie sztangi w opadzie 3x 12,10,6-8

3. Podciąganie sztangielki 2x12-10 pow

4. Martwy ciąg 5 serii x nie mniej niż 6 pow.Co drugi
Przyciąganie drążka do karku 2-3 12-10 pow

Dwugłowe : bez martwego

1. Uginanie nóg w leżeniu 2 serie rozgrzewkowe 2 stale x


Piątek :

Barki + triceps

BARKI
1. Unoszenie na boki 4s x12-8 progresja

2. Wyciskanie sztangi siedząc do uszu(konca) 4x12-6 z progresja

3. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 4x10-8 pow / baterfly co drugi tydzień

TRICEPS:
1. Ściąganie wyciągu 4s 10-6

2. Francuskie leżąc 3x 10-6

3. Odwrócone pompki 2 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
###############################DIETA##############################

1 posiłek

Omlet z owsianych(100g):
Jajka rodzynki ser biały dżem

2 Posiłek

Chleb żytni 100 g
Szynka z kuraka / polędwica 50 g
Masło prawdziwe
Owoce lub warzywa
40 gram prolki

3 Posiłek

Ryz biały lub brązowy , makaron100 g
Pierś z kuraka Got 150g
Oliwa z oliwek 10 g
Warzywa lub suroweczka

4 Posiłek

Ryz/kasza 100 g
Pierś lub inne mięcho , tuna 100 g
Oliwa z oliwek 5 g
Warzywa

5 Posiłek

Twaróg chudy
Oliwa z oliwek 10 g
Jak ten posiłek wyjdzie wcześnie to na noc Pojdzie jeszcze porcja białka + płatki owsiane 50 gram..

Co drugi tydzień pierwszym posiłkiem będzie 100 g gainera + plus 20 g białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
###########################FOTKI##################################
http://img176.imageshack.us/img176/1306/zdj281cie038bg6.jpg
KLATKA PRZODEM
http://img392.imageshack.us/img392/9812/zdj281cie039rb5.jpg
BICEPS PRZODEM
http://img467.imageshack.us/img467/148/zdj281cie041bg4.jpg
BICEPS TYŁEM
http://img462.imageshack.us/img462/8804/zdj281cie042yt9.jpg
TRICEPS BOKIEM
http://img101.imageshack.us/img101/9113/zdj281cie044rn2.jpg
NAJSZERSZY TYŁEM a raczej jego brak
http://img169.imageshack.us/img169/7620/zdj281cie046dg2.jpg
NIE NOGI TYLKO NÓŻKI
http://img370.imageshack.us/img370/8088/zdj281cie047mh4.jpg
ŁYDKA

sorry za jakosc fotek ale byly robione telefonem. Na dniach skrece cyfraka.

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-05 20:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 3 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30479
DZIEŃ 1

-Wstałem dzisiaj po 6 i nie mialem zbyt duzo czasu na zrobienie jedzenia wiec wypilem 100 gam gainera.

-Przed posilkiem poszlo : 3 kapsy amino 4000 , 4 kapsy glutaminy

-Po 8 zjadlem pierwszy posilek :

Tak powstawal :http://img411.imageshack.us/img411/7981/zdj281cie057xs2.jpg

Tak wygladal juz gotowyhttp://img412.imageshack.us/img412/9180/zdj281cie059ri3.jpg


-Przed treningiem poszła porcja NO SHOTGUNAhttp://img479.imageshack.us/img479/6200/zdj281cie063of1.jpg
http://img387.imageshack.us/img387/1226/zdj281cie064sc8.jpg

Kogut chyba chcial przeprowadzic zamach na moje zycie bo shotgun wystrzelilhttp://img473.imageshack.us/img473/3456/zdj281cie065or1.jpg

To nie zart

Uratowalem z tego troszke napoju

Trening :

Klatka:

1. Rozpietki skos 3x12 pow 9 kg light
2. Wyciskanie sztangi skos 12x70kg , 10x80kg , 8x90 kg , 6x95 kg
3. Wyciskanie sztangi glowa w dol skos 12x50 , 10x60 8x70
4. Rozpietki na maszynie 3x12 pow caly stos ciezaru

Biceps:

1.Unoszenie przedramion ze sztanga lamana 12x25 kg 10x30kg 8x35kg 6x40kg
2.Unoszenie sztangielek na przemian ze skretem stojac 3x10 16kg
3.Mlotki sztangielka na modlitewniku 2x10 16kg

Szczerze mowiac jestem milo zaskoczony poniewaz wypilem nie pelny napoj z shotguna a pompa byla dzisiaj duzo lepsza niz na ostatnim tre klatki i bicepsa i juz sie boje co bedzie za tydzien

Po treningu 50 gram dextro juice + porcja xp.

Posilek potreningowy :http://img392.imageshack.us/img392/7996/zdj281cie047pv7.jpgDobra koniec , temat otwarty , mozecie jechac po swoim ukochanym moderatorze

Zmieniony przez - ojdan w dniu 2007-02-05 21:17:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 173963
no to może ja zaczne
dajesz leszczyku
zestaw masz mocny
wyciśnij z niego więcej niż się da
powodzenia będe wpadał

Pzdr/

Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2007-02-05 21:24:34

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 84558
Miły gest ze strony Sklepu SFD.
Zaraz obejrzę sobie dietę.

Spadki widać. Jest co robić.
Poziom tłuszczu masz super. Mięśnie, mimo, że masa niewielka, wyglądają dobrze, a po dorzuceniu paru kg powinieneś robić wrażenie.
Front najlepszy, głównie o klatkę mi chodzi, ciekawy kształt.
Najbardziej brakuje pleców (i grubość, i szerokość) i nóg, szczególnie ud, bo łydki mogą być, ale pewnie o tym wiesz.

Siła, z tego, co widzę, dobra.

Powodzenia. Będę śledził.
Pozdr.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14530
powodzenia w tescie!!
Dobry towar..moze nawet za mocny jak na Ciebie
slabo jest w chwili obecnej:-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mono cell pump

Następny temat

GRYPA!!!

nutloveb