SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWNY - Redukcja z OFRA Sport by Jagoda__

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Jagódko, mam nadzieję, że się wszystko ułoży Czekam z niecierpliwością na podsumkę

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Ale przejscia, wspolczuje. Trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1593 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21249
Jagodko ojzes to masz pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 44

Dzisiejsza miska rozjechana BTW 105/70/50


Dzień bez treningów, najbliższy trening, czyli moje ukochane wyższe węgle dopiero w niedzielę. Jutro dzień zawalony cały.

Suplementy – dawkowanie

TermalStack Extreme – 2 tabletki przed posiłkiem
L-Carnitine Liquid Platinum – 15 ml rano na czczo
Heppalife wieczorkiem 25g


Shaneeya pewnie,że się ułoży... tylko nerwów i kasy szkoda. Do podsumowania jeszcze trochę powalczę, coby jakieś efekty były

Viki dziękuję


Laluś... powtarzam sobie "ale rodzina jest zdrowa i to jest najważniejsze a auto rzecz nabyta"
Ale i tak się wkurzam.
Jutro córka robi imprezę z koleżankami, auto potrzebne ... wszystko się pokomplikowało.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3023 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89758
Jagoda, ja cię rozumiem. Nas kiedyś okradli, więc pamiętam ten stres i takie poczucie, że ktoś, no nie wiem, jakby zaburzył poczucie bezpieczeństwa. No i kasa ważna rzecz, nie najważniejsza może ale... Ściskam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 482 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7076
Nas kiedyś okradli z rzeczy znajdujących się w samochodzie, gdy byliśmy na zakupach - nikt na parkingu nawet nie zareagował. A najgorsze, że w swojej bezczelności panowie złodzieje na siedzeniu kierowcy położyli... kupę Dobrze, że mieliśmy tak modne kiedyś koraliki na fotelach, to się je od razu wyrzuciło, no ale jednak, nie dość, że się nachapali, bo w aucie było mnóstwo wartościowego sprzętu, to jeszcze tak po chamsku postąpili . Także również rozumiem poczucie straty. Oczywiście dużo spokoju życzę i nigdy więcej takich przejść. No i ładnego podsumowania

"nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu - czas i tak upłynie"

Moje zmagania: http://www.sfd.pl/Shaneeya_/_Dziennik_Redukcji-t835544.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 45
miska nie liczona, bo przy takim upale to się jeść nie dało. Wpadł kawałek ciasta bo córka urodziny wyprawiała dla koleżanek. Wieczorem trochę (trzy kieliszki) wódki wpadły. No i tańce hulańce, ale w lokalu klimatyzacja nie wyrabiała.

Dzisiaj mam trening i kminię jak to zrobić. Zanim dojdę na siłkę to się rozpłynę. W mieszkaniu mam 31 stopni ciepła
Moje nogi wyglądają jak poparzone, jakieś uczulenie mi wyszło, generalnie masakra.

Nie wiem jak miska wyjdzie, ale muszę nad nią popracować.
Nic, zbieram się na siłkę

Dziewczyny dzięki Samochód może jutro już będzie zrobiony. O kasie na razie nie myślę, nie będę sobie weekendu psuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Jagoda co za draństwo współczuję i trzymaj się dorwiemy ich

U mnie w chacie tez straszny skwar ale pewnie za klika dni znów jesień wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Dzień 46

Miska dzisiejsza BTW 105/70/105
niedojadłam, no kurde nie da się funkcjonować taki upał.




Dzień treningowy


1. Combo 4x4 FrontSq/BackSq/BSq nogi wasko 4 x 37,5/40/42,5/45 (4 x 35/40/42,5/45)
2. Combo 4x4 MC snatch grip/Romanian/Sumo 4 x 40/50/55/57,5 bez zmian
3a. combo3x8 na noge krotki wypad/dlugi wypad/ przysiad wykroczny ze sztangą 20 kg
3b. uginanie nóg 40kg 12/11/10 (12/12/12)
3. suwnica nogi wysoko x100 40 kg 30+30+40 (40kg x 40 + 60 )

Na koniec 23 minuty rowerek - 11 km

Generalnie trening robiłam siłą woli, kompletnie mi się nie chciało, upał mnie dobił, rumień na nogach mnie parzył. Zero progresu...

Suplementy – dawkowanie

Iso – vit – podczas treningów 10 ml + 750 ml wody
TermalStack Extreme – 2 tabletki przed treningiem + 2 tabletki przed posiłkiem
L-Carnitine Liquid Platinum – 15 ml przed treningiem
Heppalife - 25 g.


Fala glinom nawet nie udało się ściągnąć odcisków palców także ten... tego... jak sprawca sam się nie przyzna to oni go nie złapią



Zmieniony przez - Jagoda__ w dniu 2012-07-01 20:22:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna - prośba o rady

Następny temat

Pomoc w wybraniu suplementow/odzywek

WHEY premium