SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY HITEC - REDUKCJA rkarpinski vs muzzy17 - pods. str.37

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326
Banan: dzieki w bicepsach tyłem mowisz najlepiej widac? ja bym powiedział że przodem a zdj nóg moze zrobie lepsze w tygodniu to wrzucę bo faktycznie swiatlo niekorzystne.

xmejux: za dużo poleciało? czy ja wiem, w sumie miesni nie poleciało wiele, jedynie pas, waga też nie dużo wiec chyba jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 2221 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260326


Takie zdj nog jeszcze dzis zrobilem. Cos lepiej chyba widac ale ogolnie robilem we wtorek małe ladowanie weglami stad nogi juz nie sa takie wyrazne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
dzięki za dobrze przeprowadzony test:) gratulacje !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
A dziękujemy, dziękujemy

@Muzzy - Ładny udziec, już się odcina, jest elegancko. Ja po wczorajszym litrze lodów i piwie jestem dzisiaj o wiele lepiej nabity. Muskle są pełniejsze niż wczoraj :D Ale nie ma co przeginać, pod koniec sierpnia wrzucę jakieś porównanie ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dobrze jest Panowie Graty. Muzzy, na jednym ze zdjęć żebro tak wystaje, że dziw bierze, że nie przebiło skóry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Btw, kończymy tutaj, pare dni offu od wszystkiego i zapraszam do nowego dziennika!

https://www.sfd.pl/G.I._Joe_Karpiu_i_Kapitan_Kajdan_na_tropie_recompu_całkowitego!_vol.2-t871590.html 

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Z Koniem wspólny dziennik? Tylko, że On już miał kilka podejść do dzienników, i zawsze się to kończyło klapą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie wspólny, pod jego okiem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
widac u obu panów poprawe.
sylwetki na penwo na plus.

Karpiu szkoda że nie dałeś fot obok siebie, tak to musiałem ze strony na strone przechodzic zeby porównac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wiem wiem, przepraszam
Może jak mi się zachce przez weekend zrobię takie porównanie. Ale to za krótko żeby zrobić formę jaką bym chciał. Potrzebuję jeszcze 2 miesiące na to i tyle akurat mam do urlopu. Więc spokojnie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy moge juz brac suple

Następny temat

Gaspari Vasotropin ?

WHEY premium