SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - Alri Venom + Olimp Knockout by skorup pods.str.25

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
pewnie standardowo - swiadectwo ukonczenia szkoly sredniej

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 386
Jestem pełen podziwu :) Gratuluje wygranej i życze powodzenia w dalszych sukcesach :D

"Miał mieśnie - był kulturystą...kulturystą ale to nie wszystko ;)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
nigdzie nie doczytałem lub przeoczyłem. Co planujesz teraz jaki cykl oparty na czym

i jeszcze gratulacje testu i formy

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-06-24 19:51:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
najbliższe 2 miesiące tyram w niemczech:/ Od września biorę się ostro do pracy bo w planach mam zrobienie 5kg do przyszłego sezonu A na czym to się jeszcze okaże choć pewnie wykorzystam to co już mam na chacie czyli: 500g mono, 90g krealkalyn, kreaplex, bcaa, tauryna, do tego mam 2,5kg gainera, 4kg wpc, 3kg prolo i 2 kartony batonów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
no , to 1 cykl juz masz :D , pozdro skorup , licze ze jak wrocisz z niemczech to nabedziesz jakis nowy motorek i sie pochwalisz hmm ??:D

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
Elo, wpadłem się pożegnać, dziś wyjeżdżam, wracam we wrześniu i ruszam z serią testów, mam zamiar ostro zabrać się za siebie, zwłaszcza że po 2 miesiącach harowania będzie co odrabiać Jeszcze raz dzięki wszystkim którzy tu zaglądali i wspierali mnie w realizacji mojego celu Pozdro!


bart-j - jak się trafi jakaś dobra okazja to pewnie zakupię 2 kółka

Zmieniony przez - skorup w dniu 2007-07-01 11:15:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
powodzenia


zdrowia
i zebys nie musial za duzo odrabiac

pozdro

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
no to czekamy na twoj powrot na nowych 2 kolkach i mam nadzieje ze tym razemn to sie wezmiesz za rozrost <masa !!> ;] , powodzenia na wyjezdzie;]

GO HARD OR GO HOME

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Voult + CP - prosze o pomoc

Następny temat

CO TO??? GAKIC PUNCH

WHEY premium