SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - RYWALIZACJA >>> OLIMP MASSACRA <<< Pietruch88 vs Skorup pods.str.42-43

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33410
TEST - RYWALIZACJA >>> OLIMP MASSACRA <<< Pietruch88 vs Skorup
Masz dość pustych obietnic?, szukasz czegoś mocnego? NAPRAWDE MOCNEGO?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie ! - MASSAKRYCZNE ROZWIĄZANIE !

WSZYSTKO cokolwiek zostało udowodnione naukowo, że posiada wpływ na wzrost i ochronę mięśni zostało umieszczone w tym pudle - SPECJALNIE Z MYŚLĄ O TOBIE !

Nie baw się w różnego rodzaju półśrodki. Odkąd pamiętasz zawsze chciałeś być NAJWIĘKSZY i NAJSILNIEJSZY, aby wszyscy wokół wiedzieli z kim mają do czynienia.

Kiedy ostatni raz brałeś kreatynę myślałeś, że to właśnie TO. Że z każdym kolejnym powtórzeniem będziesz miał więcej siły, a Twoje mięśnie wręcz wyjdą ze skóry. I co ? Rozczarowanie. Efekt był, ale nie ten o jakim do końca marzyłeś.OK ! - pomyślałeś - spróbuję tych nowych 'wynalazków', których reklamy widziałem.
Jedna porcja za drugą, powtórzenie za powtórzeniem, trening za treningiem, a Ty rośniesz w oczach. Zadowolenie ? Ba. Wszystko świetnie, ale do czasu. Gdy myślałeś już, że wzrost będzie stały, że w każdym kolejnym tygodniu odnotujesz podobne wyniki i zero progresu... Znowu zaskoczenie! Co jest??? Przecież było tak pięknie ... Kolejny przereklamowany produkt?? Zaczynasz czytać dokładnie etykietę, a tam ... No właśnie... Co to za porcje? Gdzie konkretna dawka NO-Boosterów? Gdzie najnowsze formy kreatyny? A cała porcja to tylko 10g? Myślisz - znów dałem się nabić w butelkę - DOŚĆ TEGO!!
Mamy w końcu XXI wiek, nauka wie czego potrzebujesz - my również to wiemy i dlatego stworzyliśmy MASSACRA'e.

http://img231.imageshack.us/img231/1187/masakralog1so2.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img231.imageshack.us/img231/1187/masakralog1so2.jpg ">http://img231.imageshack.us/img231/1187/masakralog1so2.jpg " alt="" />


Czego zatem naprawdę potrzebujesz?

1. Kreatyny

Creatine MagnaPower™ is a registered trademark of Albion Laboratories, Inc. and use of it licensed under US Patent 6,114,379 and patents pending.

CREA-MAGNA POWER MATRIX to mieszanina najnowocześniejszych form kreatyny ze szczególnym uwzględnieniem chelatu kreatynowego magnezu - MAGNA POWER™ firmy Albion Laboratories. Siedem różnych form kreatyny dostarcza w optymalnej ilości środków, by Twój trening był efektywniejszy, a Twoje rezultaty najllepsze z możliwych.

2. Substancji zwiększających produkcję tlenku azotu - NO
ARG-NOX SHOT - to aż trzy rodzaje najlepszych form argininy połączone z jej prekursorem - cytruliną. Dzięki temu Twoje mięśnie będą odpowiednio ukrwione, odżywione, pobudzone - gotowe do pełnego przyrostu - Przygotuj się na to!
3. Pobudzenia i sił na treningu

Z pewnością często zdarza się, iż nie masz ochoty iść na trening, a jak już dotrzesz na sale to nie dajesz z siebie 100% - nie tylko Tobie się to przytrafia, stąd nasz pomysł, aby zapewnić Ci i chęci i możliwości do idealnych treningów. Prawdziwy zastrzyk energii - ENERGY SHOT - teraz nie będziesz miał już wymówki, że Ci się nie chce. Powiesz - chcę i mogę !!
4. Czynników anabolicznych i antykatabolicznych

Pełne zabezpieczenie przed katabolizmem, a nawet więcej - pobudzenie anabolizmu dzięki formule AMINOBOLIC SHOT. Świat nauki przyjmuje obecnie, iż leucyna ma samodzielnie zdolność pobudzania anabolizmu białek, a jej metabolit HMB w połączeniu z glutaminą tworzą świetną parę antykabolików. Całość dopełnia duża ilość beta-alaniny w formie estru i betainy. Czegoż więcej trzeba?!
5. Energii do pracy mięśni

Nie tylko Ty musisz mieć chęć do ćwiczeń, również Twoje mięśnie muszą być zabezpieczone przed tym aby nie zabrakło im paliwa. Dzięki CREAMINO-SORB ATP MATRIX o odpowiedniej zawartości węglowodanów masz pewność, że podobny scenariusz się nie przydarzy. Jednocześnie węglowodany wspomagają transport kreatyny, argininy i aminokwasów powodując, iż MASSACRA jest produktem typu 1+1,pamiętaj w tym przypadku - to więcej niż 2 !

Nie pozostawiliśmy nic przypadkowi - TU NIE MA MIEJSCA NA POMYŁKĘ - nie pomyl się i TY.
Sięgnij po MASSACRA'e - nie będziesz potrzebował niczego innego !
PRZYGOTUJ SIĘ NA PRAWDZIWĄ MASSACRĘ !!!

Podstawowym zadaniem ćwiczeń siłowych jest rozwój siły i masy, dlatego zastosowane tu suplementy muszą wspomagać zadania treningowe.
CREAFUSION MASSACRA® zaopatrzyliśmy we wszystkie poznane przez współczesną naukę, dozwolone substancje wspomagające rozwój siły i masy, skomponowane w dawkach i proporcjach zapewniających uzyskanie zwielokrotnionych efektów działania.

Najważniejszym mechanizmem rozwijającym siłę i masę jest anabolizm białek zwiększający przekrój włókien mięśniowych.
Anabolizm polega na pobudzaniu genów, czyli fragmentów DNA, do wbudowywania aminokwasów w białka kurczliwe włókienek mięśniowych.
Pobudzenie genów do produkcji białek następuje przede wszystkim na skutek działania na nie hormonów anabolicznych, ale również ATP, argininy, leucyny i kilku innych aminokwasów.
Jednakże siła rozwijana przez mięśnie nie zależy jedynie od masy ich włókien, ale również od ich zdolności skurczowych, kształtowanych przez wysoki poziomu ATP, acetylocholiny i cyklicznych nukleotydów.

Ponieważ poziom ATP w komórkach mięśniowych wzrasta pod wpływem kreatyny i magnezu przy współpracy węglowodanów oraz innych minerałów i witamin z grupy B, dlatego MASSACRA® zawiera bogaty wybór najaktywniejszych kreatyn (bez mało aktywnego monohydratu) zestawionych w formule CREA-MAGNA POWER MATRIX oraz innych stymulatorów ATP zestawionych w formule CREAMINO-SORB ATP MATRIX.
Na szczególną uwagę zasługuje w tym rozwiązaniu kreatynowy chelat magnezu (Magna Power™), który wyjątkowo silnie pobudza przemianę kreatyny w ATP, z uwagi na obecność w strukturze jego cząsteczki przyspieszającego ten proces magnezu. Węglowodany wchodzące w skład kompozycji CREAMINO-SORB ATP MATRIX są jednocześnie efektywnymi transporterami kreatyny, argininy i innych aminokwasów, ułatwiającymi wnikanie tych związków do wnętrza komórek mięśniowych.

Arginina stymuluje geny do produkcji białek zarówno sama, jak też poprzez produkty swych przemian: tlenek azotu (NO), nadtlenoazotyn, agmatynę, poliaminy i kreatynę.
ARG-NOX SHOT to kompozycja najaktywniejszych form argininy w zestawieniu z jej prekursorem - cytruliną, zapewniająca długotrwałe utrzymanie wysokiego poziomu argininy dostępnej do procesów anabolicznych.

Leucyna silnie stymuluje produkcję białek przez geny, zwiększając aktywność enzymów anabolicznych, nazywanych kinazami, ściśle współpracując w tych mechanizmach z kreatyną, ATP i cyklicznymi nukleotydami.
Produkt jej przemian - hydroksymetylomaślan (HMB) oraz inne aminokwasy zestawione w formule AMINOBOLIC SHOT zarówno wspomagają leucynę w jej aktywności anabolicznej, jak też same wpływają na rozwój masy mięśniowej poprzez inne mechanizmy anaboliczne i silne właściwości antykataboliczne.

Formuła ENERGY SHOT dostarcza potężnej dawki acetylokarnityny (ALC) zwiększającej produkcję acetylocholiny oraz substancji podnoszących poziom cyklicznych nukleotydów, które wspólnie z acetylocholiną kontrolują kurczliwość włókienek mięśniowych i tym samym potęgują zdolności siłowe mięśni szkieletowych.
Cykliczne nukleotydy wykazują tez aktywność anaboliczną, oddziałując na geny poprzez wspominane enzymy anaboliczne - kinazy.
Ułatwiają też utrzymanie niskiego poziomu tkanki tłuszczowej, rozbijając molekuły tłuszczu zapasowego w procesie nazywanym lipolizą.
Efekty metaboliczne formuły ENERGY SHOT potęgowane są przez składniki ARG-NOX SHOT, gdyż powstający z argininy tlenek azotu (NO) jest również silnym stymulatorem cyklicznych nukleotydów.

SKŁAD:
Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-01-21 21:21:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

100% CZYSTY HYDROLIZAT KOLAGENU

Kolagen SFD PURE GOLD dedykowany osobom dbającym o zdrowy wygląd skóry, a także osobom uprawiającym sport, po kontuzjach sportowych.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 162 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 522
Skorup - napisałeś w pierwszych postach:

I posiłek - 30g wpc + 100g musli z mlekiem 0,5%
50g pestek z dyni/50 g orzechów włoskich/50g ziarna słonecznika
II posiłek - pieczywo + szynka/ser żółty + warzywa
50g pestek z dyni/50 g orzechów włoskich/50g ziarna słonecznika
III posiłek - 150g ryż/kasza kuskus, 150 filet z piersi/tuńczyk/mintaj/panga + warzywa
Po treningu
- 30g wpc + 2 banany
IV posiłek - 150g ryż/kasza kuskus, 150g filet z piersi/tuńczyk/mintaj/panga + warzywa
V posiłek - 100g twaróg/serek wiejski + pieczywo + warzywa, 10ml oliwy z oliwek
przed snem - 40g odżywki białkowej

przed snem ta odżywka białkowa to to samo wpc co rano ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33410
>>> W S T Ę P <<<

Witam w teście-rywalizacji sponsorowanym przez firmę Olimp Korzystając z okazji chciałbym podziękować sponsorowi za ufundowanie suplementów do testu jak i moderatorom za wybranie mnie na testera. Miałem małą przerwę zarówno w treningach jak i pilnowaniu diety spowodowaną nadmiarem zajęć na uczelni (sesja, projekty itp) więc jest co nadrabiać. Na szczęście nie brakuje motywacji bo w połowie maja mam zamiar wystartować w kolejnej edycji zawodów kulturystycznych organizowanych przez klub w którym od czasu do czasu trenuję. Tak więc dam z siebie wszystko!

>>> O M N I E <<<

Wzrost: 180cm
Waga: 78kg
Wiek: 24 lata
Staż: styczność z siłownią od 2001 roku, w tym kilka 3-miesięcznych przerw i jedna 2-letnia

Wymiary (rano na czczo, mięśnie napięte):

* klatka - 111cm
* udo(L/P) - 57cm/58cm
* łydka - 40cm
* biceps(L/P): 39cm/40cm
* pas 78cm
* kark 40cm
* przedramię - 32cm

Wyniki siłowe:

*martwy ciąg - 155kg
*przysiad - 165kg
*wyciskanie leżąc - 115kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33410
>>> FOTY <<<

przód luzemtył luzembicepsy przodembicepsy tyłemklatka piersiowa bokiemnajszerszy grzbietu tyłemtriceps bokiemmięśnie nóg


mięśnie brzucha
Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-01-21 21:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33410
waga>>> CEL <<<

Prawdziwa MASSACRA w 38dni

>>> T R E N I N G <<<

Split, 4x/tydzień, w zależności od tego w który dzień będe zjeżdżał na weekend do domu treningi będę miał w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek albo wtorek, środa, piątek, sobota.

I trening - klatka, biceps

a)wyciskanie sztangielek na ławce (skos - góra)
b)wyciskanie sztangi na ławce (płaska)
c)wyciskanie sztangi na ławce (skos - dół)
d)rozpiętki
e)unoszenie sztangi łamanej stojąc
f)unoszenie sztangielek naprzemian siedząc
g)unoszenie sztangielki w oparciu o kolano

II trening - nogi

a)przysiady ze sztangą na barkach
b)przysiady wykroczne
c)wypychanie ciężaru na suwnicy
d)uginanie nóg w leżeniu
e)wspięcia stojąc

III trening - barki, triceps

a)wyciskanie sztangi siedząc zza karku
b)unoszenie sztangielek bokiem w góre
c)unoszenie sztangielek w opadzie tułowia
d)unoszenie sztangi wzdłuż tułowia
e)francuskie wyciskanie sztangi łamanej leżąc
f)francuskie wyciskanie sztangielki siedząc
g)prostowanie ramion na wyciągu

IV trening - plecy

a)martwy ciąg
b)podciaganie na drążku podchwytem
c)yates row
d)przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie
e)szrugsy

>>> D I E T A <<<
Zaczynam od ~2800kcal, w miarę potrzeb zwiększę ilość kcal

białko: ~180g (2,25g/kg)
węgle: ~320g (4g/kg)
tłuszcze: ~80g (1g/kg)

Nie będę wypisywał dokładnej rozpiski bo często zmieniam posiłki, w ogólnym zarysie mój dzienny jadłospis będzie wyglądał tak:

I posiłek - 30g wpc + 100g musli z mlekiem 0,5%
50g pestek z dyni/50 g orzechów włoskich/50g ziarna słonecznika
II posiłek - pieczywo + szynka/ser żółty + warzywa
50g pestek z dyni/50 g orzechów włoskich/50g ziarna słonecznika
III posiłek - 150g ryż/kasza kuskus, 150 filet z piersi/tuńczyk/mintaj/panga + warzywa
Po treningu - 30g wpc + 2 banany
IV posiłek - 150g ryż/kasza kuskus, 150g filet z piersi/tuńczyk/mintaj/panga + warzywa
V posiłek - 100g twaróg/serek wiejski + pieczywo + warzywa, 10ml oliwy z oliwek
przed snem - 40g odżywki białkowej

Zmieniony przez - skorup w dniu 2008-01-21 21:38:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33410
>>> S U P L E M E N T A C J A <<<

zestaw testowykompletna suplementacja
I. OPIS SUPLEMENTÓW

Olimp Massacra
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Massacra-opis1967.html
Olimp Chela-Cynk
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela-Cynk-opis1161.html
Olimp Chela-Mag B6
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Chela-Mag_B6-opis1160.html
Olimp Gold Omega 3
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega-3®_-_1000_mg-opis783.html
Olimp Vita-min multiple SPORT
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport®-opis864.html

II. ROZPISKA

Podstawa (w stałej suplementacji):

Olimp Chela-Mag B6: 2caps przed snem
Olimp Chela-Cynk: 1caps przed snem
Olimp Gold Omega 3: 1caps do śniadania, 1 caps do obiadu
Olimp Vita-min multiple SPORT - 1caps Vita-Plex i 1 caps Chela-Min do obiadu


Zestaw testowy:

Olimp Massacra:
a) dni treningowe - 1 porcja rano na czczo, 1 porcja 30min przed treningiem
b) dni wolne od treningu - 1 porcja rano na czczo, 1 porcja w okolicach treningu (17-18)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33410
proszę się nie wpisywać póki Pietruch88 nie zamieści swojego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24657
Chciałbym podziękować sponsorowi za ufundowanie suplementów do testu jak i moderatorom za wybranie mnie na testera oraz skorupowi bo ładnie to wszystko rozpisał. Dam z siebie wszystko i mam nadzieje ze Was nie zawiodę.


>>> O M N I E <<<

Wzrost: 173cm
Waga: 80kg
Wiek: 20 lat
Staż: około 20 miesięcy


* klatka - 110cm
* udo - w najszerszym miejscu 59
* łydka - 42cm
* biceps(L/P): 38,5
* pas 86 cm :/
* kark 40cm
* przedramię - 33cm

Maksów nie sprawdzałem
Proszę o niewpisywanie sie zanim nie skończę

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24657
Zdjęcia
klata luzplecy luzbicepsy przodembicepsy tyłemtricepsklata bokiembrzuchłydanogi
Zmieniony przez - Pietruch88 w dniu 2008-01-21 23:07:18

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24657
Dieta
ta po modyfikacjach mateo
https://www.sfd.pl/Dieta_do_oceny_do_Testu_Massacra_SFD-t377798.html#post8


Trening split 4 dniowy

Wtorek Klata + nogi
Klata
wyciskanie sztangi na płaskiej 4x8
wyciskanie sztangielek na skosie góra 4x10
przenoszenie sztangielki 3x10
rozpiętki lekki skos góra 3x10
Nogi
przysiady ze sztangą 4x10
suwnica 4x20
wspięcia na palce 4x30
wyprosty na maszynie 4x15

Czwartek Plecy + barki
Plecy
martwy 4x10
wyciąg górny do klaty 4x10
wyciąg dolny do klaty 4x10
podciąganie na drążku 3x max
Barki
arnoldki 4x10
unoszenie przodem 3x10
unoszenie bokiem w opadzie tułowia 3x10
szrugsy 4x15

Piątek Klata + przedramiona
Klata
Wyciskanie sztangi na płaskiej chwyt wąski 4x8
Wyciskanie sztangielek głowa w dol 4x10
Brama 3x15
Przedramiona
uginanie podchwytem nadgarstkow ze sztanga 4x maks
uginanie nachwytem nadgarstkow ze sztanga 4x maks

Sobota Biceps + triceps
Biceps
uginanie ze sztanga łamaną stojąc (szeroki chwyt) 3x10
uginanie młotkowe 3x10
uginanie na wyciągu dolnym waski chwyt 3x10
Triceps
prostowanie ramion na wyciągu górnym 3x10
wyciskanie francuskie sztangi 3x10
hantel za głowe 3x10


Suplementacja Massacra
dt
Porcja rano na czczo i przed treningiem
dnt
Porcja rano na czczo i w porze treningumożna komentować :d dobre skarpety nie ??


Zmieniony przez - Pietruch88 w dniu 2008-01-21 23:15:52

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 101363
no chlopaki powodzenia zycze wam obu

niech wygra lepszy (jesli wogole bedzie jakas walka)

zycze dobrej jakosciowo masy i bede sledzil napewno

Pietruch sexy te skarpety

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11244 Napisanych postów 72401 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 955400
Podwiesilem
bede sledził i pilnował porzadku

licze na DUŻĄ RYWALIZACJĘ! ;)
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

JABŁACZAN ??

Obnizka